چگونه BYU تیم بسکتبال مورد استفاده در شیمی اوراق قرضه برای تبدیل شدن به یک بالا-25 تیم

پروو — چه نزدیک است این BYU تیم ؟

آنها کار کرده ام در مجاورت تفاهم از قبل از تابستان تور ایتالیا در سال 2019. نتیجه حاصل آمد و در برابر Gonzaga شنبه گذشته. این Zags قطع ساله منجر به دو امتیاز با هفت دقیقه به بازی اما پس از آن BYU کشیده دور با کلید بمب متوقف دزد و با شدت بهم زدن غوطه دادن. این یک نمایش از اعتماد به نفس و شیمی.

آن را نشان داد در آخرین بریده بریده نفس کشیدن بازی برندگان در هوستون و در برابر سنت مری در خانه.

آن مورد نیاز خواهد بود شنبه که مامان بازی پپرداین در مالیبو کالیفرنیا در به طور منظم فصل آخر. در خطر است یک شماره 2 دانه و فوری پیشرفت به نیمه نهایی از WCC مسابقات در لاس وگاس. یک پیروزی نیز تحکیم BYU, وحشی, کارت, bona fides در رقص به عنوان یک امکان شماره 5 تا 7 دانه. Bracketologist جو Lunardi تا به حال در Cougars شماره 6 در منطقه غرب میانه این هفته است.

مرکز Kolby لی گفت: پیوند ایجاد شده در این BYU تیم قابل لمس است. زیرا آنها با عشق و احترام به یکدیگر بسیار آن را می دهد هر بازیکن یک مجوز به تماس از یک دیگر در عمل و یا در یک بازی و آن را تحویل داده است و پذیرش بدون نفس اما عشق و توجه او گفت:.

این بچه ها خیلی نزدیک, لی می گوید که اگر تیمی تا به حال بینی کمی باقی مانده بر روی صفحه نمایش آنها می خواهم به سرعت اعلام “booger” پس آن مرد نخواهد بود خجالت کشیدم.

که مردمی حفاظتی جزئیات.

“منظورم این است که ما باید هفت سالمندان و رهبری” گفت: Lee. “مربی جدید است و خواستار آن است و من فکر می کنم همه خواسته های آن از هر یک از دیگر. ما می خواهم برای دیدن هر یک از دیگر موفقیت است. من فکر نمی کنم کسی تا به یک دستور کار همه ما قرار داده خواهد شد این تیم قبل از خودمان است. هنگامی که شما انجام دهید که شما را به موفقیت در بازی است.”

لی گفت که او دیده است تیم در WCC مبارزه با این در حرارت لحظه ای بازیکنان عطف دیگر بازیکنان درست در وسط از یک بازی است. او می گوید: زمانی که هر یک از هم تیمی های خود را نگه دارید و یکی دیگر پاسخگو آن است که داده شده و گرفته شده در یک کاملا متفاوت و مولد شیوه ای.

“تمام فصل ما واقعا با هم” لی توضیح داد. “این است که صادقانه یکی از مهمترین و با هم تیم من تا کنون بوده است ، من تا به حال بسیار نزدیک گروهی در دبیرستان اما در این گروه ما مبارزه برای هر یک از دیگر هر شب.

“حتی از طریق شیوه های ما همیشه می خواهم اگر کسی شاید داشتن یک روز خاموش ما بر روی آنها. و آن را از نا امیدی و یا حتی که ما دیوانه در آنها. آن را از عشق. این بچه ها فقط تا نزدیک به یکدیگر است که ما خواهان بهترین ها را از هر یک از دیگر. من فکر می کنم که نوع led برای موفقیت ما است.”

پاشنه رتبه شماره 2 در سراسر کشور در کمک به گردش مالی نسبت پشت نوتردام در 1.60. BYU پیشرو کشور 3-نقطه تیراندازی, تیم, تبدیل, در 42.2% با ساخت بیش از 10 در هر بازی از راه دور. BYU آگهی WCC در کمک در بازی و صفوف شماره 4 در سراسر کشور در این رده با 17.9.

این نسخه از Cougars ساخته شده است 898 زمینه اهداف 529 کمک. پاشنه هستند No. 2, ملی, موثر در زمینه هدف درصد (58.5%) و در برابر Gonzaga دو بار تا به حال به طور متوسط 59.2% یکی از کسانی که matchups بدون Yoeli کودکان.

پاشنه هستند 15-2 با کودکان و 8-5 بدون او. آنها مجبور شده اند برای تنظیم و با هم بازی میکنند که آیا او در دادگاه یا نه. در مائوئی کلاسیک بازگشت در ماه نوامبر بدون Childs, پاشنه ضرب و شتم UCLA یک تیم است که برنده 10 از آن گذشته 12 بازی است و در بالای Pac-12 به عنوان یک بازی خانگی شنبه مقابل آریزونا.

لی گفت: خانمها بالغ را به حال بیشتر از سال به, پیوند, انجام کارها با هم, سفر به اروپا و هاوایی, کارت های بازی و دیگر بازی های خارج از دادگاه. آنها اساسا دگرگون از هم تیمی های به رفقا.

او می گوید مربی علامت پاپ در آمد و شیمی یک اولویت از سمت راست شوت بهار گذشته و تابستان قبل از آن سفر به ایتالیا. آن را در زمان یک مسیر طبیعی.

در هفته گذشته ناراحت است و بیش از Zags در پروو لی گفت: این ماده در این تیم بازی سخت و در درون خود.

“این یک بازی سرگرم کننده و ما نیز شده. من فکر می کنم بزرگترین چیزی بود که ما چیزی نمی دیوانه ما فقط بازی ما دم کردن و بازی سخت” لی گفت. “این بیشتر از یک تیم هم نسبت به دیوانه بازی می کند که وجود ندارد.

“من هر چیزی را که من انجام داده اند در بازی های قبلی است. من شات توپ. من فقط ساخته شده یک 3. من شات سریع من عکس های من به طور معمول انجام دهد. من بیمار و من بازی خوب دفاع و بازگشت توپ.

“پس از آن فقط چیزهایی که تا به حال انجام می شود برای ما به عنوان یک تیم خوب است و من فکر می کنم همه کسانی که بازی می کند. اما نبود دیوانه چیزهایی که من در خارج وجود دارد تلاش برای شلیک تن از 3s یا ژاک را انجام نمی دهد هر چیزی خارج از منطقه راحتی خود را. ما فقط بازی در درون خودمان و ما سخت است.”

در روز پنج شنبه, پاپ, صحبت از یکی دیگر از انگیزه او را هل دادن این آخر هفته. BYU باید برنده نگه دارید به خاطر کاهش یافته ارشد دالتون نیکسون که rehabbing جدی مچ پا رگ به رگ شدن. او را گفتن در Cougars اگر آنها برنده نگه دارید آنها را در رقص که در آن نیکسون می توانید آن را بر روی زمین برای اولین بار در طول پنج شنبه بازی.

محافظ جزئیات. فقط برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>