چگونه برنی ساندرز است که احیای وعده FDR اقتصادی لایحه حقوق

در روز روشن و بعد از ظهر شنبه یک هفته قبل از انتخابات راه اندازی شد برای باز کردن کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه اولین Calvary Baptist Church در کلمبیا, کارولینای جنوبی, پر بود.

بیش از یک صد نفر جمع شده بودند در کلیسا برای یک “انجمن گفتگو” در مورد نامزدی سناتور برنی ساندرز شامل مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون و Dr. Cornel West.

unnamed1.jpg

هر چند جمعیت متنوع هنگامی که از من خواسته شرکت کنندگان چرا از آنها حمایت ساندرز بیشتر به همان دلیل: مدیکر برای همه, وعده جهانی و علنا بودجه برنامه بیمه درمانی و رایگان کالج عمومی و کاهش بدهی های دانشجویی.

“ما می دانیم آنچه در آن مانند به کار سه شغل داشته باشد و نه بیمه سلامت گفت:” الگین ساکن Addie Puszczewicz یک مادر اقامت در خانه مادر که آمد به صورت مرد پیر با دختر جوان, پسر و شوهر یک راننده کامیون است.

unnamed.jpg

در یک بزرگتر حس مردم ده من مصاحبه گفت: کارگران در سراسر کشور در حال مبارزه است. و که تحت یک ساندرز دولت آنها معتقد بودند همه چیز ممکن است کمی ساده تر در ایالات کارولینای جنوبی که در آن یک نفر از هر سه شغل می پردازد کمتر از 25,000 دلار در سال است.

“ثروت گاف مضحک است” گفت: Daniel Harkness یک سی و سه سال است که با این نسخهها کار در ساخت و تولید. “من در یک محله فقیر نشین در کلمبیا و درک این واقعیت است که برنی می خواهد برای ایجاد تغییرات کمک کند.”

با وجود نگرانی های خود را تنها تعداد کمی از کسانی که من تا به حال شنیده ساندر بیست و یکم اقتصادی لایحه حقوق همه جانبه پلت فرم که شامل مدیکر برای همه, فدرال, حداقل افزایش دستمزد به 15 دلار در ساعت و شهریه دانشگاه آزاد در میان سیاست های دیگر.

به طور فزاینده ساندرز عملیاتی در کمپین بلیزرز قاب نامزد ایده به عنوان یک فرمت از لایحه اقتصادی از حقوق یک مفهوم برای اولین بار پیشنهاد در سال 1944 توسط پرزیدنت فرانکلین دلانو روزولت در دولت از آدرس اتحادیه.

“در سال 1944 FDR پیشنهاد یک لایحه اقتصادی حقوق” گفت: نینا ترنر سابق اوهایو سناتور و ملی ساندرز مبارزات انتخاباتی, شرکت, صندلی, در یک تجمع در نیوهمپشایر در اوایل این ماه. “حق کار, حق دستمزد زندگی می کنند, حق مسکن, حق یک آموزش با کیفیت حق بازنشستگی امن حق مسکن مناسب و معقول. که آیا این صدا مانند؟”

روزولت اقتصادی لایحه حقوق آمد در پایان جنگ جهانی دوم ساختمان در یک مفهوم او پشتیبانی در آغاز ریاست جمهوری خود در سال 1933. او گذاشته دیدگاه های خود را با وضوح بیشتری در سال 1941 هنگامی که او در توصیف این “چهار آزادی” که به اعتقاد او باید تضمین شده برای همه مردم: آزادی بیان و آزادی به پرستش و آزادی از و آزادی از ترس است.

این آزادی از می خواهید که روزولت امیدوار به تدوین طریق اصلاح قانون اساسی در راه همان منشور حقوق تضمین حق آزادی بیان و مذهب و مطبوعات می گوید: هاروی کی استاد از دموکراسی و عدالت مطالعات در دانشگاه ویسکانسین-Green Bay. Kaye نویسنده 2015 کتاب مبارزه برای چهار آزادی: آنچه ساخته شده FDR و بزرگترین نسل واقعا بزرگ.

“ما به روشنی درک این واقعیت که آزادی فردی نمی تواند وجود داشته باشد بدون امنیت اقتصادی و استقلال” روزولت گفت: در سال 1944 گفتار. “Necessitous مردان آزاد هستند.”

اقتصادی لایحه حقوق هرگز به ثمر رسید چون روزولت بیماری و مرگ احتمالی او ممنوع از فشار بیشتر برای اصلاحات. با مبارزات انتخاباتی خود ساندرز در حال حاضر در گوشته از این لایحه از حقوق.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

یکی از طرح های پیشنهادی که روزولت مشخص “حق به مراقبت های پزشکی کافی و فرصت برای رسیدن به و لذت بردن از سلامتی خوب” برای تلفن های موبایل شبیه به این امید شده توسط بسیاری از ساندرز حامیان در جامعه مکالمه.

البته ساندرز است که نه تنها نامزد حزب دموکرات برای پیشنهاد قانون در ورید اقتصادی لایحه حقوق برای کاهش شایع نابرابری ثروت.

هیچ یک از این نامزدها با این حال قرار داده اند سیاست های خود را به صراحت در اصل و نسب از روزولت اقتصادی لایحه حقوق به عنوان Sanders.

سناتور الیزابت وارن اغلب فراخوانی روزولت در سخنرانی ها و پشتیبانی از شبیه مدیکر برای همه و رایگان عمومی, کالج قصد دارد به عنوان Sanders. هاوایی نماینده Tulsi Gabbard همچنین پشتیبانی از مدیکر برای همه است.

باقی مانده دموکراتیک نامزد—معاون رئیس جمهور جو بایدن سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg, مینه سوتا, سناتور ctq و سرمایه گذار میلیاردر تام Steyer—همه مخالفت مدیکر برای همه طرح است. اما بسیاری پیشنهاد می کنند که کسانی که نمی توانید بیمه خصوصی باید قادر به واجد شرایط برای گسترش دولت طرح های بیمه.

هیچ یک از این نامزدها با این حال قرار داده اند سیاست های خود را به صراحت در اصل و نسب از روزولت اقتصادی لایحه حقوق به عنوان Sanders. در حالی که ساندرز است پیشنهاد اصلاح قانون اساسی برای حقوق اقتصادی به عنوان روزولت را در این نقطه است که در حال حاضر موضوع بحث در میان کسانی که به مطالعه داشته است.

کی میگه روزولت بود جدی در مورد اصلاح قانون اساسی اما برخی از محققان مانند دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد کاس Sunstein استدلال می کنند که رئیس جمهور برنامه ریزی هرگز به واقع از طریق فشار برای این قانون. Sunstein می گوید: حقوق صرفا یک چارچوب برای حمایت از حقوق اقتصادی بود احترام به همان اندازه به عنوان حقوق اجتماعی.

مایکل Wukela Sanders, را, کارولینای جنوبی, مخابرات, مدیر, می گوید که برای مبارزات انتخاباتی امروز, اقتصادی, منشور حقوق است نه یک پیشنهاد متمم اما یک چارچوب برای نشان دادن ارتباط سیاست با هدف بازگرداندن قدرت به مردم و بازگرداندن دموکراسی آمریکایی.

“ما یک ملت با یک پادشاه و یک ملکه, اما ما یک ملت از شهروندان مدیون به یکدیگر و تنها هر یک از دیگر” Wukela می گوید. “این کشور می رود از طریق چرخه, و هنگامی که ما یک تعداد کمی از مردم تا کنون جلوتر از هر کس دیگری در نظر ثروت ما شروع به داشتن یک شیفت دور از آن است.”

علامت پل استادیار اقتصاد و مطالعات زیست محیطی در دانشگاه فلوریدا همكاري 2018 مقاله در آمریکا چشم انداز. “اقتصادی لایحه حقوق برای قرن بیست و یکم” و در حال حاضر در حال کار بر روی یک کتاب در حال گسترش در این قطعه است.

“من فکر می کنم بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن مردم انجام می شود با حاشیه ای تغییرات و به دنبال بزرگتر تغییرات ساختاری و چه اقتصادی لایحه حقوق ارائه می دهد و می گوید:” پل. او اضافه کرد که مفاد جمله حقوق مربوط به خدمات مالی و بانکی باید اضافه شده به روزولت اصلی لیست به منظور به روز رسانی آن را برای اقتصاد مدرن.

ساندرز حقوق بسته شامل مهم, قانونی, قطعات, مانند کسانی که برای مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است که وعده های عظیم سرمایه گذاری و ایجاد شغل به عنوان بخشی از یک استراتژی برای مبارزه با تغییر آب و هوا. اما پولس آن را نیز یک ابزار برای سازماندهی دموکراتیک پلت فرم.

“در سال 2016 دموکرات ندارد مفرد پیام” پل می گوید. “مردم عصبانی بودند در مورد کالج و مراقبت های بهداشتی و نگرانی های زیست محیطی و نژاد پرستی. همه اینها مهم است اما هدف این لایحه اقتصادی از حقوق به آنها را با هم در زیر یک سقف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>