چگونه Judson استودیو ایجاد کرده است هنر شیشه ای برای بیش از 120 سال در جنوب کالیفرنیا

چه موزه تاریخ طبیعی هالیوود برای همیشه لطفا برای و تعدادی از خوابگاه های خصوصی از سن فرناندو ولی به اورنج کانتی در مشترک دارند ؟

همه بخشی از بیش از 120 سال میراث یک خانواده متعلق به رنگ آمیزی شیشه ای شرکت.

در سال 1897 تاسیس داستان Judson Studios intertwines که بیشتر منطقه لس آنجلس. بیشتر از آن تاریخ تا برخوردی در Garvanza کوچک لس آنجلس محله واقع بین پارک کوهستانی و جنوبی پاسادنا در طول تاریخ تعیین شده ساختمان بود که پس از USC دانشکده هنرهای زیبا.

  • این قطعه قطعه عقیق پانل بودند که با الهام از Sigmar Polke را Grossmünster کلیسا ویندوز در زوریخ ایجاد شده برای صفحه اصلی از خواننده Christina Aguilera. (عکس حسن نیت ارائه میدهد از Judson Studios.)

  • این عکس از James Jean این پورتال که نشان داده شد در تاکاشی موراکامی را Kaikai Kiki, گالری توکیو. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Judson استودیو)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • “Judson: نوآوری در رنگ آمیزی شیشه ای” پوشش (حسن نیت ارائه میدهد عکس از فرشته شهرستان را فشار دهید)

در یک هفته اخیر بعد از ظهر دیوید Judson پنجم-نسل مالک این شرکت به من نشان داد در اطراف این تاسیسات. ساختمان خود را معجونی از سبک بنا در نوبه خود از قرن 20th (و بازسازی پس از یک آتش سوزی در سال 1910) در زمانی که هنرمندان جمع در ارریو سکو منطقه است. ویلیام درده Judson — دیوید great-great-grandfather — یکی از آنها بود. او plein air نقاش متولد شده در انگلستان که صرف بیشتر عمر خود را در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و کانادا است. او در لس آنجلس در پایان 1800s.

“او در اینجا برای مردن, برای اینکه کاملا صادقانه, مانند بسیاری از افرادی که مشکلات سلامتی می گوید:” دیوید. اما این پرچمدار را برای چندین دهه بیشتر تبدیل شدن به یک استاد و دین از USC را در دانشکده هنرهای زیبا ماندن فعال در محلی هنر جامعه و راه اندازی رنگ آمیزی شیشه ای شرکت با فرزندان خود.

“او در اصل به حال فرزندان خود آموزش دیده در رنگ آمیزی شیشه. من فکر می کنم که او که به خاطر او بود که همیشه یک تلاش هنرمند می گوید:” دیوید. “من فکر می کنم او تلاش می کرد و گفت: فرزندان خود را اگر شما در حال رفتن به یک زندگی در هنر, شما باید چیزی را انجام دهید که زیبا اما عملی نیز هست.”

Judson استودیو اصل, واقع در مرکز شهر; خانواده نقل مکان کسب و کار به Garvanza زمانی که USC چپ ملک در سال 1920. در حالی که آنها مدرن برخی از فرآیندهای — نقاشی های دیجیتالی انجام می شود در حال حاضر– آنها همچنان به ایجاد تزئینی ویندوز عمدتا با استفاده از روش های سنتی در این دانشگاه. در یک جدیدتر امکانات واقع در چند دقیقه دور در جنوبی پاسادنا اعضای تیم کار بر روی پروژه ها با استفاده از تکنیک های مانند شیشه fusion.

برای بیش از یک قرن Judson استودیو را ترک کرده است یک علامت در منطقه است. شما ممکن است بلافاصله تشخیص نام, اما شما می دانید که کار خود را. شما آن را دیده ام در مرکز شهر در آس هتل و لس آنجلس’ کتابخانه مرکزی. شما ممکن است متوجه شده خود را رنگ آمیزی شیشه ای در کالیفرنیای جنوبی ایجاد کرد و یا South Coast Plaza. Judson استودیو گردد ویندوز برای بسیاری از کلیساهای محلی و قبور به عنوان به خوبی. در خانه آنها ارائه همه چیز را از هنرمند به سبک ویندوز برای بزرگ نورگیرهای. در یک پروژه برای مارگارت چو گلندیل خانه Judson Studios با همکاری هنرمند خانم دارسی به ترجمه کار خود را به رنگ آمیزی شیشه.

در سال های اخیر این استودیو شده است همکاری با هنرمندان که نمی به طور معمول کار در رنگ آمیزی شیشه ای برای پروژه های خاص از جمله تاسیسات و عمومی هنر. “نقطه ورود برای یک هنرمند آمد و شیشه بالا است می گوید:” دیوید. آنها در حال تلاش برای آن را کمی بیشتر در دسترس برای هنرمندانی که ندارد تجربه در کار با شیشه.

زمانی که Judson استودیو راه اندازی شد برای ایجاد یک 161-پنل ذوب شیشه پنجره کلیسای قیامت در لیوود کانزاس — بزرگترین کمیسیون این شرکت تا کنون دریافت کرده و خود را ساخته شده است ساوت پاسادنا تسهیلات دیوید نگاه کرد و دوباره به بایگانی. “من ماندم, به را امتحان کنید و مطالعه و درک بیشتر در مورد این شرکت و آینده شرکت” او می گوید.

همه که تحقیقات منجر به کتاب “Judson: نوآوری در رنگ آمیزی شیشه ای” co-نوشته شده توسط David Judson و Steffie نلسون. این کتاب را پوشش می دهد نسل از پروژه های استودیو از پنجره سقفی مدور در موزه تاریخ طبیعی طراحی شده توسط والتر هوراس Judson به همکاری با فرانک لوید رایت در ختمی و انیس خانه برای بیشتر پروژه های اخیر با هنرمند مانند James Jean, امیر فلاح و دیوید فلورس. این کتاب مجموعه ای است برای انتشار در 17 مارس از طریق فرشته شهرستان مطبوعات و دیوید خواهد شد بحث در مورد کتاب در Vroman را در پاسادنا در مارس 30. علاوه بر این در آوریل 23, گذشته نگر نمایشگاه “Judson Studios: رنگ آمیزی شیشه ای از گوتیک به سبک خیابانی,” باز خواهد شد در جنگل, چمن موزه در گلندیل.

می خواهید ببینید که چگونه همه این کار انجام شود ؟ Judson Studios میزبان ماهانه تورهای Garvanza و جنوبی پاسادنا امکانات در دومین پنج شنبه هر ماه در 2:15 بعد از ظهر تورهای $20 (18 دلار برای دانش آموزان و سالمندان). و اگر شما می خواهید یک قطعه از استودیو در خانه خود آنها را به فروش اقلام مانند خورشید فو و ذوب شیشه ای, محصولات آنلاین و در فرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im