چگونه یک گروه از دانشمندان امیدواریم که برای جلوگیری از انتخابات ‘روز قیامت’ در نوامبر

سالت لیک سیتی — حتی قبل از COVID-19 پیچیده رای گیری در این سال ریچارد Hasen نگران آمریکا از دست دادن اعتماد به نفس در انتخابات است. بیشتر او می ترسید یک “روز قیامت” سناریو از اعتراض های عمومی علیه دولت رای دهندگان را قبول نمی کند.

او و دیگر کارشناسان تماشا با نگرانی به نصب لفاظی در مورد تقلب انتخابات که Hasen می گوید که پر از شکوفه و دادخواهی بیش از دسترسی به نظر سنجی portended امکان که فقط سناریو.

“این بسیار مهم است اگر چه ما هرگز در مورد آن فکر می کنم به دلیل ضمنی در یک دموکراسی ایده این است که رای دهندگان قبول نتایج به عنوان مشروع و موافق به مبارزه با یک روز دیگر می گوید:” Hasen, یک استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. “اگر شما لازم نیست که پس از آن شما لازم نیست که یک دموکراسی است.”

برای کمک به تقویت اعتماد عمومی و اطمینان از “آزاد و عادلانه انتخابات” Hasen — نویسنده از “انتخابات بحران” است که توضیح می دهد که چگونه آمریکا در انتخابات نظام به این نقطه رسیدم و آنچه می تواند انجام شود در مورد آن تشکیل شد — رهبران در قانون و سیاست و رسانه و تکنولوژی به یک کنفرانس در ماه فوریه به بحث در مورد نگرانی های خود را. نتیجه یک گزارش معرفی 14 مراحل را برای دولت های انتخاباتی در رسانه ها و رهبران دولت در تکنولوژی و بخش های غیر انتفاعی را.

“دلایل رشد رای دهندگان نگرانی در مورد عدالت و مشروعیت آمریکا در روند انتخابات چند وجهی هستند بالا بردن مسائل در قانون رسانه های, سیاست و هنجارها و فن آوری” متحده خلاصه اجرایی این گزارش با عنوان “انتخابات آزاد و منصفانه در طول یک بحران است.” “این به این معنی است که راه حل برای تقویت آمریکایی اعتماد به نفس در انصاف و صحت انتخابات باید چند وجهی را به عنوان به خوبی.”

آوریل گزارش ظهور در میان تلاش های کمیته ملی حزب جمهوری خواه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین به کمک طلب کردن هزاران نفر از داوطلبان برای نظارت بر حوزه های رأی گیری برای امکان تقلب مقاومت در برابر تلاش ها برای گسترش رای از طریق پست در این بیماری همه گیر است که آنها استدلال می کنند را به نفع دموکرات ها و دخالت در پرونده های حقوقی ثبت شده توسط حزب دموکرات برای حذف دولت موانع به رای گیری.

برخی از ناظران و فعالان حدس و گمان تلاش است که به منظور ایجاد مکان شک در نتایج باید تهمت از دست دادن پیشنهاد خود را برای دور دوم و به او یک دلیل برای مختل کردن آنچه به طور سنتی شده است یک انتقال مسالمتآمیز قدرت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را رد چنین ادعاها بی پایه و اساس تئوری های توطئه سیاسی شده است.

بدون در نظر گرفتن تاریخ نشان داده است که ایمان در انتخابات سیستم بسیار مهم است به موثر حاکم و Hasen گروه امیدوار است که اجرای توصیه های خود را می توانید مطمئن باشید که اتفاق خواهد افتاد پس از نوامبر.

مبارزه برای اعتماد عمومی

انتخابات بحث برانگیز مشترک بودند در قرن 19 در امریکا, زمانی که رای گیری دستکاری ارعاب رای دهندگان سرکوب اقلیت رای دهندگان و به طور مداوم در حال تغییر دولت قوانین انتخابات بودند بیشتر هنجار از استثنا.

فدرال انتخابات به مجلس نمایندگان شد و معمولا دادگاه تجدید نظر به کنگره بود که وظیفه اعلام برنده. خانه نیز مورد نیاز در قانون اساسی برای تعیین برندگان در انتخابات ریاست جمهوری نژادها اگر وجود دارد یک کراوات یا هیچ یک از نامزدها اکثریت آرا که اتفاق افتاده در سال 1800 و 1824.

“من فکر نمی کنم ما می گویند وجود دارد این هنجار پذیرش است که همه فقط از نوع تضعیف را بدون هر گونه مبارزه” گفت: دانشگاه هاروارد مورخ اسکندر Keyssar. “الزامات دوام دموکراسی نیاز به برخی از روند قانونی برای به چالش کشیدن و جذاب, انتخابات, نتیجه, اما من فکر نمی کنم که جهانی و یا به راحتی.”

اعتماد عمومی قرار گرفت به یک آزمون شدید در سال 1876 زمانی که نامزد حزب دموکرات ساموئل بریتیش برنده رای مردمی بیش از حزب جمهوری خواه Rutherford B. Hayes بود اما فقط یک رای خجالتی انتخابات اکثریت لازم را به تصرف خود در انتخابات ریاست جمهوری. تحت قانون اساسی انتخابات ریاست جمهوری تصمیم توسط کالج انتخاباتی — یک گروه از انتخاب کنندگان به نمایندگی از هر دولت و نه رای مردم.

اما این انتخابات آرای فلوریدا, لوئیزیانا, کارولینای جنوبی و اورگان در اختلاف به عنوان رهبران محلی از هر دو طرف اذعان کرد که آنها درگیر در انتخابات تقلب رای دهندگان سرکوب و ارعاب با توجه به حساب تاریخی است.

خانه و رهبران مجلس سنا منصوب کمیسیون ویژه مجلس و دیوان عالی کشور برای حل و فصل انتخابات شمارش آرا. 15-عضو پانل رای دادند, همراه, حزب, خطوط 8-7 به جایزه انتخابات رای به هیز بود که اعلام کرد رئیس جمهور توسط یک انتخابات رای سه روز قبل از افتتاح.

در نتیجه هرگز به خوبی نشسته علنا به عنوان هیز بود و معمولا به تمسخر عنوان “خود Fraudulency” در طول یک ترم در گفت Keyssar نویسنده “حق رأي: اعتراض تاریخچه دموکراسی در ایالات متحده” و آینده کتاب در کالج انتخاباتی سیستم.

اعتراض 1876 انتخابات نیز نشانه ای از اینکه چگونه یک عدم اعتماد به نفس عمومی در رای گیری نهایی می تواند تحت تاثیر قرار چگونه یک دولت حاکم خواهد تا انتخابات بعدی. اکثر مورخان عموما توافق هیز برنده جنوب دموکراتها حمایت در کنگره با برش یک معامله به جلو و دولت نیروهای خود را از جنوب به طور موثر به پایان بازسازی و اجازه می دهد این کشورها به صورت قانونی اعمال تبعیض نژادی است.

“هیز نمی تواند دخالت در جنوب به محافظت از آمریکایی های آفریقایی تبار از ظلم و ستم” Keyssar گفت.

کاشت شک

تنها پنج بار در تاریخ آمریکا یک نامزد برنده رای مردمی اما نه ریاست جمهوری, اخیرا دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016. از جمله نتایج همیشه منجر به رای دهندگان خشم و استرس در انتخابات سیستم است که به ظاهر پس از انتخابات توسط حامیان از دست دادن نامزد شده است.

اما برگ برنده تبدیل شده و کسانی که هنجارهای تاریخی بر روی سر خود را. پس از برنده شدن در کالج انتخاباتی و گرفتن دفتر او اولین رئیس جمهور منتخب به نسبت از دست دادن آرای مردمی به بی اساس گسترده رای دهندگان تقلب Hasen گفت.

محققان و ناظران انتخابات و فعالان ببینید ادعای تقلب انتخابات با تهمت و در حال حاضر ایران به عنوان بخشی از بازی استراتژی است که او آغاز شد و در سال 2016 انتخابات است و ramping تا سال 2020 قبل از رای گیری صورت می گیرد.

“آنچه که ما در حال دیدن از طرف او در این انتخابات ما شاهد ریشه های قوی از آن در سال 2016 تلاش برای مشروعیت زدایی از فرایند و بهره از قادر بودن برای به چالش کشیدن نتیجه پس از آن” Keyssar گفت. “من نمی توانم فکر می کنم از یک سابقه برای این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به کاشت بذر تردید در انتخابات بازده در سال 2016 اصرار حامیان در تجمعات انتخاباتی به چسبیدن به اطراف در حوزه های رأی گیری و مشاهده هر گونه رفتار مشکوک که می تواند کمک به دموکرات “سرقت” انتخابات.

مدت کوتاهی پس از مراسم تحلیف خود مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب کمیسیون ویژه برای بررسی تقلب در انتخابات اما از آن منحل شد و نه ماه بعد بدون گزارش هر گونه یافته و یا توصیه.

لفاظی در مورد تقلب انتخابات مطرح در سال 2018 با ادعاهای بی اساس از هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات که از دست رفته در میان دوره ای انتخابات Hasen نوشت: “انتخابات بحران.”

همان سال Hasen شمارش آنچه که او معتقد است تعداد رکورد مربوط به انتخابات دعاوی (394) ظ توسط مقامات و فعالان در سراسر کشور در هر دو انتهای طیف سیاسی است.

در ماه مارس توافق استراتژیست و تهمت کمپین مقامات اعلام کرد “همه دست به دست در عرشه” ابتکار در یک کمیته اقدام سیاسی محافظه کار جلسه به کمک طلب کردن تا 50000 داوطلبان برای نظارت بر حوزه های رأی گیری و چالش های رای و رای دهندگان تلقی مشکوک در این سال انتخابات است.

دیو Turnier فرآیندهای پست الکترونیکی-در برگه های رای در در Chester County رای دهندگان خدمات در West Chester, Pa. قبل از اولیه انتخابات روز شنبه 28 مارس در سال 2020 است.
مت Rourke, آسوشیتد پرس,

“فقط با داشتن یک حضور برخی از مرتب کردن بر اساس یک عامل بازدارنده از احتمالا 80 درصد از رفتار بد که قراره اتفاق می افتد” ایران استراتژیست جاش Helton گفت: شرکت کنندگان. او مشخص نیست آنچه که رفتار است اما او و دیگر اعضا ارائه یک تعریف گسترده از تقلب اعم از عمد از بین بردن برگه های رای و نظرسنجی کارگر بی کفایتی به پستی آراء به آدرس اشتباه و پرونده های حقوقی به دنبال شل دولت محدودیت در ثبت نام رای دهندگان و پست الکترونیکی-در رای گیری.

در ماه مه کمیته ملی حزب جمهوری خواه خود را رونمایی کرد حفاظت از رای برنامه که مرتکب شده 20 میلیون دلار برای مبارزه با پرونده های حقوقی ثبت شده توسط حزب دموکرات به دنبال بهبود دسترسی به رای گیری. ایران تلاش است همچنین مقاومت در برابر گسترش رای توسط پست الکترونیکی به عنوان یک جایگزین امن تر در نور COVID-19. مغلوب ساختن پیشی جستن و RNC می گویند متحده عجله برای اجرای رای توسط ایمیل را برای باز کردن درب به تقلب انتخابات کمک خواهد کرد که دموکرات ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی سامانتا Zager متهم دموکرات با استفاده از همه گیر برای از بین بردن انتخابات پادمان.

“این تلاش دموکرات ها برای مختل کردن انتخابات ما را تضعیف می کند اعتماد رای دهندگان بیش از هر چیز” او در بیانیه ای گفت. “جمهوری خواهان در حال مبارزه برای اطمینان از پادمان در محل باقی می ماند برای حفاظت از یکپارچگی رای برای هر آمریکایی است.”

در حالی که این سوال که آیا آمریکا باید زیرساخت برای پردازش حجم بالایی از طریق پست و برگه آن را کمک نمی کند که به رئیس جمهور و یا رهبران حزب ملتهب عمومی با اتهامات واهی از مشروعیت گفت: نورمن Ornstein عضو Hasen را کمیته موقت و اقامت محقق با American Enterprise Institute.

“ما واقعی سوال در مورد رئیس جمهور fealty به یک انتخابات آزاد و منصفانه” او گفت:. “هنگامی که شما یک رئیس جمهور که می گوید و یا چه کسی توییتهایی که رای از طریق پست و بد است زیرا جمهوری خواهان نمی تواند پیروزی در انتخابات با آن که به شما می گوید که این است که به سادگی به یک نگرانی در مورد تقلب انتخابات است و کوچک شواهد اما در مورد داشتن بیشتر مردم رای می دهند.”

‘قیامت’ سناریو

اما سوال رای گیری نیز می تواند یک استراتژی برنده است.

پس از سال 2017, far-فعالان حقوق بشر در ایالات متحده آمریکا به آزمایش سیاسی پیام در انتخابات اروپا. آنها تعیین می شود که تقویت ادعای تقلب در انتخابات, آیا درست است یا نه “می تواند به یک موضوع آنها می تواند شیر را به پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری” برای نفوذ رای دهندگان با توجه به سیاسی بررسی هیئت مدیره پیام آنلاین مکالمات میان فعالان.

و یک نظرسنجی اخیر حمایت کردن که قوز. در ماه آوریل زمانی که تهمت و اتهام خود را در طول جلسات روزانه که پست الکترونیکی-در برگه های رای دعوت رای دهندگان تقلب ناظر انتخابات اسکات راسموسن یافت 62 درصد معتقد پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به افزایش تقلب انتخابات اگر در شخص رای گیری اجازه داده نمی شد.

“برخی از نظر سنجی عمومی نشان داده اند قریب به اتفاق اولویت برای پست الکترونیکی رای گیری به عنوان مخالف به روش سنتی از ایستادن در صف های طولانی در شلوغ امکانات” در طول یک بیماری همه گیر راسموسن که همچنین انجام نظرسنجی برای ترجمه گفت: به JusttheNews.com. “با این حال ما نظرسنجی نشان داد که فقط به عنوان بسیاری از در حال حمایت از دولت ایجاد جدید در فرد رای گیری روش های است که شامل مناسب اجتماعی فاصله پروتکل.”

داشتن طیف وسیعی از گزینه های است که حفاظت از بهداشت عمومی و اطمینان از دسترسی به, رای گیری در میان توصیه های ساخته شده توسط کمیته موقت برای سال 2020 انتخابات انصاف و مشروعیت که Hasen برگزار شد.

دیگر شامل کمک به, اخبار رسانه های تنظیم انتظارات واقع بینانه برای زمان بندی از نتایج انتخابات که لزوما نمی شود شب انتخابات اما روز بعد با توجه به افزایش انتظار می رود در رای گیری غایب است.

این کمیته همچنین توصیه می شود قانون انتخابات جامعه توسعه حزبی مجموعه ای از پروتکل ها برای بهترین روش برای حل و فصل آراء اختلافات “که ممکن است ارائه نامشخص نتیجه انتخابات ریاست جمهوری.”

بدون اقدام فوری برای کمک به انتخابات کشش یک انتخابات در طول یک بیماری همه گیر و حل و فصل اضطراب عمومی بیش از این نتایج Hasen ترس “روز قیامت” سناریو از ناآرامی به عنوان عصری جمعیت را قبول نمی کند به نتایج انتخابات.

“که برای تلفن های موبایل مانند دموکراسی های پیشرفته از ایالات متحده, اما بیشتر مانند انواع کشورهایی که اخیرا تصویب اصلاحات دموکراتیک که در حال مبارزه برای حفظ دموکراسی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de