چگونه طرفداران در حال مبارزه با سرکوب رای دهندگان

رای گیری طرفداران حقوق در حال مبارزه در چند جبهه در این انتخابات ریاست جمهوری سال برای دفع گسترش سرکوب رای دهندگان مانور که تا حد زیادی محدود کردن مردم از رنگ و جوان آمریکایی ها از مصاحبه برگه های رای خود.

“به عنوان 2020 انتخابات رای دهندگان در نیم متحده صورت موانع بیشتر به صندوق های رای را پیدا خواهد کرد آن را سخت تر برای رای دادن از آنها یک دهه پیش می گوید:” وندی وایزر ایالت مدیر دموکراسی برنامه در Brennan Center for Justice.

این موانع باید انرژی ضد کمپین برای بازگرداندن و گسترش دادهاند. اغلب جدیدتر محدودیت تمرکز اداری جزئیات اما قصد و هدف تاثیر همان جمعیت که در طول تاریخ در مواجهه با خشونت و آزار و اذیت که به دنبال حق رای.

این چه چالش های به حق رای را شامل نیاز مردم برای نشان دادن دولت خاص شناسایی; الزامی مطابقت دقیق بین نام در رای گیری ثبت نام سوابق و تایید فرم ID; کاهش اولیه رای گیری و رای گیری غایب; جلوگیری از رای دهندگان ثبت نام درایو توسط شخص ثالث سازمان; و تهاجمی تصفیه از رای دهندگان که ممکن است نقل مکان کرد و یا کسانی که موفق به رای دادن در انتخابات قبلی است.

با توجه به Brennan Center For Justice این شیوه های نامتناسب disenfranchise مردم از رنگ.

“آنچه که ما در حال دیدن است سیستماتیک سرکوب رای دهندگان در سراسر کشور می گوید:” لورن Groh-Wargo مدیر عامل شرکت نمایشگاه مبارزه با اقدام گرجستان سازمان در ساختمان سابق فرمانداری نامزد استیسی آبرامز’ کار بسیج و حفاظت از حقوق رای دهندگان.

آبرامز زد در برابر آن گرجستان وزیر خارجه برایان کمپ که حاضر به از کار خود را از نظارت بر انتخابات در حالی که مبارزه برای فرماندار. نهایی شمارش آرا به او در این مسابقه با اختلاف فقط 55,000 پس از به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون رای دهندگان حذف شده از رول. او به نام کمپ یک “معمار رای دهندگان سرکوب” و آبرامز استفاده می شود او در حال حاضر معروف غیر امتیازی سخنرانی Nov. 16, 2018 به راه اندازی نمایشگاه مبارزه با Groh-Wargo.

“ما در حال رفتن به یک مبارزه عادلانه در سال 2020 به دلیل ماموریت من این است که برای مطمئن است که هیچ کس به رفتن را از طریق در سال 2020 چه ما از طریق رفت و در سال 2018,” آبرامز گفت: در یک سخنرانی به یک اتحادیه در لاس وگاس در تابستان گذشته زمانی که او اعلام کرد اضافی ابتکار عمل با هدف بسیج رای دهندگان و مقابله با سرکوب رای دهندگان در 20 میدان نبرد متحده است.

در گرجستان نمایشگاه مبارزه با شکایت در دادگاه فدرال بیش از رای دهندگان سرکوب مسائل مطرح شده توسط فرمانداری انتخابات و دولت حرکت به پاکسازی 300,000 رای دهندگان تحت “استفاده از آن و یا از دست دادن آن ، این دادگاه تا کنون خودداری کرده است تا اقدامات فوری برای جلوگیری از جرم گرجستان پاکسازی اما Groh-Wargo می گوید: کت و شلوار منجر به حدود 30,000 رای دهندگان گرفتن بازسازی پس از دولت بستری ویژگی های قطعی و پس از طرفداران’ توسعه خواسته برخی رای دهندگان برای به روز رسانی خود را ثبت نام. “دادگاه نمی دهد ما حکم ما برای امیدوار بود که به طور کامل بازگرداندن این استفاده از-آن-یا-از دست دادن-آن مردم اما ما به پایان رسید تا مشاهده آن را به عنوان یک پیروزی می گوید:” Groh-Wargo.

“آنچه که ما در حال دیدن است سیستماتیک سرکوب رای دهندگان در سراسر کشور است.”

که قانون را نیز در قلب یک اوهایو قانون اجازه داده است که پاکسازی از رای دهندگان که موفق به رای دادن برای شش سال و نه تایید اقامت خود را. تعداد نامعلومی از رای دهندگان فکر می کردم به تعداد هزاران نفر حذف شدند از رول در سال 2015 اما در سال 2018 دیوان عالی کشور تایید قانون در یک 5-4 تصمیم گیری است. کشورهای دیگر علاوه بر اوهایو و گرجستان با برخی از نسخه های استفاده از آن-یا-از دست دادن-آن را شامل پنسیلوانیا, اورگان, Oklahoma, غرب ویرجینیا و مونتانا.

در ویسکانسین که مانند گرجستان است که انتظار می رود به یک میدان نبرد دولت در سال 2020 یک پاکسازی از 200 ، 000 ثبت نام رای دهندگان بر اساس یک الگوریتم کامپیوتر نشان دادن آنها تا به حال خود را تغییر محل اقامت منجر به مناسب در دادگاه فدرال و تقسیم دولت و کمیسیون انتخابات در امتداد خط حزب در مورد چگونگی ادامه. در Jan. 14 یک دادگاه استیناف قرار داده و نگه دارید و بر روی پاکسازی اما انتظار دادخواهی به چالش می کشد نگه دارید.

در یک رویداد خصوصی در ویسکانسین در پاییز گذشته جاستین کلارک مشاور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی ثبت شد تایید کرد که “به طور سنتی همواره خواهان سرکوب آرا.” کلارک به نقل بعدا رویداد گفتن یک جمعیت ویژه وکلا که رای دهندگان سرکوب است “برای رفتن به یک مقدار بزرگتر برنامه بسیار تهاجمی تر برنامه است.”

ویسکانسین نیز در این رای گیری حقوق تیررس شناسایی بیش از محدودیت های است که مخالفان می گویند آن را مشکل تر برای دانش آموزان برای رای دادن. 2011 قانون ایجاد یک ID عکس نیاز به امضا رسید پس از آن رژیم صهیونیستی است. اسکات واکر جمهوریخواه و جان سالم به در برد اولیه دادگاه به چالش. طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده توسط مشترک باعث شده است هنوز هم در انتظار.

که کت و شلوار می گوید که در میان 28 کشور با رای دهندگان ID قوانین اجازه می دهد که استفاده از شناسه ویسکانسین تنها یکی است که نیاز به دانش آموزان نیز برای نشان دادن مدرک ثبت و شناسه دانش آموز می تواند تنها معتبر خواهد بود تا دو سال.

کارولین DeWitt, رئيس جمهور و مدیر اجرایی راک رای یک سازمان حزبی است که بیشتر جوانان رای دهندگان به پای صندوق های رای می گوید ID قوانین به طور کلی می تواند مشکل ساز برای افراد جوان که غالبا حرکت است و ممکن است یک گواهینامه رانندگی و یا دیگر لازم شناسایی.

“در تگزاس, دانشجو, شناسه, از دانشگاه های دولتی پذیرفته نیست برای رای دادن اما تفنگ مجوز هستند می گوید:” DeWitt.

سنگ همچنین رای مخالف اقامت قوانین مانند یک نیوهمپشایر نمایندگان مجلس به تصویب رسید در سال گذشته که تغییرات تعریف اقامت به نیاز است که رای دهندگان بود ساکنان دائمی, New Hampshire. که باعث می شود آن را مشکل تر برای خارج از کشور دانشجویان واجد شرایط برای رای دادن در جایی که آنها به مدرسه بروند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“ما قطعا شاهد یک واکنش در برابر موج جوانان رای گیری است که ما دیده ایم در طول چند سال گذشته” دویت می گوید.

علاوه بر نظارت بر سرکوب رای دهندگان طرح از حزب جمهوری خواه-کنترل قانونگذاران ایالتی رای گیری طرفداران حقوق نگرانی در مورد شناسایی و مهار خفا تاکتیک توسط انتخابات محلی مقامات. حرکت های اداری است که می تواند افسرده رای گیری شامل خاموش کردن و یا در حال حرکت حوزه های رأی گیری تغییرات در محل رای گیری ساعت با استفاده از روش های جدید رای گیری که ممکن است اشتباه رای دهندگان و نه به اندازه کافی آموزش بگوئید کارگران همه از آن نیز ممکن است کمک به انتظار طولانی به بازیگران برگه های رای.

“این نوع از چیزهایی که برای ما سخت برای هشدار به مردم و پرداختن به همه جا می گوید:” سوفیا Lakin, وکیل ACLU رای گیری حقوق پروژه.

“بنابراین بسیاری از این محدودیت سقوط نامتناسب در این جوامع شده اند که در حال رشد در قدرت در طول دهه گذشته یا بیشتر رای دهندگان از رنگ جوان رای دهندگان رای دهندگان معلول” می افزاید: Lakin. “آنچه در خطر است برای بسیاری از دولت های بازیگران هستند که مرتکب این اقدامات محدود کننده و قطعا چه انگیزه آن است که تلاش برای حفظ کنترل.

“به عنوان کشور رای دهندگان طول زمان تغییر کرده است در حال تبدیل شدن بیشتر و متنوع است که با انگیزه من می گویند بسیاری از تلاش برای رأی دادن سخت تر است. نگاهی به آنچه که ما در حال دیدن با نژادی gerrymandering” او ادامه داد. “شما با قرار دادن در یک وضعیت که در آن سیاستمداران انتخاب خود رای دهندگان و رای دهندگان انتخاب خود را سیاستمداران است.”

طرفداران استناد دو کلید باعث کمک کرد که سوق رای گیری محدودیت ها: انتخابات سال 2008 از باراک اوباما و 2013 حکم دادگاه عالی برش بخشی از سال 1965 حق رای عمل می کنند.

Lakin می گوید: افزایش رای دهندگان از رنگ و رای دهندگان جوان در سال 2008 “منجر به انتخابات اولین رئیس جمهور آمریکا و تقریبا بلافاصله در آن پس شروع می کنیم برای شنیدن آغاز یک دوره سرکوب است که به شرح زیر حدود 45 سال از گسترش دادهاند.”

سپس در شلبی v. دارندهدیوان عالی کشور در سال 2013 حذف یک نیاز برای آمریکا و دولت های محلی با سابقه تبعیض به دریافت تایید از دولت فدرال قبل از اجرای هر گونه تغییر رای خود را در قوانین و یا شیوه های. Lakin می گوید این حکم به مراجع قضایی که قبلا موضوع را به preclearance “مهار آزاد در نظر قرار دادن به جای محدودیت” و پس 2013 حاکم این کشورها تا به حال یک نرخ بالاتر از تصفیه.

“مردم نیاز به درک ما کل تاریخ کشور است که مبارزه برای حق رای و در راه های بسیاری.”

رای گیری پیشرفت حقوق قانون که به تصویب مجلس در سال 2019 اما بعید است که برای دریافت از طریق جمهوری-برگزار سنا خواهد بازگرداندن preclearance روند باطل توسط شلبی و به روز رسانی قانون حق رای برای ارائه حمایت در برابر اشکال جدیدتر از رای دهندگان تبعیض است.

مبارزه-مبارزه برای افزایش رای گیری دسترسی طرفداران اقدامات است که آن را آسان تر برای رای دادن مانند همان روز ثبت نام اتوماتیک, رای دهندگان, ثبت نام, ثبت نام خودکار به روز رسانی و رای گیری از طریق پست.

در این مرحله از 16 ایالت و ناحیه کلمبیا را تایید اتوماتیک ثبت نام رای دهندگان اما وایزر ایالت می گوید تنها 12 متحده باید آن را در محل در زمان 2020 انتخابات است. او می گوید که 24 متحده خواهد شد که در همان روز ثبت نام در محل نوامبر و انتخابات عمومی.

با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی, 21 متحده در حال حاضر اجازه می دهد برخی از انتخابات انجام می شود و با ایمیل و چهار استفاده از طریق پست رای گیری برای همه انتخابات: اورگان (2000) واشنگتن (2011), کلرادو (2013) و هاوایی (2019).

Groh-Wargo خواستار نامزدها و مبارزات به شروع زود هنگام ساختن رای دهندگان حفاظت از زیرساخت ها و به دنبال “آبرامز راهکار” رسیدن به همه رای دهندگان از جمله کسانی که در جوامع کمتر و کسانی که در نظر گرفته بعید به رای دادن.

“ما نمی توانیم با پیروزی در هر نبرد دادگاه ما نمی توانیم با غلبه بر روسیه, دخالت در انتخابات, ما نمی توانیم کنگره کار را برای آنها می گوید:” Groh-Wargo. “ما در حال رفتن به نشستن در اطراف و منتظر بمانید. ما در حال رفتن به مبارزه در روز و روز را. خیلی از حق رای به ورزش در سازماندهی به عنوان آن را به عنوان یک ورزش در جنگ در دادگاه.”

“مردم نیاز به درک ما کل تاریخ کشور است که مبارزه برای حق رای و در بسیاری از جهات این است که در مورد یک مبارزه جدید است و مبارزه با ارزش است و ما می توانیم پیروز,” او می گوید.

چه می توانید انجام دهید ؟

طرفداران اصرار فردی رای دهندگان برای کمک به مقابله با سرکوب رای دهندگان توسط:

  • چک کردن خود را از رای دهندگان ثبت نام اولیه و اغلب به مطمئن شوید که آن را تا به تاریخ. مطمئن شوید که خانواده و دوستان شما نیز بررسی کنید. بسیاری از کشورها دسترسی آسان آنلاین خود را مشاهده ثبت سوابق و vote.org همچنین داده های رای گیری از تمام 50 ایالت.
  • کمک به مقابله با اطلاعات غلط و دروغ با دانستن منابع معتبر برای رای دادن اطلاعات و به اشتراک گذاری آن با دیگران است. بررسی اطلاعات شما را بشنود و گزارش دروغ بلافاصله.
  • داوطلبانه به نظرسنجی کارگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin kusadasi escortkusadasi escortbetroad girişbahis siteleri