“چگونه می تواند ما را متوقف کارگران که می خواهید دستمزدها؟’ ساندرز مسخره ‘عصبی’ استقرار در آستانه نوادا حزبی

در طول یک تظاهرات در لاس وگاس جمعه شب در آستانه نوادا دموکراتیک انجمن دیابت برنی ساندرز مسخره استقرار نیروهای دردناک و تلاش برای متوقف کردن مبارزات انتخاباتی خود را و متنوع جنبش مردمی مبارزه برای دستمزد بالاتر, دانشجو, لغو بدهی و مدیکر برای همه است.

“همانطور که شما ممکن است متوجه به تازگی ایجاد شدن است کمی عصبی است. ‘Oh my god آنها کنار هم قرار دادن چند نسل, چند نژادی حرکت میلیون ها نفر از مردم!'” ساندرز گفت: این جمعیت در “خارج شدن به حزبی” رویداد. “”آه خدای من چگونه ما می تواند آنها را متوقف کند ؟ چگونه می تواند ما را متوقف کارگران که می خواهید دستمزدها ؟ چگونه می تواند ما را متوقف کند افراد جوان که می خواهند برای رفتن به کالج و نمی آیند با بدهی ؟ چگونه می تواند ما را متوقف میلیون ها نفر از افرادی که درک کنند که بهداشت و درمان است که یک انسان درست است؟'”

“به طوری که آنها در حال گرفتن عصبی” ساندرز اضافه شده است. “اما شما می دانید چه ؟ زمانی که ما در کنار یکدیگر آنها ain’t gonna stop us.”

این سناتور ورمونت تکرار شده که پیام در یک صدای جیر جیر شب جمعه:

ساندرز سر به نوادا حزبی شنبه با سرب از 13 درصد در RealClearPolitics رای گیری متوسط تقویت شده توسط پشتیبانی قوی در میان لاتینی ها در دولت است.

اما سناتور مبارزات انتخاباتی است و استراحت در آن رای گیری شود. در روز پنج شنبه ساندرز اعلام کرد که مبارزات انتخاباتی خود را و داوطلبان زدم و در بیش از 500 ، 000 درب در تمام 17, نوادا, شهرستان پیش از جلسه بعد به مراتب فراتر هدف خود را از 300,000.

“ما ساخته شده است یک مشارکت دستگاه است که سوق دادن ما به پیروزی در اینجا در نوادا” سارا Michelsen, نوادا, مدیر امور خارجه برای ساندرز کمپین در بیانیه ای گفت. “هدف ما از روز اول بوده است به گسترش دهندگان و ما افتخار به دیدن بسیاری از بار اول حزبی را برانگیخت شرکت در رای گیری اولیه.”

نوادا حزب دموکرات تخمین زده می شود که حدود 70 ، 000 نفر در چهار روز رای گیری اولیه دوره—مردم در انتخابات که نزدیک 84,000 بودند دموکراتیک حزبی در سال 2016 زمانی که وجود دارد هیچ اولیه رای گیری. بیش از نیمی از کسانی که بازیگران برگه های رای اولیه شد و برای اولین بار حزبی را برانگیخت یک حزب رسمی گفته سی ان ان.

به عنوان نگهبان روز جمعه گزارش داد ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری—سوخت شکستن رکورد جمع آوری کمک مالی از خیرین—”سرمایه گذاری بزرگ و زود در نوادا است.”

“کمپین استخدام حداقل 250 نفر در نقره دولت بیش از دو برابر کارکنان پیت Buttigieg که دومین کمپین با 100 نفر” نگهبان اشاره کرد. “و ارتش از داوطلبان دارای اظهارنظر برای ساندرز با پای پیاده و سوار بر اسب برای رسیدن به عنوان بسیاری از مناطق شهری و روستایی رای دهندگان به عنوان امکان پذیر است.”

در میان کسانی که canvassing برای ساندرز در آستانه جلسه روز شد اعضای پرستاران ملی ایران (NNU) بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت شده در ایالات متحده است. این سازمان که دارای بیش از 150 ، 000 عضو در سراسر کشور تایید شده ساندرز در ماه نوامبر گذشته.

“پرستاران خسته از تماشای بیماران ما رنج می برند و می میرند بدون هیچ دلیلی فقط به خاطر اینکه آنها قیمت از بهداشت و درمان گفت:” NNU جمهور دبورا, برگر, RN. “ثبت نام پرستاران و سناتور برنی ساندرز شده اند مبارزه برای مدیکر برای همه, برای چند دهه, به طوری که هر فرد در این کشور تضمین شده است, بهداشت و درمان, و این یکی از دلایل چرا ما خیلی هیجان زده به مبارزه برای او در نوادا و در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>