چگونه Cox برنده و چه تاثیر COVID-19?

یوتا بی سابقه اولیه انتخابات انجام شده در وسط یک جهانی همه گیر ارائه برخی از نتایج قابل توجه است. ما را یک نگاه.

چگونه جوان تازه بدوران رسیده اسپنسر کاکس از فرویو دقت شکست جان هانتسمنیکی از یوتا معروف ترین سیاستمداران همیشه از برجسته یوتا ، هر درس را آموخته است ؟

Pignanelli: “هرگز بپرسید اگر یک انتخاباتی است, شایسته پیروزی, به دلیل سوال این است که جوابگو نیست. هیچ کس نمی تواند پیش بینی دوره آینده است. به طور کامل پیش بینی نشده تغییر در جزر و مد حوادث می تواند در نتیجه مبارزات پیروزی است.” — الیزابت ممکن است

اسپنسر کاکس کمپین است که اغلب به عنوان یک David مقابل جالوت نبرد. اما عبری جنگجو معروف است فقط یکی موفق پرتاب یک سنگ در حالی که ستوان فرماندار دست به یک سری از شاهکارهای مهم در مسیر خود را. بنابراین من پیشنهاد می کنم Cox مدرن-بعد جیمز برادوک. این “مرد سیندرلایی” از فقیر ابهام با هجوم شانس و کارشناسان — به سنگین وزن جهان قهرمان. (فیلم از زندگی خود را فوق العاده است.)

بیش از چندین سال کاکس یک حضور قوی در رسانه های اجتماعی. این کمک به دست آوردن او را امضا اولیه رای دادن با داوطلبان و حرفه ای پرداخت. این یک معامله بزرگ و با صدای بلند سیگنال برای چه آمده بود. به خوبی محترم بهداشت ، Deidre هندرسون توافق به همسر در حال اجرا. سپس Cox/هندرسون به مبارزه طلبیده انتظارات از همه — از جمله حامیان آنها — توسط overperforming با نمایندگان در دولت کنوانسیون. در طول راه کمک های مالی متنوع بودند و بسیاری از. این موفقیت نشان می دهد سازگار شتاب.

در حالی که تحقیقات عمیق تر مورد نیاز است غیر منتظره درس دین و دموکرات رای دهندگان که سوئیچ حزب ثبت نام به طور کلی به دنبال مسیر جمهوری خواه رای می دهند. این آشکار شد, در تعدادی از نژادها. (پس تظاهرات توسط GOP فعالان ممکن است بی دلیل است.)

کاکس عملیات استفاده می شود 21st-century technology اما مجددا سنتی حکومت مبارزات — توسعه استراتژی خود را و هرگز متزلزل شدن از آن است. سیندرلا داستان در سیاست در حال سرگرم کننده و در عین حال نیاز شدید برنامه ریزی و تلاش است.

وب: من باید اعتراف که من فکر نمی کنم Cox تا به حال شانس زیادی هنگامی که شکارچی رو به مسابقه. من دست کم گرفت محبت واقعی یوتا رای دهندگان برای توسعه Cox. اکثر Utahns فقط واقعا دوست دارم و اجازه داده است که او را به مقاومت در برابر تا سه مخالفان قوی و انتقاد بر دولت را از دست داده و به COVID-19 بیماری همه گیر. او همچنین سود از مدیریت صالح برای چند سال گذشته توسط رژیم صهیونیستی. گری هربرتکه تایید Cox.

برخی از ناظران گفته اند که شکارچی می توانست تا به حال برنده انتخابات شده است تنها بین او و کاکس. من باور نمی کنم. من فکر می کنم گرگ هیوز و توماس رایت در زمان رای بیشتر از کاکس از آنها از شکارچی. بدون آنها در مسابقه Cox هنوز هم می توانست به دست آورد.

به عنوان من که قبلا ذکر من خوشحال شده اند با هر یک از چهار نامزد به عنوان فرماندار. آن شده اند که هیجان انگیز به شکارچی با تجربه جهانی روابط و چشم انداز بازگشت به رهبری دولت است. اما فرض کنید Cox برنده در ماه نوامبر به اعتقاد من او خواهد بود بسیار عالی فرماندار و یوتا به ارتفاعات جدید.

چگونه COVID-19 همه گیر بر انتخابات?

Pignanelli: همه چهار نامزد اکسل در سخنرانیها به خصوص سابق رژیم صهیونیستی. شکارچی که دارای ستاره راک جاذبه. اما این بیماری همه گیر را تکذیب کرد مدعی این مهم مبارزات انتخاباتی ، در نتیجه کاکس حضور رسانه های اجتماعی (در حال حاضر یک ابزار بسیار مهم) شد یک جایزه بزرگ. علاوه بر این قرار ملاقات خود را برای رهبری دولت تلاش در مبارزه با کروناویروس بود غیر منتظره و مزیت منحصر به فرد. Utahns بالا تصویب هربرت دولت در طول این بحران به نفع Cox.

روزنامه: همه گیر و همه نامزدها به دوباره اختراع استراتژی مبارزه در پرواز از جمله نحوه ارتباط با رای دهندگان از راه دور است. شکارچی را در فعالیت های انتخاباتی محدود شد زمانی که او قراردادی ویروس خود را. با هیچ فرد انتخابات در روز رای گیری نامزدهای تا به حال به برنامه ریزی قبلی برای رای دهندگان تصمیم گیری است. تسلط بر رسانه های اجتماعی و فن آوری های دیجیتال بسیار مهم بود. هر یک از نامزدهای نوآوری و انعطاف پذیری و صلاحیت مورد آزمایش قرار گرفت در برخورد با یک روش کاملا جدید کمپین محیط زیست است.

همه گیر عملکرد هربرت دولت (از جمله کاکس) به بازی آمد به سمت پایان انتخابات به عنوان ویروس موارد مشخصی. کاکس همه گیر وظیفه نیروی رهبری قطعا هر دو روش برش. در ابتدا آن را به او مثبت دید که دولت به نظر می رسید به طور موثر به مرور بحران بهداشت و درمان.

اما کاکس رهبری نیز مخالفان خود مقدار زیادی از علوفه برای انتقاد به خصوص به عنوان روز انتخابات یافتند. بسیاری از Utahns می خواستم بیشتر محدودیت و بسیاری از خواست محدودیت های کمتری. کاکس در وسط. او همچنین تا به حال به ارائه رهبری در حالی که اجتناب از محل موردتوجه وتماشای عموم به حدی بنابراین او نمی تواند متهم showboating و بهره برداری از بحران است.

اگر Cox برنده در ماه نوامبر خواهد شد و دولت او اعتصاب یک لحن جدید و یا به سادگی یک ادامه هربرت دولت?

Pignanelli: هربرت همواره منصوب بسیاری از افراد صالح که کاکس ممکن است برای کمک به حفظ از طریق این بیماری همه گیر. اما این ویروس در نهایت نیروی های مختلف رویکرد جدید دولت در بسیاری از مسائل است.

وب: من فکر می کنم کاکس را شگفت زده خواهد کرد Utahns با خود انرژی, چشم انداز و صلاحیت است. او خواهد بود یوتا اولین بومی با تکنولوژی زرنگ و دانا فرماندار و او عالی است ارتباط برقرار در تمام سیستم عامل. او چهره توانمند سلامت اقتصادی و اجتماعی/فرهنگی چالش است. اما او به خوبی انجام خواهد شد و یوتا را در دست خوب است.

جمهوری خواه LaVarr Webb یک مشاور سیاسی و لابی. ایمیل: [email protected] دموکرات فرانک Pignanelli یک دریاچه نمک وکیل لابی گر و مشاور سیاسی. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>