چگونه استبداد کوتاه-مدارهای مارمولک مغز

تمایل جمهوریخواهان هر دو برای پاسخ به و ایجاد رعب و وحشت با ما بوده است برای چندین دهه است. در عین حال در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به هر کسی که اذیت به نگاه ما دیدن جدید و عجیبی unremarked پیچ و تاب و به رفتار خود توسعه می دهد که با ارزش-و سرد — بینش جمهوریخواه روانشناسی.

در اوایل 1950s خواهان stampeded خود را و خیلی از کشور به حالت هیستری بیش وطنی کمونیست براندازی. که وجود دارد چند کمونیست جاسوسان غیر قابل انکار است اما جمهوری خواهان بسیار دست بالا گرفته تعداد آنها. سناتور جوزف مک کارتی که سر دسته از دستگیری اوباش بود قادر به کشف یک اقامت برای اذیت نمودن شهرت بی گناه آمریکایی است.

در طول سال محافظه کاران (من استفاده از اصطلاح قابل معاوضه با جمهوری خواهان) را swooned بیش های مختلف اخلاقی هراس مانند همیشه سبز که از ترس همجنسگرایان تبدیل خواهد شد کودکان خود را به دفتر و یا تصور جنگ علیه کریسمس که سکولار و اومانیست ها ظاهرا دستمزد با قسم خورده شدت از استالینگراد مبارزات انتخاباتی. پس از 9/11, وحشت بیش از مسلمانان بوده است چندساله هاردی: ایران وفادار هستند برای همیشه در گارد مبادا خود را در شورای شهر باید از تحمیل قانون شریعت بر بیچاره مسیحیان است. ذهن هرگز که برای آخرین دهه های داخلی جناح راست تروریستی حوادث را تا حد زیادی به رشد حوادث متعهد توسط مسلمانان است.

یک دلیل وجود دارد برای این نامناسب ترس پاسخ که مربوط به مغز فیزیولوژی. به شدت محافظه کار افراد به معنای واقعی کلمه های مختلف مغز از بقیه جمعیت. آزمایش MRI نشان داده اند که مراکز مختلف از مغز تا نور بیشتر قوی در این افراد نسبت به دیگران و خود را آمیگدال – اصطلاح “مارمولک مغز” است که کنترل این تهدید پاسخ – بزرگتر از متوسط است. تا چه حد این ویژگی ارثی است که تمایل و تا چه حد جامعه تغییر بسیار سازگار اجزای مغز قابل بحث است.

این است که می گویند که وجود دارد نه قدرتمند تکاملی دلایل برای یک مبارزه یا پرواز پاسخ: برخی از تهدیدات در ما قبل تاریخ (می گویند یک نزدیک شدن به ببر تیز دندان) واقعی بودند. بنابراین غریزه به راه رفتن معمولی در میان خودرو ترافیک. اما هنگامی که ترس اغراق آمیز است و پاسخ غیر منطقی آن می تواند مانع از زنده ماندن طولانی مدت برای نوع بشر نیاز به مقابله و هوشمندانه غلبه بر خطر ابتلا به منظور پیشرفت در سطح بالاتر از مدفوع-پرتاب پستانداران.

برخی گریزی غرایز عمیقا سیمی در هر کس بدون در نظر گرفتن ایدئولوژی: مانند ضربه به جلوگیری از منابع مشکوک به بیماری های عفونی. این است که به شدت ریشه دوانده است که صرف نظر از برخی نفرت انگیز شی مانند یک پوسیدن جسد حیوانات را باعث سیستم ایمنی بدن به تولید آنتی بادی است. این حتی می تواند رخ دهد از نگاه کردن به عکس از افراد بیمار.

از همه بیشتر تعجب آور آن است که بی پاسخ بسیاری از جمهوری خواهان به بیماری همه گیر کوروناویروس. شما می خواهم فکر می کنم آن را تحریک مارمولک مغز به hyper-هوشیاری ،

از رئیس جمهور که یک بار گفت: این ویروس جعل (پس از آن پیشبینی کرد که او گفت: چی گفت) به راش Limbaugh که ادعا کرد این تنها یک سرماخوردگی به کنگره مت Gaetz (مردی که عادت به اعمال طاقت فرسا smartass همه ما مواجه می شوند در کلاس هشتم) که نشان داد در کف خانه با پوشیدن یک ماسک ضد گاز به مسخره دموکراتها نگرانی جمهوری خواهان نشان داده اند تمسخر و بی تفاوتی. حتی این واقعیت است که بسیاری از آنها در معرض و یا حتی قرارداد این ویروس سالانه CPAC کنوانسیون بهبود یافته است خود را نازدار نگرش است. (که CPAC دگرگون شده از virally پخش رفتارهاي ایده های بیشتر تحت اللفظی علاوه یک طنز است که مورخان آینده ممکن است توجه داشته باشید با bemusement.)

این رفتار است نه محدود به ایران سیاستمداران و rabble-rousers. شروع این شواهد است که برخی از فاکس نیوز-معتاد سالمند بودند مورد تهدید ویروس به طور جدی و نیست در نظر گرفتن اقدامات حفاظتی شخصی. اما نظرسنجی همچنین نشان داد که از نظر آماری تفاوت معنی داری بین واکنش عادی دموکرات ها و جمهوری خواهان به وقوع. عظیم 72 درصد از جمهوری خواهان اعتماد “اطلاعات” (sic) ارائه شده توسط رئیس جمهور تهمت که عملکرد شده است به طوری بی پایان و پر از دروغ است که یک کودک هشت ساله می تواند از طریق آنها.

چه حساب این شخص رفتار ، من نوشته اند قبل از اینکه در مورد محافظه کاران آمریکایی’ استبداد یک صفت است که کاملا شتاب در مغلوب ساختن پیشی جستن دوره اشوبگرانه misrule. این cultish غریزه را کورکورانه به دنبال مسیر خود را رهبران و مطابق نظرات خود را به کسانی که خود را در گروه تبدیل شده است آنقدر قوی است که حتی در صورت بیماری به نظر می رسد به باطل حتی ریشه دار انسان گریزی غرایز به عنوان به خوبی به عنوان خود را همیشگی هایپرتروفی حس اجتماعی ترس است.

متعالی قدرت استبداد بر ذهن نابالغ می تواند توضیح دهد در غیر این صورت گیج کننده حوادث در تاریخ است. چرا اعضای شارلمانی حمله گردان فرانسوی که تا به حال هیچ منطقی سهام در نازیسم و یا آلمان می میرند suicidally در ویرانه های برلین نابودی برای دفاع از یک پیشوا که در نظر گرفته فرانسه ارثی دشمن از آلمان ؟ چرا جمهوری خواهان به نظر می رسد فکر می کنم آنها را به مسخره می کنند در جهانی همه گیر به منظور “خود libs?”

ایران هنوز از بین رفته کاملا تا آنجا که شارلمانی واحد اما اشتباه نکنید: هسته اصول محافظه کاری آمریکایی در سن تهمت واقعا دیوانه است. اگر جمهوری خواهان goaded و تشویق خطرناک imbeciles مانند راش Limbaugh یا Sean Hannity, ادامه برای حفظ خود و گرفتن قدرت دولتی نتایج نخواهد بود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im