چگونه BYU تبدیل به یکی از کشور کارآمد ترین توهین آمیز تیم بسکتبال

پروو — هنگامی که علامت پاپ و کارکنان خود را در زمان کمر از BYU بسکتبال برنامه از یک سال پیش آنها می دانستند که آنها به ارث برده بودند یک دسته از با استعداد سپاه پاسداران است که می تواند شلیک توپ مانند TJ Haws زک Seljaas, Connor هاردینگ و Trevin ناقوس.

بعد مامان اضافه شده نقل و انتقالات جیک Toolson و الکس Barcello.

سپس همه آنها به کار می رفت — در دادگاه, در, وزن, اتاق فیلم, اتاق بر روی کامپیوتر.

پاپ و کارکنان خود را از جمله کودی Fueger که مختصات BYU را جرم تخصص در به حداکثر رساندن بازیکنان عملکرد. یک قطعه بزرگ است که از طریق انجام تجزیه و تحلیل پیشرفته و متریک.

“توسعه بازیکن کلیدی برای این برنامه” Fueger گفت. “ما صرف مقدار زیادی از زمان با بازیکنان ما نه تنها به تماشای فیلم بلکه صحبت کردن از طریق تجزیه و تحلیل و تماشای بازیکنان NBA و همه راه های مختلف است که ما می تواند به توسعه بازی خود را به طوری که آنها بهترین شانس خود را به جوانب روزی و همچنین پیروزی در هر بازی برای ما در BYU.”

که رویکرد تولید نتایج قابل توجه برای خانمها بالغ در فصل گذشته — حتی بهتر از انتظار می رود. BYU تبدیل به یکی از کارآمد ترین تهاجمی تیم در کشور است. و این اتفاق نمی افتد ،

پاشنه, به پایان رسید, شماره 1 در این کشور در 3 نقطه هدف زمینه درصد (42.2%) شماره 2 در کمک/حجم معاملات نسبت به شماره 3 در زمینه هدف در صد شماره 4 در 3 نقطه اهداف رشته در هر بازی و شماره 5 در کمک در بازی.

“من انتظار پایان شماره 1 در 3 نقطه تیراندازی. من به شما قول می دهم که” Fueger گفت. “اما من آن را هر روز از هفته است.”

پاپ سریع به نقطه بازیکنان سزاوار اعتبار برای این که این کشور بهترین 3-نقطه تیراندازی تیم.

“شما می دانید 99 درصد از این بود که ما تا به حال بزرگ بورس است. که 1% است که واقعا یک اعتبار به ما کمک مربی برای کاری که آنها انجام,” او گفت:. “نه تنها ما را مجبور به تمرکز در تیراندازی هر روز بلکه بی امان بودن به اندازه کافی در هر بازی که به تقاضای ما بچه ها شوت از راه های که ما معتقدیم در تیراندازی است.”

هفت ساله خود را بهبود 3-نقطه عکسبرداری از فصل قبل است. BYU نیز شروع به پریدن کرد از شماره 46 در 2018-19 به شماره 7 فصل گذشته در حمله بهره وری.

با توجه به KenPom.com, BYU به پایان رسید شماره 2 موثر در زمینه هدف در صد شماره 3 در عدم سرقت گردش و شماره 7 در تنظیم کارایی.

“ما ویژگی که به داشتن بهترین اتاق قفل در امریکا که در آن هر کس سهام توپ. ما در مورد مراقبت از آن است. ما به ویژه رهگذران,” Fueger گفت. “همچنین مربی پاپ و کارکنان صحبت هر روز در مورد بازیکنان داشتن عکس های خود را. ما اهمیتی نمی دهند اگر توپ می رود یا نه. ما فقط مراقبت که آنها به پایان برسد و خود را به ضرب گلوله خود را در هر زمان. مربی پاپ شما را اگر شما در حال رفتن به یک باز میکنه. ما صرف مقدار زیادی از زمان عکسبرداری است. هر روز ما یک روال تیراندازی با سپاه پاسداران است. ما از طریق همان تیراندازی دریل هر روز به عنوان نگهبانان و همان نوع پس از اتمام که آنها می خواهم در بازی را ببینید. این بازی سرعت و ما آن را هر روز. این همان عکس های آنها را در بازی.”

یکی از ابزارهای که BYU مربیان با استفاده از یک نرم افزار آماری برنامه و وب سایت به نام Synergy. با توجه به همکاری, BYU به پایان رسید در بالای 99% در کشور در جرم در 1.039 امتیاز در اختیار داشتن. پاشنه همچنین تکیه بر KenPom.com مدیریت توسط Salt Lake City, resident کن Pomeroy. KenPom فراهم می کند تجزیه و تحلیل پیشرفته در دسترس برای تیم بسکتبال کالج و طرفداران.

“ما بسیار سنگین به کسانی که همه چیز در شرایط از آنچه که ما در حال عکسبرداری برای” پاپ گفت. “آن چنان پاداش برای ما است که تا زمانی که سنت مری بازی (در West Coast کنفرانس مسابقات) که در آن ما گذاشته کامل توهین آمیز, تخم مرغ, ما No. 1 امتیاز-هر-در اختیار داشتن تیم در امریکا است. برای کارکنان شده است که حد عالی رساندن درک خود را از آنچه در آن به معنی برای آن را واقعا سرد به صرف شش هفته وجود دارد.”

برای پاپ و کارکنان خود را, این است که یک مورد از یک ضربه تعجب می کنم. آنها دارای یک پیشینه ثابت. پاپ تیم های زمانی مشابه بهبود و موفقیت زمانی که او مربیگری در یوتا دره دانشگاه.

قبل از پاپ و Fueger وارد UVU این Wolverines شد رتبه شماره 333 در Kenpom توهین آمیز بهره وری. در 2017-18, UVU شد شماره 73 در این رده و ردیف 96 در 2018-19.

هر چند خانمها بالغ را از دست داده اند 3-نقطه اکشن مانند Haws, Toolson و Seljaas به فارغ التحصیلی این BYU مربیگری کارکنان در حال کار به قالب تیم دیگری در فصل آینده است که در میان بهترین در این کشور توهین بهره وری.

“امیدوارم ما را در زندگی بالا 5, top 10 یا 20 تا زمانی که ما مربیان” پاپ گفت.

کلید این نوع از بهبود کمک به بازیکنان خرید به چه مربیان در حال آموزش آنها در مورد چگونه می شود کارآمد تر Fueger گفت.

“ما مکالمات در هر روز است. برای بعضی از بچه ها آن را سخت را برای آنها به دلیل آن را در ذهن بیحس کننده مسائل,” او اضافه شده است. “ما می خواهیم بچه ها که واقعا می خواهید برای دریافت به دانستن بازی های خود را.”

به همین دلیل BYU بازیکنان سازمان دیده بان تن از فیلم های NBA, تیم های مانند رزمندگان طلایی امور خارجه و فیلادلفیا 76ers.

“ما به تماشای بسیاری از کسانی که بچه ها از آنجا که ما در حال تلاش برای به دست آوردن بهتر است. آن را در خدمت بسیاری از اهداف است. ما را به بسیاری از مسائل فلسفی با چگونه ما در حال تلاش برای نزدیک شدن به بازی از این تیم” پاپ گفت. “کودی پیشرو صدای در که در شرایط همواره در تلاش برای رشد در راه شما روش بازی هجومی و دفاعی. ما با استفاده از یک تعداد انگشت شماری از تیم های حرفه ای در راه ما می خواهیم به حمله بازی. به عنوان کارکنان ما به استفاده از آنها به عنوان یک مثال از اینکه چگونه ما می خواهم به بازی و چگونه ما می خواهیم به رشد و توسعه است.”

بخش مهمی از این فرایند همچنین شامل شکستن بازیکنان گرایش به کمک به آنها را کارآمد تر.

“همکاری می کند یک زن و شوهر از چیزهایی است. به عنوان یک مربی شما را در یک تن از اطلاعات در حال تماشای بازی. شما باید درک درستی از آن” پاپ گفت. “همکاری شروع می شود به شما گفتن چیزهایی که شما فکر نمی کنم و آن را به چالش آنچه که شما در حال دیدن. ما یک میلیون نمونه است.”

یکی از این نمونه ؟ برای Barcello که بهبود یافته از 29% حرفه ای 3-نقطه تیرانداز در آریزونا به 48% 3-نقطه تیرانداز فصل گذشته مطالعه معیارهای پرداخت سود سهام بزرگ.

“مربیان صحبت به هر بازیکن در این تیم در مورد بهره وری خود را در دادگاه و چه نقاط قوت و نقاط ضعف هستند,” او گفت:. “ما با استفاده از همکاری تمام وقت برای تماشای کلیپ از ما بازی های قبلی و شیوه های به ببینید که در مناطق ما می تواند به بهبود است.”

اوایل فصل گذشته Barcello تبدیل شد توپ در انتقال نسبتا بالا کلیپ. او در زیر 1.0 در نقاط در اختیار داشتن در انتقال قبل از او شروع به تماشای فیلم با Fueger و یادگیری می شود کارآمد تر در نظر خود تصمیم گیری است. این به او کمک کرد تا ببینید بازی خود را در یک راه جدید است.

“در عرض سه هفته من بود بالاتر از 1.0 در نقاط در اختیار داشتن در انتقال” Barcello گفت. “این یک منبع عظیم هنگامی که شما مربیان که می دانید این بازی است که به خوبی و آمار از بازی برای کمک به شما در بهبود و کارآمد تر.”

این روش به کمک سپاه پاسداران’ بازی ترجمه به سطح بعدی.

او پس از استخدام در 2015-16 پاپ و کارکنان خود را تولید هفت انواع پستانداران گوشتخوار دله پاسداران است که ارائه فرصت را به بازی در صفوف حرفه ای. سه نفر بیشتر از سال گذشته BYU تیم — Haws, Toolson و Seljaas — آماده به بازی حرفه ای به زودی.

“ما در جذب بچه ها که می خواهم به بازی حرفه ای. که ما شماره 1 هدف این است که این بچه ها می خواهید آن را خیلی بد و همه آنها در مورد تلاش برای دریافت بهتر” Fueger گفت. “سیستم ما بازیکن ما توسعه شده است و کلید آن است. مربی پاپ بهترین است وجود دارد با بازیکن توسعه است. او به این بچه ها خیلی اعتماد به نفس. ما می خواهیم آنها را به کارآمد تر. ما در حال دور گرفتن خود را در بازی ما در حال تلاش برای کمک به آنها را کارآمد تر. این چیزی است که ما به کمک همه این بچه ها انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de