چگونه طرفداران مقابله ای در جهان بدون ورزش ؟

سالت لیک سیتی در ورزش جهان, مسابقات NCAA خواهد بود سرگرم کننده ما در این آخر هفته با دور دوم اقدام پس از طرفداران بسکتبال آغشته کردن یک دسته از buzzer-کتک زننده blowouts قلب wrenching ضرر و زیان و سیندرلا ناراحتی عزیزم!

Utahns حتی ممکن است جشن دور اول برنده BYU و ایالتی یوتا یکی دیگر از مسابقات اسکی در تپه و یک عنوان در ماه مارس توسط سنگ قرمز. یا شمارش خود را “چه ifs!?” اما حداقل آنها می خواهم به بازی و ما می دانم.

لیگ اصلی بیس بال خواهد بود در حال حرکت و نزدیک به روز افتتاحیه. NBA و NHL خواهد بود منتطر صفحه اصلی کشش و حذفی موقعیت. کالج و دبیرستان بهار دو و میدانی خواهد بود در نوسان کامل و پدر و مادر خواهد بود تشویق قلب خود را برای بچه های خود را در پر-در — خالی ورزش در صبح شنبه.

هک, شما حتی ممکن است بازی rec لیگ برتر فوتبال با افراد خود را hooping آن را در کلیسا یک بار در هفته و یا آماده شدن برای یک مسابقه به چالش کشیدن.

برای تلفن های موبایل لذت آن را نمی کند?

متاسفانه این نیست کامل ورزش جهان است.

و با تشکر از تهدید غیب و خطرناک حریف جنون مارس رویاهای معشوق رقابت حرفه ای و گرامی تازه عمل شده, کنار, برای که می داند که چگونه ،

خواندن در حال حاضر در بیاد: COVID-19 ورزشی 0.

وجود دارد و مهم تر از همه چیز در جهان از ورزش, البته, و چون یکی از آن چیزهایی شامل حرمت زندگی انسان, جهان ورزش فرستاده شده به ستاره شرق — و یا در برخی از موارد — در تلاش برای کند کردن و متوقف کردن گسترش بالقوه کشنده coronavirus.

به عنوان یک نتیجه از گسترده بهداشت نگرانی مردم از دست داده اند و خود را منبع اصلی سرگرمی سرگرمی های خود را و خود را در فصل خود دلیل وجودی و اتصال خود را به مورد علاقه خود را, بازیکنان لیگ ها و تیم های. برخی از آنها حتی از دست خود را از منابع درآمد به عنوان جامعه تمرکز بیشتر در اجتماعی فاصله و دست شستن از تلاش های قهرمانانه احمقانه لحظات و دستاوردهای ورزشی در ورزش است.

در حال حاضر ورزش لغو شده است به حالت تعلیق, به تعویق افتاد, تحت فشار قرار دادند به مخوف TBD و TBA خاک.

اما یک چیز وجود دارد بسیاری از طرفداران ورزش از دست رفته نیست.

خود را حس شوخ طبعی است.

Memes, فیلم ها و جوک های شایع در رسانه های اجتماعی. یکی بارها به اشتراک گذاشته Facebook ویدیو نشان می دهد یک گروه از دوستان رفتن bonkers پس از یک کاسه میدارد تا یک اعتصاب. فراوان به سلامتی فوران دوباره بعد از یک بازیکن شطرنج باعث می شود یک حرکت استراتژیک است.

یکی دیگر از گردش شوخی یک قرنطینه مجله مطلب در: “روز 3 بدون ورزش. در بر داشت یک بانوی نشسته بر روی نیمکت من دیروز. ظاهرا او همسر من است. او به نظر می رسد خوب است.”

یک “مه غم” براکت نیز ساخت دور. این بذر از یک منطقه به شرح زیر است: “1. تماشای تلویزیون در مقابل 16. حیاط کار; 8. خلاء در مقابل 9. گرد و غبار; 5. ارتباط برقرار کردن با خانواده در مقابل 12. مالیات دبستان; و 4. دریافت به دانستن همسر در مقابل شماره 13 BBQ.”

یکی دیگر از الگوی رفتاری نشان می دهد هنوز هم عکس از یک Netflix سریال درباره پابلو اسکوبار. این عکس ها نشان می دهد بسیار افسرده به دنبال اسکوبار (“Narcos” بازیگر Wagner Moura) با سر خود را کج پایین خیره در زیر او را در حالی که در یک نوسان در جدول و در استخر خالی است. عنوان: “زندگی بدون ورزش.”

اما برای طرفداران ورزش مبارزه بدون شوخی است.

لسلی Howlett یک پرستار و انجام دونده از راه دور-استفاده از واژه “مبارزه” (برای Talmage او پسر نوجوان) و “بازمانده” (برای جرمی شوهرش) به توصیف دوستداران ورزش در خانواده است.

“Talmage نتواند همه چیز. او تقریبا در حال مرگ داخل. جرمی تقریبا فقط نتواند تماشای,” او گفت:. “Talmage است که اساسا زیادی خالی خالی در این زمان نمی توانید به تماشای هیچ چیز جدید برای گوش دادن به, نمی توانید بازی با دوستان خود و یا رفتن به ورزشگاه به شوت از hoops. او به کمک نیاز دارد. او با توسل به تماشای تکرار تصادفی بازی بسکتبال.”

وجود دارد بسیاری از بزرگسالان است که می تواند احساس Talmage درد.

کایل فلاناگان برنامه ریزی شده بود در استفاده از ورزش برای کمک به او را التیام بعد از طلاق. این فاصله می تواند در یک زمان بدتر.

“مقابله نه در همه با هیچ ورزشی. نمی تواند حتی تماشای بازی های قدیمی به دلیل آن باعث می شود من غمگین” فلاناگان گفت. “من تا به حال بلیط به شش بریوز بازی ها در هفته اول از فصل بیس بال — سه سیمرغ برای باز کردن فصل و سه در آتلانتا پس از آن. من طلاق گرفته و این بود اولین فصل بیس بال تنها بود و من برای رفتن آجیل با بیس بال برای منحرف کردن اذهان از دیگر (مسائل). من غمگین هستم ، من از دست های ورزشی بسیار — و جاز.”

اریک Bresee سابق Deseret News کارمند که در حال حاضر نشانی مستقل تلویزیون تولید کار در سراسر این قاره نیز با داشتن یک زمان سخت با فوق العاده توقف زمان. ورزش تنها سرگرمی خود را; آن چه او را فراهم می کند برای خود و خانواده جوان است.

“من در حال مرگ. ذهنی, جسمی و مالی” سیاتل Seahawks فن گفت. “هر چه زودتر ورزشی هستند بهتر است برای من.”

تا زمانی اتفاق می افتد که طرفداران ورزش و برنامه های ورزشی در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای کمک به پر کردن جای خالی.

دانشگاه یوتا در بخش دو و میدانی ندارد, هیچ ورزشی برای ارائه در حال حاضر — لازم به ذکر است که به ژیمناستیک و اسکی بازان که مدعی قهرمانی ملی — اما Utes در حال دادن جوان طرفداران پرتی سرگرم کننده.

در بعد از ظهر جمعه در بخش دو و میدانی توییتی از بین بردن رنگ آمیزی صفحه و اذعان کرد “این است که یک هفته نشده است؟”

خدمه Frkovich یکی از جوان یوت طرفداران که با هیجان و ماهرانه رنگ از بین بردن قهوه ای پر منقار زرد و قرمز یکنواخت در حالی که ماندن در خطوط. پدرش فکر می کردم خیلی عالی بود یوتا به پسرش یک فعالیت را انجام دهد.

“ما در حال تلاش برای ماندن جسمی و ذهنی فعال” یوت طرفداران کریس Frkovich گفت. “ما شده اند انجام تمرینات در بدنسازی صفحه اصلی. ما نیز انجام شده است هنر/صنایع دستی و بازی بازی به عنوان یک خانواده برای نگه داشتن ذهن ما فعال است. پسر من دامن زده که من تو را دیدم از بین بردن رنگ آمیزی صفحه.”

یوتا جاز هنرمندان همچنین ایجاد یک کتاب رنگ آمیزی به کمک طرفداران خود را در جایی باقی ماندن خود بی سابقه اوقات فراغت و “از بند باز کردن درونی خود را پیکاسو.” برخی از صفحات خود هستند طرح های ساده با آرم و کفش. نیز وجود دارد که دقیق قطعات که شامل کلاژ از تیم افسانه — از دانش آموزان فرانک انگشت, جری اسلوان جان استاکتون و کارل مالون جدید All-Stars داناون میچل و رودی Gobert.

یوتا تیم NBA است همچنین نورد از “جاز پخش” سری که شامل 13 بازی نمادین شامل بازیکنان در فهرست فعلی — از پورتلند بازی که رفت به اضافه کاری پس از Gobert مسدود Damian Lillard در سال 2017 به Bojan Bogdanovic دو بازی برنده زنگ فروشان به میچل حرفه ای-بالا 46-نقطه انفجار در برابر میلواکی.

در پروو BYU تیم رسانه های اجتماعی جمع آوری لیست های محلی خود را ناهارخوری همکاران و نشان داد که رستوران ها ارائه منظقه وانت درایو-از طریق آنلاین سفارش تماس بگیرید-پیش سفارش و خدمات تحویل. صف شامل محبوب Bam Bam BBQ است که آباد توسط مامان افسانه Taysom هیل (او امضا کلاه) و چاد Lewis (او در زمان عکاسی از خود با صاحب کامرون Treu) در روزهای اخیر.

بن کومبس بستری او مبارزه بدون ورزش.

“ورزش بسیار خوب برای جامعه نسبت به آنچه توییتر را به شما منجر به این باور است. آن را به ارمغان می آورد مردم با هم و به من خالص ترین نمونه از آنچه که ما باید همیشه در ذهن داشته باشید: که ما همه همان” کومبس گفت. “آن را مانند غذای روح برای من. آن را می دهد چیزی برای نگاه به جلو به. تماشای بازی های قدیمی خوب است, اما آن را مانند تماشای خانه های قدیمی, فیلم از هنگامی که بار بهتر بود.”

او برای پر کردن وقت خود را با یک کار دشوار شکار, طراحی و, خانواده, زمان, اگر چه او اذعان می کند خانواده اش است “کمی هم بزنید دیوانه است.”

مانند بسیاری از ورزشکاران BYU/فن جاز اسکات مرداک که می گوید: “قطعا مبارزه” تبدیل شده به بازی های ویدئویی برای کشتن زمان و مقابله.

“خوشبختانه NBA 2K20 شد, در فروش, بنابراین من آن را خریدم به کمک” مرداک گفت. “این هنوز هم همان به تماشای فیلم و یا بازی های واقعی بازی بسکتبال, اما آن را به کمک برخی از. به ویژه هنگامی که Gobert می شود شیرین بلوک و یا بازی من بازی هنگامی که حق از حاصل کار دو تیم میچل ساخته شده و چهار مستقیم 3s به شروع نیم.”

کودی مسیحی در حال حاضر نتواند به تماشای Jazz play — آنها پس از راهپیمایی 9 دست دادن به تورنتو — و تعامل با طرفداران دیگر.

“من می گویند که من زنده ماندن بدون ورزش. آن را سخت است بدون استرس آزادی که ورزش می دهد اما به تازگی جاز بودند چیزی اما نه استرس زا!” او (مراسم آشتی ترتیب دادند) شوخی. “من از دست دیدن جاز توییتر بحث در مورد بازی ها. و حتی اگر آن را یک بحث در چه شکسته شد با این تیم آن را هنوز هم یک ورزش بحث است.”

مسیحی گفت: او را برداشت تا گیتار, اما او نیز نتواند تماشای پسرش Landon بازی اول خود را در جربان تیم بسکتبال.

“ما تا به حال فقط خود را آغاز بهار جلسه بود و همه آن را لغو شد,” او گفت:. “او بسیار نا امید در آن است و امیدوار است او نیست از دست داد چه مهارت های او به دست آورده بودند.”

استیو Mallett می داند آنچه که آنها در حال رفتن را از طریق.

“آن سه” گفت: یقین. “من عشق جنون مارس و من از آنها بدم میاید نه برای تماشای پسر من دبیرستان چوگان سرپهن بازی.”

در صورت مثبت Mallett شوخی که آن را “خوب نیست یخ من (خانه) در هر بازی است.”

Melvor ماجول نتواند فرار از واقعیت و جایگزینی برای شور و شوق او را برای ورزش و اضافه میکند: “جنون ماه مارس است و من کریسمس و همچنین قادر به بازی وانت توپ در کلیسا است.”

کتی Bjorklund مجدد او کارت کتابخانه و آنلاین کتاب و تحویل به دستگاه شما است. آدم پترسون گفت: او را به انجام غیر قابل تصور: تماشای فوتبال بین المللی. برندان هلمز یک خوشمزه جایگزین: “ما مقدار زیادی از گوشت. بنابراین تعداد زیادی از سیگار کشیدن و کباب برای ما است.”

مایکل رید به پایان رسید جان فاینستاین “در راه بازگشت به مارس” کتاب خواستار آن را “بسیار خوب جایگزین برای چیزی که واقعی است.” جی Wamsley گفت: او را به بازی بسکتبال در ظهر حداقل سه بار در هفته به مدت 30 سال پس از او bummed آن را در خود نگه دارد. او حتی بیشتر ناراحت مدیریت فصل پایان موعد مقرر. “بله من صدمه دیده است برای سام مریل.” گربه وحشی پشمالو, fan, Jason Gifford همان احساس در مورد Yoeli کودکان جیک Toolson, TJ Haws و BYU خدمه. “سخت ترین چیزی که تا کنون قادر به دیدن چگونه BYU را در این مسابقات است.”

لایحه سپر می گوید که او نتواند در مسابقات NCAA عمل و براکت اما اغلب نتواند تماشای دختر خود فوتبال بازی حتی او شیوه های. “اما” سپر افزود: “ما با داشتن برخی از قاتل فاز 10 مسابقات.”

اما حتی اگر او یک بار جاز فن و فصل-بلیط دارنده حداکثر چانگ بیش از حد در ذهن خود را به نگرانی در مورد از دست رفته ،

“من به سادگی نمی مراقبت در مورد ورزش در حال حاضر” چانگ گفت. “آن را حتی به عنوان یک اولویت در سلسله مراتبی از نیازهای.”

“به عنوان یک فن از ورزش به طور کلی ساخته شده است (زندگی) کمی کمتر سرگرم کننده وقتی که می آید به آنچه من می خواهم به تماشای” Daniel Johnson اضافه شده است. “اما من باقی مانده.”

یوت فن Jason Stapley بدست خلاق خود را در مقابله.

“این جای تعجب نبوده است به عنوان بد به عنوان من فکر کردم … تا کنون. زمان تا به حال چیزی برای انجام با آن از همه محلی تیم بسکتبال خود را تکمیل کرده مربوطه کنفرانس مسابقات. (پنج شنبه) عجیب و غریب بود چون من همیشه دو روز اول مارس جنون و بنابراین در این سال فقط با بازی” Stapley گفت. “و دیگر این که غریبه آن را به عنوان وجود دارد بدون بازی بیس بال به تماشای. جایگزین تا کنون بازی های ورزشی و ورزش تبلتب بازی ها — Strat-o-matic بودن رئیس در میان آنها برای من. من تا به حال به یک بازی بسکتبال کالج در امروز, بنابراین من یک بازی از داخل رنگ (یکی دیگر از میز بازی) با 2015-16 Utes. آنها بی درنگ به دنبال نمونه ای از این سال یوت تیم با از دست دادن به کال 17 در جاده ها است.”

اگر آنها به هر یک از است که شاید طرفداران ورزش می تواند مقابله ای-در-قرنطینه راهنمایی از کهربا Borczynski. او شوخی است که شما می توانید بازی بازی های داخل سالن بولینگ با استفاده از خالی رول کاغذ توالت و مچاله کردن جوراب (با فرض اینکه شما می توانید هر TP است). و او را آماده به ابداع برخی بیشتر سرپوشیده ورزشی برای خانواده اش.

“که نیاز به بحث در مورد ورزش زمانی که شما می توانید ایجاد یک سالن از سرگرم کننده؟” Borczynski گفت. “من آماده ام برای “رفتن” و یا ” آمریکا جنگجو نینجا قرنطینه،’ کف گدازه میز قهوه جدول از مرگ … زمان خوب است.”

Doran بارتون نیست که یک طرفدار ورزش, شوخی در Facebook صفحه ای که طرفداران ورزش ممکن است به دست آورده ایم و برخی از همدلی برای جمعیت. “در حال حاضر” او نوشت: “تمام طرفداران ورزش می دانم که چگونه آن را احساس زمانی که “کرم شب تاب’ رو لغو شد.”

اجازه دهید توافق در این جهان فقط به عنوان بسیار سرگرم کننده بدون ورزش — OK یا بدون “کرم شب تاب.”

“راستش آن بوده است و نوع خوب برای من است. من خواب بهتر در شب و نه در حال fumed پس از جاز از دست دادن است که آنها باید به دست آورد. اما من قطعا از دست ندهید تماشای این بازی با خانواده من. این غلتک coaster فصل messing با احساسات من مرد” بابی Macey گفت.

مانند بسیاری از Maceys بیشتری داشته اند پیوند خانواده لحظات از حد معمول.

“به طور کلی من از دست NBA و جاز به طور کلی” Macey اضافه شده است. “خبر خوب است ؟ حداقل همه ما می دانیم که ما می تواند زنده ماندن در یک جهان بدون زنده ورزشی از تلویزیون. خبر بد است ؟ این جهان پر از بیماری و زلزله.”


چگونه دیگر طرفداران ورزش در حال مقابله با ورزش:

• “حداقل NFL (و NBA, من فکر می کنم) باز کرد تا دسترسی به بازی های قدیمی در برنامه های خود را. BTW, NFL Free Agency جالب است به سازمان دیده بان.” — رابی کاری

• “من در یک فرصت مطالعاتی از فوتبال انتظار برای بیس بال برای شروع است. آن را فقط یک کمی دیگر فرصت مطالعاتی.” — دیتون مورتون

• “من واقعا از دست رفته من شوالیه طلایی بازی. من سفر به وگاس در همه زمان ها به تماشای آنها.” — کارل داونینگ

• “من یک مدیر ورزشی است که معمولا از بین رفته است برای بازی چند شب در هفته. این است که قطعا یک بار عجیب و غریب برای او اما من از دیدن راه بیشتر از او از من استفاده می شود به, که خوب است.” — مگان Sivert

• “خانواده! نه از دست رفته یک چیز.” — بردی کلارک

• “من از دست NBA بسیار است. ما در حال تماشای بازی های قدیمی در NBA TV و تماشای بازی بود که در at&T SportsNet شب گذشته. من از دست من جاز!” — ارین قهوه ای

• “من یک طرفدار ورزش, بنابراین من نمی رنج می برد. در حال حاضر (شوهر من) بوچ و (پسر) تاد یک داستان متفاوت است.” — Jan Genessy (نویسنده عمه)

• “من از دست جنون مارس و جاز. دیگر از آن انجام می دهند فقط خوب است.” — Landon Hemsley

• “از من بپرسید دوباره در ماه اوت است. سخت ترین چیزی که تا کنون قادر به دیدن چگونه BYU را در این مسابقات است. من هم از دست رفته که قادر به ایجاد حقوق لاف زدن با مسابقه چالش در محل کار.” — Jason گیففرد

• “من دیده ام بسیاری از رویدادهای ورزشی در زندگی من از بودن یک گوینده ورزشی دانشگاهی و ورزشی طرفدار شخص روابط عمومی و بسکتبال داور که من به اندازه کافی ورزش های ذخیره شده در قوز است که من قصد دارم فقط خوب است.” — اسکات میلر قبلا از KSL ورزشی

• “هنوز هم وجود دارد WWE! آنها در واقع انجام یک کار خوب از بازی کردن این واقعیت که آنها هیچ مخاطبان که معمولا چنین بخشی جدایی ناپذیر و یا خود را نشان می دهد. من مطمئن هستم که آن را به پایان خواهد رسید تا نیاز به توقف هنگامی که یکی یا بیشتر از نوازندگان تست مثبت (برای coronavirus).” — کریس هریس

• “عجیب تا آنجا که من از دست های ورزشی, من پیدا کرده اند که من راه کمتر مضطرب و پریشان در شب از نرمال به خاطر من نیست به نگرانی در مورد موسیقی جاز. آن غم تحقق است که من احساسی codependent با تیم های مورد علاقه.” — برندن Winn

• “معدن است که کمی متفاوت از آنجایی که من شده اند قادر به دیدن بسیاری از موسیقی جاز بازی ها پس از من از دست رفته من بلیط فصل (با توجه به افزایش قیمت). بدون بازی در رفتن من احساس می کنم حتی کمتر مثل من از دست رفته. آن را فراتر از قلمرو امکان است که مانند اتفاق افتاده است با NFL برای من در عرض چند سال من ممکن است گرفتن 1-2 بازی از یک سال و اگر من به اتفاق نمی افتد مشغول است. که در آینده از یک عمر بسیار هار فن.” — جرمی Makay Adams

• “Bummed که بیس بال نیست شروع. هنوز هم کمی هیجان در مورد برخی از معاملات برای NFL.” — مگان کپلر

• “شرکت. من قصد دارم دیوانه و نیاز به آزادی است.” — Brynne باترفیلد که نقش زن نیمه طرفدار فوتبال

• “من بازمانده. NFL free agency حداقل به من یک کمی ورزش است.” — استیو Allsup

• “بله! من در تلاش هستم, هاردکور, بدون ورزش. من را دریافت نمی اشتباه. من نمی صرف تمام روز را در مقابل تلویزیون اما من واقعا دوست دارم زیر آمار و احتمالات جاز ساخت برگشتی و تجزیه و تحلیل پتانسیل ترکیب هیرو برای آنها. به طور معمول من (پنجشنبه) و (جمعه) در محل کار و انجام چیزی جز تماشا و تجزیه و تحلیل کالج بسکتبال. جنون مارس در افتتاح آن پنج شنبه و جمعه ممکن است برخی از بهترین مشاهده اتفاقاتی که ورزش باید ارائه دهد. من خودم بازی ESPN خط به صورت نقدی و پس از NFL معاملات به آمادگی خودم را برای فوتبال فانتزی فصل آینده است. در آخر برادران من و من در حال برنامه ریزی یک سفر به نیویورک در ماه سپتامبر برای رفتن به یک یانکی ها-ساکس سری. بلیط های در حال حاضر خریداری شده و من دعا می کنم که نمی توانید دور گرفته شده یا نه. پسر من و من در حال انجام آموزش چابکی مسائل در زير زمين و با استفاده از ضربه چوب به طوری که او قادر به بازی در بخش فوقانی به عنوان به زودی به عنوان بیس بال شروع می شود به بالا.” — جرمی ویلیامسون

• “من مقابله با واکنش به NFL free agency — آژانس رایگان!!! — بیش از حد معمول است. تام بردی رفتن به Tampa Bay احساس مانند سوپر باول.” — Arash Bahmani هانسن

• “بازمانده اما ما یک ورزش خانوادگی برای اطمینان حاصل کنید. آزمون واقعی خواهد بود اگر آنها لغو فوتبال کالج است. من خواهد شد به طور جدی احتمالا افسرده.” — کاتلین Campbell

• “من خواهد بود در NCAA wrestling, ملاقات در حال حاضر. کمی bummed.” — برایان Preece

• “نمی گم ورزشی در همه. آرزو NFL/NBA/MLB بازیکنان را متوقف رانندگی تا حقوق خود را تا زمانی که ورزش رزومه و قیمت بلیط ها در خون دماغ شدن بخش است. من متاسفم برای این کالج بازیکنان که فصل آمد به یک پایان ناگهانی به خصوص بهار, ورزشی است که در خود نگه دارد. (اما آن را می دهد) زمان بیشتری را برای خانواده ها به بحث در مورد آنچه که تکان دادن جهان ما و نه با تمرکز بر روی مشاهیر.” — Debby Josephson

• “ورزشی ‘reruns’ در حال بازی در خانه ما.” — هدر چوپان از BYU پخش Jason چوپان

• “آن را بمکد. من همیشه استفاده از آن به عنوان فرار از سیاست و مسائل من نمی توانید کنترل کنید. همه من در حال حاضر اخبار و بالاتر اضطراب است.” — Shon Harris

• “من نفرت داشتن NBA به سازمان دیده بان و یا بحث در مورد اما من همچنین متوجه شدم زیادی وجود دارد که نشان می دهد من binging من می گرفتن.” — جان فارسی

• “من صادقانه از دست رفته نیست ورزشی در تلویزیون است. من به سختی قادر به تماشای زندگی می کنند در وهله اول پس از آن معمولا DVR را در راحتی من. ورزش اصلی من شرکت در حال اجرا است که من هنوز هم قادر به انجام اغلب که آیا آن خارج و یا بر روی تردمیل. من از دست جنبه اجتماعی آن است. من یک فرد اجتماعی و من عاشق شدن همراه با گروه اجرا می شود و یا کار کردن با برادر در قانون در ورزشگاه برای عبور از آموزش. تا آنجا که من لذت بردن از رفتن انفرادی اجرا می شود زمانی که من باید آنها را به روند زندگی من هنوز هم از دست که تعامل انسان عنصر آن اضافه شده است تا حد زیادی به عشق در حال اجرا است.” — لوقا McDermott جونیور

• “جنون ماه مارس یکی از چیزهای مورد علاقه من تا کنون بنابراین من غمگین نمی شود قادر به تماشای آن است. اما در حال اقامت در خانه مادر با سه فرزند جوان تا حد زیادی تغییر زمان من را به تماشای هر چیزی تا کنون متوجه نمی شدم آن را بیش از حد. (شوهر من) جان از دست رفته است جاز.” — لونی Stapley

• “با من حرف بزن وقتی که من از دست باز روز برای داجرز از آنجایی که آنها واقعا تنها تیم است که مهم است.” — برندا Lingle

• “افسرده و بدون ورزش به صورت عاطفی خروجی. Miss بحث ترین. هنوز در حال جستجو برای یک جایگزین است.” — Mathew پیرس که آیا ورزش پادکست

• “تلاش. من عاشق بحث در مورد ورزش با همکاران و دوستان. من پر از خالی با کار حیاط و بازی های ویدئویی. برو جاز.” — جودی تروژیلو

• “به من طول می کشد زمان زیادی را کمتر به خواندن کاغذ و زمان بیشتری برای SVU!” — Dodie Stallcup

• “من تلاش اما زنده ماندن. من از دست, تماشای این بازی, البته, اما من فکر می کنم من از دست جنبه های اجتماعی بیشتر است. رفتن به تماشای بازی با خانواده و دوستان بحث در مورد ورزش با همکاران و دوستان.” — برندن Kidd

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im