چگونه عاطفی آگاهی و همدلی غلبه بر استرس

جینا می خواستم فریاد بزنم. این بیماری همه گیر تبدیل شده بود او را در جهان در داخل و خارج. به عنوان یک مادر تنها یک پسر 11 ساله و یک دختر 8 های عادی زندگی روزمره و سرعت اندازه گیری شد. در حال حاضر به جای گرفتن کودکان به مدرسه و سپس رفتن به محل کار آنها تمام شد “پناه در محل” در آپارتمان خود بود و او مشغول به کار از خانه. به زندگی خود را حتی بیشتر به چالش کشیدن خواهر, رز منتقل شده بود چرا که او تا به حال خود را از دست داده است.

Gina فرزندان او و رز بودند تمام تر و ناراحت تر با هر یک از دیگر. به عنوان روز کشیده با او کار خود را به انجام مشق شب برای کمک به با و یک خواهر به حفظ مشغول است. این تلفات در او و هر کس دیگری است.

توسعه عاطفی آگاهی و همدلی

برای بهبود مهارت های مدیریت جینا تا به حال در مورد خواندن عاطفی آگاهی و چگونه آن را می تواند به کار خود در تیم است. به او یاد گرفته بیشتر در مورد درک او احساسات خود را به عنوان به خوبی به عنوان empathetically درک احساسات دیگران, او شروع به دیدن چگونه این ممکن است مفید در خانواده خود را.

در یکی از تماس های مکرر با او همکار لری در مورد پروژه های فعلی, او به او گفت که استرس در زندگی خیلی نزدیک بود “رانندگی دیوانه.” در پاسخ لری مشترک چگونه او با استفاده از اصول عاطفی آگاهی و همدلی برای مقابله با مشابه وضعیت خانواده.

برای توضیح لری پرسید: Gina به یاد داشته باشید یک تجربه است که در آن او احساس دیوانه در مورد چیزی است. جینا به سرعت به یاد حادثه زمانی که او تا به حال خواسته خواهر او را به تماشای کودکان در حالی که او کار را برای کار خود را. پانزده دقیقه بعد او شنیده فرزندان او استدلال در مورد آنچه که به سازمان دیده بان در تلویزیون. جینا احساس مطمئن شوید که به سادگی نمی مراقبت به اندازه کافی به او را به یک زن و شوهر از ساعت صلح است. او خشمگین بود.

لری پرسید: Gina به شناسایی پنج اولیه احساسات سوخت رسانی خشم او. او توضیح داد که هر زمان که ما دیوانه غمگین یا مضطرب یک یا بیشتر از موارد زیر پایه احساسات همیشه باعث این احساسات. لری پرسید: اگر او تا به حال احساس:

  • متهم — ما احساس می کنیم متهم هنگامی که ما فکر می کنم کسی که سرزنش یا انتقاد ما است. اما ما همچنین می تواند احساس متهم هنگامی که ما را متهم به خودمان و این است که بسیار شایع تر از احساس متهم توسط دیگران است.
  • گناه ما این احساس اولیه احساس هنگامی که ما فکر می کنم ما چیزی اشتباه است و یا ما موفق به انجام چیزی است که ما فکر می کنیم باید انجام شود.
  • را رد کرد — ما احساس را رد کرد و اگر ما فکر می کنم ما حذف شده اند مورد تمسخر, اخراج, demeaned هستند نادیده گرفته یا رد. ما همچنین می تواند احساس را رد کرد و هنگامی که ما علیه خود ما ارزش است که اتفاق می افتد زمانی که ما چیزی است که تراز وسط قرار دارد با استانداردهای ما.
  • Unlovable — اولیه این احساس رخ می دهد در روابط شخصی نزدیک هنگامی که ما احساس نالایق به دوست. چون ما مراقبت عمیقا در مورد ما مهم ترین روابط به نظر می رسد مانند رد شدید. احساس نالایق عشق یک احساس شدید.
  • ناتوان — این دیگر به خصوص احساس شدید. آن رخ می دهد هنگامی که ما احساس ناتوان, دفاع آسیب پذیر و یا درمانده است. ما نمی تواند ایستاده به احساس ناتوانی می کنند برای مدت طولانی و بنابراین ما به سرعت سعی کنید به دست آوردن مجدد قدرت ما.

همه این احساسات اولیه رخ می دهد در میکروثانیه و آنها فقط چند لحظه. چرا که آنها به سرعت اتفاق می افتد, ما آگاهانه از آنها آگاه است. اما زمانی که ما منعکس کننده بر روی هر حادثه ای که باعث شد ما به دیوانه غمگین یا مضطرب ما همیشه می توانید تشخیص دهید که ما برای اولین بار احساس متهم به جرم رد unlovable و یا ناتوان و یا ترکیبی از این احساسات است.

به یاد داشته باشید این زمینه احساسات ما استفاده از مخفف بر اساس اولین حرف هر اصلی احساس — AGRUP. با تبدیل شدن جایزه از این AGRUP احساسات لری گفت: Gina در مورد فرایند چهار مرحله او استفاده می شود به منظور توسعه همدلی است.

“مراقبت” رویکرد

  1. به نظر من AGRUP احساسات

لری پرسید: Gina به نظر از این که احساسات او احساس زمانی که خواهر او تا به حال نه مراقبت از کودکان. او گفت که او احساس رد کرد زیرا افزایش یافت تا به حال نادیده گرفته و خواسته های خود را. علاوه بر این او گفت که او احساس unlovable چرا که “اگر او واقعا مرا دوست داشت او را به انجام آنچه من از او پرسیدم.” او همچنین احساس ناتوان چرا که او از دست داده و در وقت با ارزش در حل فرزندان او استدلال که او می توانست صرف کار خود را انجام می شود.

به عنوان او متوجه شد که او گفت: Gina شروع به درک که چگونه بی دلیل این صدا. لری به ذکر است که اکثریت قریب به اتفاق ما دیوانه غمگین یا مضطرب احساسات مبتنی بر یک درک ناکافی از خودمان به خصوص هنگامی که ما احساس می کنیم متهم به جرم رد unlovable و/یا ناتوان است.

زمانی که ما نتوانیم به طور کامل درک خودمان نیز موفق به اذعان این حقیقت اساسی که ما — طبیعت واقعی ما.

2. اذعان واقعی من طبیعت

مفهوم درک ماهیت واقعی ما را می توان نشان داد که ما چگونه واکنش نشان خواهد داد به یک فرد مصدوم که نیاز به کمک های ما. ما می خواهیم به آنها کمک کند. این یک مثال از طبیعت واقعی ما. آن مرکزی که ما از آنجا که ما در مورد مراقبت از دیگران است.

ماهیت واقعی ما هرگز نباید نادیده گرفته. دوره ما نیاز به تصدیق — “من مراقبت هستم.” Gina در نظر گرفته می دانستند که او یک فرد مراقبت. لری در مورد تعدادی از حوادث است که جینا به اشتراک گذاشته بود در مورد دیگران او را دوست داشت و در مورد مراقبت. سپس لری او پرسید که “آیا این نشان می دهد که شما در مورد مراقبت از دیگران و می خواهید بهترین ها را برای آنها ؟ آیا این ماهیت واقعی خود را?”

اگر ما اذعان ماهیت واقعی ما بیشتر ما حفظ خودمان را به عنوان مراقبت از افراد است. جینا بود در مورد به یاد بگیرند که چگونه به انجام این کار از طریق همدلی است.

3. پاسخ با همدلی

لری پرسید: Gina به یاد دوباره زمانی که او تا به حال خواسته خواهر او را به تماشای کودکان. سپس از او پرسید: “چگونه می توانم به شما فکر می کنم رز احساس زمانی که او آموخته است که شما ناراحت شدند و با او؟” جینا به یاد چگونه صدمه دیده او شده بود. اما لری خصوص می خواستم بدانم کدام یک از این پنج اولیه AGRUP احساسات Gina فکر خواهرش را تجربه کرده بودند.

جینا گفت که او بسیار مطمئن است که افزایش احساس کرده بود متهم کرد. او کمتر خاص اگر او احساس گناه برای تماشای کودکان است. او متقاعد شده بود که او احساس رد و unlovable. او همچنین به رسمیت شناخته شده چگونه ناتوان رز احساس باید برای تلاش برای انجام کاری مثبت است که تبدیل شده بود به شدت و او تا به حال احساس درماندگی را به توقف Gina و در خشم است.

تجسم رز احساسات فعال Gina برای همدردی با او. زمانی که او این درک او از این تجربه به طور کامل تغییر کرده است. در حال حاضر که او بهتر درک رز او پس از آن قادر به کشف ممکن است قطعنامه.

4. ما کشف متقابل منافع

پس از او در نظر گرفته خود را AGRUP احساسات اذعان واقعی طبیعت و پاسخ با همدلی برای درک رز احساسات جینا آموخته است که چگونه برای ایجاد جدید نتایج سازنده. ما این کار را با ایجاد یک راه حل که کار را برای هر دو شخص دیگر و خودمان. برای مثال جینا بود نه عذرخواهی به رز برای عصبانی شدن در مورد “نه تماشای کودکان است.” او در حال حاضر دیدم که عذرخواهی می تواند به نفع افزایش یافت و همچنین می تواند ارزشمند برای خودش.

جینا نیز به رسمیت شناخته شده است که او نیاز به توسعه راه برای جلوگیری از این نوع از سوء تفاهم ها در آینده است. او تصمیم گرفت به عذرخواهی می کنیم و سپس بحث بر سر اینکه چگونه آنها می تواند به طور موثر ارتباط برقرار کنید تا بهتر یکدیگر را درک افکار و احساسات است.

ایجاد متقابل ما بهترین منافع خود نیاز به افراد به واقعا درک هر یک از دیگر. درست همکاری تولید بهتر تعاملات و بیشتر نتایج موثر.

گاهی اوقات در آینده با یک راه حل برای افراد دشوار است و یا نیاز به زمان برای خنک کردن. حتی در این شرایط ما هنوز هم می تواند استفاده از این “متقابل منافع” رویکرد. برای مثال در حالی که ما منتظر ما می توانیم تغییر ناراضی فکر و یا ارائه یک سکوت بیان مراقبت. هر یک از ما فرصت های بسیاری نشان می دهد که ما مراقبت.

خلاصه ای از “مراقبت”

به نقد و بررسی:

  1. Consider من AGRUP احساسات — من احساس می کنم متهم به جرم رد unlovable ناتوان و یا ترکیبی از این زمینه ای اولیه احساسات?
  2. یکcknowledge من ماهیت واقعی — من به یاد داشته باشید که من مراقبت هستم و من شایسته به دوست.
  3. Respond با همدلی — چگونه شخص دیگر احساس می کنید ؟ آیا او و یا او احساس متهم به جرم رد unlovable ناتوان و یا ترکیبی از این احساسات?
  4. Explore متقابل ما بهترین منافع — چه می توانم انجام برای ایجاد بهتر برنده نتیجه که واقعا این نسخهها کار میکند برای هر دو ما ؟

همه ما می تواند به توسعه مهارت همدلی است. هنگامی که ما انجام این کار, ما, اتصال, بیشتر به طور کامل با دیگران است و ما بیشتر به طور کامل درک احساسات خود ما. جینا آموخته است که چگونه به این رویکرد به طور منظم بهبود تمام جنبه های روابط خود را.

همانطور که ما توسعه بیشتر عاطفی آگاهی و همدلی ما خودمان را به عنوان به طور فزاینده ارزش قابل قبول و قادر است. مقابله به ما AGRUP احساسات همیشه رخ می دهد که درک ما از خودمان و دیگران است. هر زمان که ما عمل مثبت ما AGRUP احساسات حل هستند زیرا با جایگزین WAC احساسات از ارزش قابل قبول و قادر است.

پس از جینا عذرخواهی رز گفت: او متاسفم برای انجام بیشتر برای کمک به. آنها متوجه احساسی که آگاهی و همدلی می تواند کمک به آنها را حل و فصل گونه های نزدیک خود را با شرایط زندگی. رز فکر کردم این امر می تواند ایده خوبی است برای صحبت هر روز در مورد احساسات خود را و چگونه آنها می توانند با هم کار کنند برای ایجاد بهترین شرایط خود. در حالی که آنها هنوز هم مشکلات و تنش آنها حل و فصل نگرانی های خود را هر چه زودتر و با موفقیت بیشتر.

وجود دارد چند پاسخ ساده به تنش ما در طول این بحران بهداشتی. اما با وجود این چالش ها ما نه تنها می تواند آب و هوا این طوفان ما می تواند تبدیل به بیشتر موثر در روابط ما. روزانه تمرین خود آگاهی از احساسات ما و همدلی برای دیگران ما پیروز خواهد شد.

خاکستری اوتیس مجوز بالینی مشاور سلامت روان و مشاور ([email protected]). Sandi ویلیامز مجوز ازدواج و خانواده درمانگر ([email protected]). آنها در حال همکاری نویسندگان “کلید باورهای اصلی: باز کردن قلب از شادی و سلامتی” (www.KeyCoreBeliefs.org)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de