چگونه فردی ایالتی یوتا Aggies احساس می کنید مورد نیاز برای 6-8 هفته اردوی قبل از فصل فوتبال?

لوگان — شش تا هشت هفته.

اجماع عمومی این است که آن را شش تا هشت هفته برای دانشجویان ورزشکار در حال بازی فوتبال در بهترین شرایط ممکن به رقابت بپردازند.

ایالتی یوتا مربی گری اندرسن است که پردازنده با این ایده. در واقع او بوده است مسلما در میان بیشتر آوازی در مورد مقدار زمان او معتقد است که لازم است برای بازیکنان به پشت در دانشگاه و آموزش قبل از شروع فوتبال کالج فصل است.

“فوتبال یک بازی از سرعت. در حالی که هر کس در برابر همان چیزی که شما نگران قادر به حفظ قدرت و سپس حرکت بدن خود را در سریع سطح زمانی که شما به عقب بر گردیم” اندرسن گفت: در مارس 5 مصاحبه با اسکات Garrard برای ایالتی یوتا دو و میدانی. “… ما در حال رفتن به نیاز به برخی از زمان. هر کس در حال رفتن به نیاز به برخی از زمان. پریدن و در حال بازی فوتبال در چهار هفته است که زشت و ناپسند به من. برای من چهار هفته یک گزینه نیست. اگر آن است که واقعا فقط شش هفته است که سختی بیش از حد. من هشت هفته است که شش هفته به علاوه دو بیشتر از رفتن به اردوگاه. که هشت هفته برنامه است و این یکی (پیشنهاد) من دیده ام بیشتر است.”

نگرانی برای سلامت و رفاه ورزشکاران است که در خط مقدم برای اندرسن که باید به کسانی که دنبال کردهاید و او را در فوتبال خود را ادیسه.

“آسیب های تبدیل شدن به یک نگرانی بزرگ” او گفت:.

همچنین مهم است این است که کیفیت فوتبال Aggies را در این زمینه است.

“ما می خواهیم این محصول را به عنوان خوب از یک محصول به عنوان ما می توانیم” گفت: اندرسن.

در میان تمام بحث در مورد زمانی که کالج, تیم های فوتبال باید به اقدام قابل توجه مجموعه ای از صداهای گم شده, هر چند — آن دسته از ورزشکاران خود را.

در طول چند ماه Deseret News صحبت با چهار Aggies گسترده گیرنده اردن ناتان و تیلور کامپتون دفاعی بازگشت آندره گریسون و linebacker کوین Meitzenheimer — برای دریافت نظرات خود را در مورد این موضوع.

افکار خود را به عنوان متنوع به عنوان فعلی خود را در مناطق. ناتان و گریسون در حال بازگشت به خانه در کالیفرنیا — Nathan در مونروویا و گریسون در رانچو کوکامونگا — در حالی که کامپتون خانه با خانواده در لوگان و Meitzenheimer در خود کش دره آپارتمان.

برای کامپتون, همه گیر شده است در واقع نمی شده است بیش از حد بد است. او شده است قادر به صرف وقت با عزیزان که در غیر این صورت نمی خواهد که اتفاق افتاده همه در حالی که نگه داشتن تا با آموزش های خود را.

“من دسترسی به وزن و یک زمین فوتبال است که من می تواند کار بر روی” او گفت:. “من قادر به کار بر روی تکنیک و هنر, من مطبوع و سرعت و من باید تمام وقت در جهان به انجام این کار است. بدیهی است که بسته به نوع بر روی وضعیت شما, برخی از مردم ممکن است به عقب می آیند و نمی شود که در آن آنها می خواهند به.

“به دلیل شرایط آنها نبوده است در یک بخش من وزن اتاق و یا تا به حال تمام کسانی که امکانات و چیزهایی که با آن. اما برای اکثر, اگر شما در حال انجام آنچه شما باید بچه ها باید خوب و در شکل است.”

با که در ذهن کامپتون معتقد است خود را آماده برای بازی فوتبال امروز اگر چه او درک اهمیت یک اردوگاه آموزشی از نوعی برای تیم شیمی و مانند آن.

“این سخت است زیرا زمانی که شما رفتن به یک فصل عادی شما کار کردن با هم از ژانویه تا اوت” او گفت:. “هسته تیم ما وجود دارد, شیمی وجود دارد اما ما بچه های جدید که نیاز به در آمده است. ساختمان شیمی با آنها است که می تواند در روز است که می تواند هفته ها یا که می تواند ماه ها طول بکشد.

“بعضی از تیم ها آیا تا به حال توسعه آن است. ما بچه های جدید در این تابستان از تاریخ و کالج و آنها انتظار می رود به در آمده و مولد شود. به زمان برای توسعه این روابط ایده آل خواهد بود اما هر تیم است که باید به مقابله با آن. شما نیاز به شیوه های. شما نیاز به بازگشت و سازگار برای بازی در گرما و در پد, اما من شخصا شما را بر روی پد فردا اگر من می توانم.”

در ضمن Meitzenheimer را همه گیر تجربه شده است و تقریبا قطبی مخالف است. ارشد linebacker محدود شده است و برای آموزش با 45 پوند بشقاب “انجام برخی از فر sit-ups تقریبا هر چیزی من می توانم در اطراف خانه.”

او تجربه شده است و نزدیک به آنچه اندرسن توصیف “بسیار شبیه زمانی است که یک مرد جوان می آید و از ماموریت خود را.” از آنجا که Meitzenheimer بسیار کمتر حاصل کنید که چقدر زمان نیاز است در اردوگاه قبل از لگد زدن به فصل.

ایالتی یوتا linebacker کوین Meitzenheimer پردازد Boise State کارفرمایی Jaylon هندرسون (9) در طول نیمه اول یک NCAA college football بازی شنبه, نوامبر. 23, 2019, در, Logan Utah.
الی Lucero, آسوشیتد پرس,

“من واقعا نمی دانم,” او گفت:. “من نمی دانم آنچه اتفاق می افتد در ماه. من نمی دانم آنچه که مردم واقعا فکر کردن. من هیچ نشانه.”

ناتان صرف بهار rehabbing از offseason جراحی شانه, اما اگر او می خواهم تا به حال راه خود را به Aggies داشته اند بیش از هشت ماه از آماده سازی قبل از شروع فصل.

“من می خواستم به ساقه برای مارس 1,” او گفت:.

این همه پایین می آید به یک مقدار مورد نظر غرب کوه قهرمانی تا آنجا که ناتان نگران است. که و یک پتانسیل حرفه ای حرفه ای که همه را در شک اگر تیم نمی گردیم در عمل زمینه به زودی.

“من می خواهم به عقب بر گردیم در این زمینه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ژوئن 1 خواهد بود” گفت: ناتان. “این است که من سال آخر و من می خواهم به همه چیز خارج از آن.”

همانطور که برای گریسون تاریخ ترین و خوش دسته. در ذهن خود او می تواند در یک رقابتی بخش من فوتبال بازی امروز.

“من آماده هستم در حال حاضر,” او گفت:. “من آماده است. من می خواهم به عقب بر گردیم به لوگان و راحت برای حداقل یک هفته اما من آماده بازی در حال حاضر.”

البته همه چهار و بقیه از خود Aggie هم تیمی فقط می خواهم به بازی فوتبال. و آنها را به انجام این کار با هر زمان به آنها اختصاص داده شده.

“ما فقط امیدواریم که ما این فرصت را به بازی گفت:” کامپتون. “ما خواهد بود نشئه به بازی فردا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im