پروو — هنگامی که BYU میزبان Gonzaga شنبه در به طور منظم فصل خانه آخر در ماریوت مرکز آن خواهد شد یک رقابت بین یک جفت از بالا-25 تیم.

در صبح روز دوشنبه, BYU بررسی در شماره 23 در آسوشیتد پرس نظرسنجی مارک اولین بار در Cougars رتبه بندی شده اند در بالا 25 در نه فصل. این Zags خود را حفظ شماره 2 رتبه بندی این هفته دریافت 14-محل رای.

BYU نشده رتبه در AP نظرسنجی پس از آن به پایان رسید شماره 10 در 2010-11. در پایان آن فصل در Cougars کاهش یافت و به فلوریدا در شیرین 16 از مسابقات NCAA.

BYU (21-7, 10-3) موفق به کسب شش بازی متوالی و در یک آخر هفته جاده رفت و برگشت از Loyola Marymount و سن دیگو.

BYU مجموعه مدرسه رکورد با 18 3-اشاره گرها در ضرب و شتم شیر 77-54 پنج شنبه شب. روز شنبه در Cougars جان سالم به در برد اصلی ترساندن از Toreros قبل از Yoeli کودکان به ثمر رساند در یک alley-oop عبور از TJ Haws با 11.1 ثانیه های باقی مانده در یک 72-71 پیروزی.

“این شگفت انگیز است. من فقط به تو افتخار ما بچه ها. این بچه ها آن را سزاوار است. فقط به خاطر شما سزاوار چیزی معنا نیست که شما در حال رفتن به آن را دریافت” کودکان گفت: شنبه شب. “اما من عاشق این تیم است. ما سزاوار آن است اما ما می خواهیم آن را. این یک نبرد است. سن دیگو آمد نوسانی و آنها بازی یک بازی بزرگ است. اما من فقط به افتخار بچه های ما و آن را احساس می کند بزرگ است.”

BYU رتبه شماره 23 در NCAA خالص رتبه بندی شماره 19 Kenpom.com شماره 19 توسط اندی کاتز در هفتگی خود قدرت 36 و شماره 22 در CBSSports.com بالا 25.

پاشنه پیش بینی شده به عنوان شماره 7 دانه جو Lunardi در آخرین براکت بینی.

BYU میزبان سانتا کلارا در روز پنج شنبه قبل از Gonzaga بازی شنبه دومی است که در حال حاضر به فروش می رسد برای ارشد شب.

در Cougars از دست داده اند پنج بازی متوالی به Gonzaga و نشده مورد ضرب و شتم Zags در پروو در شش سال.

BYU ادامه خواهد داد و بدون خدمات از ارشد به جلو دالتون نیکسون که جدی رنج می برد آسیب مچ پا در LMU. او می تواند در کنار حداقل برای چند هفته.

“ما از دست Dalt. من از دست او شخصا به این دلیل که او یک پتو امنیت برای من. من می دانم که دقیقا چه چیزی او را از رفتن به من بدهد چرا که او خیلی سازگار” BYU مربی علامت پاپ گفت. “او به آمده تا با توپ 50-50 در جرم. او به ضرب توپ ما جنبش جرم توسط 10. او به من باور نکردنی پست دفاعی چرخش و من دو یا سه اتهام … همه آن چیزهایی که از دست بدهم.”

خوشبختانه برای خانمها بالغ به جلو گاوین باکستر در طبقه بعد از گم اول 25 بازی این فصل به دلیل آسیب دیدگی شانه.

“گاوین شدت و بازی واقعا خوب” کودکان گفت: پس از پیروزی تومان است. “همه ما در حال رفتن به باید به رشد است. ما شده ایم از طریق این قبل و ما شده ایم از طریق این زیادی در این فصل است.”

در Cougars در هوا

سانتا کلارا (18-9, 5-7)

در شماره 23 BYU (21-7, 10-3)

پنج شنبه, 7 p. m. MST

ماریوت مرکز

تلویزیون: CBS SN

رادیو: 1160 AM, BYU رادیو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de