چگونه BYU football بازیکنان و مربیان را حفظ تمرکز در طول همه گیر

پروو — هنگامی که BYU و دانشگاه در سراسر کشور خود را بسته امکانات ورزشی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ورزشکاران تا به حال برای پیدا کردن راه های جایگزین به در شکل باقی بماند و با انگیزه ماندن.

پس از عدم اطمینان در مورد وضعیت آینده فوتبال کالج فصل بازیکنان باید تا به حال به درون خود را.

“این باعث می شود شما به حفاری های عمیق و با سنگ تیز کردن و تمرکز چرا شما آن را انجام. با فصل در هوا و خیلی قطعیت آن را سخت به تمرکز بر. اما برای من, من یک همسر و یک بچه است که من نیاز به مراقبت از” گفت: BYU ارشد linebacker اشعیا Kaufusi. “آیا وجود دارد یک فصل یا نه, من در تلاش برای بازی در NFL. من می خواهم به بهترین بازیکن فوتبال من می تواند باشد. من فکر می کنم که ترجمه به NFL یا حتی اگر NFL حرکت نمی کند و یا اگر من برای چند سال و یا بسیاری از سال است. در نهایت فوتبال به پایان خواهد رسید. برای من, آن را در مورد ایجاد عادات خوب. یک روز من کار می شود و ارائه برای خانواده من. من همیشه با انگیزه چون من باید اهداف که من تنظیم کرده ام. زندگی درس من آموخته ام از فوتبال بی حد و حصر هستند. من سعی کردم به درخواست که به زندگی من. آن را نگه داشته و من با انگیزه است.”

فوتبال مربیگری کارکنان مشغول بازیکنان را از طریق زوم جلسات که شامل سخنرانان مهمان و فیلم شکست.

در حال اجرا پشت Lopini Katoa می برد آنچه مربیان باید ارائه شده از طریق زوم از جمله جلسات با سابق BYU بازیکنان مانند اندی رید جان تایت راب موریس و دنی Sorensen.

“ما تا به حال واقعا مفید جلسات کامل توهین آمیز جلسات با سخنرانان مهمان. سابق بازیکنان و مربیان صحبت کردیم به ما. از آن خوب بوده است برای ارتباط با آنها و گرفتن مشاوره خود را و از آنها یاد بگیرند” Katoa گفت. “در واقع ما قادر به مطالعه و بررسی فیلم از طریق زوم تماس. که کمک زیادی. آن نبوده است کاملا صاف اما ما بهترین است که ما می تواند. تا آنجا که دانش می رود ما در نقطه سمت راست و شاید بهتر از ما می شده اند اگر همه چیز طبیعی بود چرا که ما توانسته ایم به وقت زیادی را صرف تحصیل در رشته فیلم است.”

“در این نوع غسل تعمید با آتش تلاش برای یادگیری از طریق یک کامپیوتر. در حال حاضر من فکر می کنم آن را بسیار سازنده و بچه ها آن را دوست دارم. آنها باید کوتاه و شیرین است. آنها به تعقیب قطع” Kaufusi گفت: از زوم جلسات. “مقدار زیادی از تاکید بر آنچه که ما نیاز به یادگیری است. آنها انجام یک کار خوب از مخلوط کردن آن را و نه ساخت آن عمومی و وانیل. یک روز ما در حال تماشای شیوه های. یک روز ما در حال تماشای NFL ، یک روز سابق BYU بازیکنان در حال صحبت کردن به ما. شده است که واقعا سرگرم کننده است.”

Kaufusi اضافه شده که مربی Kalani Sitake و دستیار مربیان گرفته اند زمان به مربی او و هم تیمی های خود را شخصا.

“Kalani به نام من حدود یک هفته را در قرنطینه و او گفت:” من به تماشای همه از نمایشنامه خود را از فصل گذشته و در اینجا همه چیز شما نیاز به کار بر روی.’ او انجام یک کار خوب از رسیدن به من و به تماشای فیلم از بسیاری از بچه ها,” او گفت:. “او به من بسیار خاص و دستورالعمل ها و تکنیک های که نیاز به بهبود است. من قرنطینه شده است با تمرکز بر آن چیزهایی است که او را از من پرسیده خواهد شد و من یک بازیکن فوتبال بهتر. که شده است یک برکت و رحمت بزرگ — Kalani و موضع ما مربیان رسیدن به ما.”

Kaufusi شده است قادر به آموزش با خود دو عموزاده Bronson و کوربين Kaufusi که در حال بازی در NFL. سپاسگزار او قادر به کار کردن با و از آنها یاد بگیرند.

به BYU را فصل آینده که قرار است به پا زدن کردن سپتامبر. 3 در یوتا Kaufusi است با احتیاط خوش بینانه است.

“من راستش هیچ ایده چه چیزی اتفاق خواهد افتاد. من واقعا امید برای یک فصل,” او گفت:. “اما من آماده برای فصل. بدیهی است که مردم وجود دارد که داند چه چیزی برای تیم ما و ملت به عنوان یک کل و نمی خواهم برای قرار دادن زندگی در معرض خطر داشتن یک فصل است. من هیچ اطلاعی ندارم. اما من امیدوار هستم و دعا برای یک فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de