چگونه سابق یوتا ایمنی مارکوس ویلیامز را پشته تا در برابر NFL را بالا استعدادهای جوان?

سالت لیک سیتی — برای سه سال گذشته سابق یوتا رایگان ایمنی مارکوس ویلیامز بوده است ثابت حضور در New Orleans Saints ثانویه است.

او تمام موضوعات آغاز 51 بازی او برای پرستاران از جمله پنج حذفی بازی — و ارسال شده 183 پردازد و 23 پاس خیز دال و 10 interceptions تا کنون به عنوان یک حرفه ای.

و به نحوی عباراتی مانند “جنبهی” و “بالا 25 زیر 25” به نظر می رسد به تناسب ساده نرم-صحبت ویلیامز. در هفته های اخیر این واژه ها استفاده شده است برای توصیف سابق Utes standout که انتخاب شده توسط نیواورلئان در دور دوم در سال 2017 پیش نویس NFL.

این همه می آید به عنوان 23 ساله سر به قرارداد سال با پرستاران میان عدم قطعیت در اطراف 2020 فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در شناسایی بیشتر جنبهی بازیکن برای هر تیم NFL NFL Network تجزیه و تحلیل متخصص سینتیا Frelund اشاره یک نور افکن در Williams.

“در فصل گذشته (فوتبال حرفه ای تمرکز) شمارش ویلیامز به عنوان تنها اجازه می دهد یک زمین نشستن کامل هواپیما در حالی که درآمد چهار interceptions در 21 اهداف با 47.8 رهگذر رتبه مجاز در 2019,” Frelund نوشت. “فصل گذشته من برنده-سهم متریک دارای ویلیامز به عنوان ششم با ارزش ترین ایمنی در لیگ است.”

New Orleans Saints رایگان ایمنی مارکوس ویلیامز (43) ره گیری یک پاس در نظر گرفته شده برای Houston Texans گیرنده گسترده خواهد فولر (15) در نیمه دوم یک بازی فوتبال NFL در New Orleans, دوشنبه, سپتامبر. 9, 2019.
لایحه بکار می رود AP

او یک حرفه ای-بهترین 13 پاس خیز دال در سال 2019 و ویلیامز دارای دو به پایان رسید و یک فصل را با چهار interceptions از جمله سال گذشته زمانی که گره خورده بود برای 13th در NFL در interceptions و پنجم در میان safeties.

در حالی که فردی تمجید شده است پراکنده به عنوان یک طرفدار او به نام طرفدار فوتبال کانون نویسندگان همه rookie تیم در سال 2017 — وجود دارد ملی صاحب نظران بر این باورند که ویلیامز ادامه خواهد داد به رشد به یکی از NFL بالا safeties.

CBS Sports’ شان Wagner-McGough ذکر شده ویلیامز 25th در لیست بالا 25 NFL بازیکنان زیر سن 25. Wagner-McGough با استفاده از سه عامل برای تعیین رتبه بندی: یک بازیکن دستاوردهای تاکنون آینده خود طرح و ارزش موضعی. ویلیامز یکی از چهار safeties را رتبه بندی.

طرفدار فوتبال تمرکز رفت و حتی بیشتر tabbing ویلیامز به عنوان 15-بهترین استعداد در اخیر آن لیست بالا 25 NFL بازیکنان زیر سن 25 گفته او “بسیار بی سر و صدا بازی مانند یکی از بهترین safeties در NFL گذشته بیش از سه فصل است.”

PFF معیارهای رای او به عنوان چهارم-بهترین رایگان ایمنی در لیگ و ویلیامز است که رتبه سوم را در میان چهار safeties در بالا 25 در 25 لیست — پشت لس آنجلس شارژر Derwin جیمز و نیویورک جتز’ جمال آدامز و فقط پیش از Pittsburgh Steelers’ Minkah Fitzpatrick.

جیمز آدامز و فیتزپاتریک هر چیزی در رزومه که ویلیامز هنوز برای رسیدن به: All-Pro و نرم افزار کاسه شناخت.

“به عنوان یک رایگان ایمنی ویلیامز را نمی بینم توپ راه خود را آمده تمام است که اغلب به عنوان اصلی پوشش مدافع اما او قرار داده است تا حداقل هشت ترکیب interceptions و تصویب breakups (در 25 یا کمتر اهداف) در هر دو سال 2017 و 2019. او فقط یک بازیکن دیگر در لیست اخیر Saints پیش نویس بازدید” PFF بن Linsey نوشت.

ویلیامز سر به فصل نهایی خود را rookie مقابله با آن خواهد پرداخت سابق یوت 6.2 میلیون دلار در طول چهار فصل در هر Spotrac با فرصتی برای اثبات او شایسته در سطح بالای ایمنی در حقوق و دستمزد. NFL.com’s Anthony Holzman-Escareno به تازگی شناسایی آدامز به عنوان بازیکن خواهد شد که تنظیم بازار برای safeties در آینده نزدیک در حالی که مثال ویلیامز در میان دیگران در نظر بگیرید در طرح ریزی لیگ برتر قرارداد.

در سال 2020 ویلیامز نیز خط تا در مقابل یک جانباز با یک جفت سوپر باول حلقه. با مقدسین شروع قوی ایمنی از سال گذشته Vonn بل پیوستن به سینسیناتی در سه سال قرارداد Saints آورده 32 ساله مالکوم جنکینز در چهار سال 32 میلیون دلار معامله در هر NFL شبکه broncos.

جنکینز به ارمغان می آورد تجربه به پرستاران با 11 سال و 159 شروع می شود در لیگ. او سه بار نرم افزار کاسه قوی ایمنی که برنده سوپر باول عناوین با فیلادلفیا و نیواورلئان — جنکینز بود که در دور اول پیش نویس انتخاب توسط پرستاران در سال 2009 و در پنج فصل برای این تیم قبل از excelling برای عقاب در شش سال گذشته.

Philadelphia Eagles’ مالکوم جنکینز جشن پس از یک کیسه از Seattle Seahawks’ راسل ویلسون در نیمه دوم یک NFL وحشی-کارت حذفی فوتبال بازی یکشنبه آذر. در 5 سال 2020 در فیلادلفیا.
خولیو کورتز, AP

جنکینز نیز پذیرای بودن در یک نقش رهبری که در آن دانش خود را و تاثیر گذاری می تواند به نفع ویلیامز.

“من ارزش نقش چون من فکر می کنم آن را به ما کمک می کند برنده” جنکینز خبرنگاران در یک کنفرانس در ماه مارس است. “من فکر می کنم در اوایل زندگی حرفه ای من بود واقعا دانستن دفاع و قادر بودن به گرفتن بچه ها به صف به طوری که ما همه در همان صفحه و من فکر می کنم در طول سال ها آن را گرفته و مرحله بعدی که در آن شما می دانم که من قادر به گرفتن بچه ها در موقعیت های را بازی می کند نه فقط به انتظارنشسته بودند تا در دفاع از ما, اما قادر به قرار دادن آنها را در یک نقطه که در آن آنها می توانند بازی کنند.”

Coronavirus همه گیر مانع ویلیامز و جنکینز از قادر بودن به هم ویلیامز گفت: Sports Illustrated لایحه Enright در مصاحبه اخیر است. “من مطمئن هستم که در هفته های آینده ما اتصال و صحبت در مورد آنچه در این سال آینده” ویلیامز گفت. به طور معمول در اطراف این زمان از سال, تیم خواهد بود رفتن را از طریق سازماندهی فعالیت های تیم.

“این فقط زمان سخت در حال حاضر با این برنامه و همه چیز را در رفتن” ویلیامز گفت Enright. “فوتبال خواهد آمد.”

برای ویلیامز هر چند تمرکز بر آینده و نه گذشته به عنوان Saints سعی کنید به سرمایه گذاری در نظر گرفته شده قوی سوپر باول مدعی است. در حالی که نیواورلئان رسیده برگشتی هر یک از ویلیامز سه فصل پرستاران را به عنوان بازی در حال سقوط در این بازی NFC قهرمانی در سال 2018 شود.

“شما نمی توانید فقط فکر می کنم که هر سال در حال رفتن به همان” او گفت Enright. “شما باید برای ادامه کار شما باید همچنان به تلاش برای بهتر از شما بودند سال گذشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de