چگونه قدیسان در سراسر جهان, پرستش در خانه و در روز یکشنبه با توجه به coronavirus نگرانی

در یک روز سبت شبیه هیچ دیگر در تاریخ کلیسا قدیسان در سراسر جهان جمع آوری شده با عزیزان در اتاق نشیمن — هر دو واقعی و مجازی — به دعا و عبادت و خواندن سرودهای مطالعه و انجیل با هم.

کسانی که کوچک تجمعات آورده اقدامات صلح و وضوح در یک لحظه تعریف شده در سراسر جهان ترس و عدم اطمینان به سازمان ملل در تلاش برای شامل COVID-19 بیماری همه گیر. در مارس 12, رهبران کلیسا اعلام کرد که تمام پنج شنبه گردهمایی خواهد بود به طور موقت در خود نگه دارد.

بسیاری از قدیسان در بر داشت افزود راحتی در خانه خود-محور خدمات یکشنبه گوش دادن به مشاور ویژه “بازدید کننده” به جلسات خود — یک پیام ویدئویی از امید تحویل داده شده توسط رئیس جمهور راسل M. Nelson.

چندین خانواده ها و افراد از نقاط مختلف جهان در زمان یک لحظه از یک هرگز به فراموشی سپرده شود یکشنبه, مارس 15 برای به اشتراک گذاشتن خود را در روز سبت تجارب با کلیسا اخبار:

شمال شرقی اسپانیا

یک روز پس از دولت اسپانیا اعلام کرد یک دولت ملی اورژانس گارسیا-Campos خانواده لذت می برد هاردی کلوچه صبحانه در تاراگونا خانه در شمال شرقی اسپانیا قبل از پانسمان در یکشنبه بهترین برای سوگندی جلسه در اتاق نشیمن خود را.

Carmen Campos, her husband, Jose Garcia, and their teenage daughter, Marta, prepare for a home sacrament service in their home in Tarragona, Spain. Traditional gatherings were cancelled because of the coronavirus pandemic.
کارمن کامپوس, شوهرش, خوزه گارسیا و نوجوان مارتا آماده شدن برای یک خانه سوگندی خدمات در خانه خود در تاراگونا اسپانیا است. سنتی گردهمایی لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد عکس از کارمن کامپوس

خود را در روز سبت جماعت بسیار کوچکتر از حد معمول: خوزه گارسیا و همسرش, کارمن کامپوس و نوجوان مارتا.

اما با وجود این نگرانی احساس بودن در سراسر اسپانیا “ویژه آرام تعریف روز” گزارش کارمن کامپوس.

این Garcia-Campos خانواده تا به حال مجوز به اداره سوگندی در خانه خود را به طوری گارسیا reverently برکت و گذشت و نان و آب به او کوچک خانواده است.

The Garcia-Campos home sacrament service included a detailed program highlighted by a video with comforting words from President Russell M. Nelson. Traditional gatherings were cancelled on March 15, 2020, because of the coronavirus pandemic.
این Garcia-Campos خانه سوگندی سرویس شامل یک برنامه دقیق مشخص شده توسط یک ویدئو با کلمات آرام از رئیس جمهور راسل M. Nelson. سنتی گردهمایی لغو شد در 15 مارس سال 2020 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد عکس از کارمن کامپوس

با مارتا همراه با پیانو, آنها خواند سرودهای قبل از تماشای جمهور نلسون پیام های تصویری. کلیسای رئیس جمهور کلمات “چپ ما آرامش نترس و سپاسگزار” گفت: کامپوس. “ما اعتقاد داریم در کلیسا و دعا کردن برای پیامبر عزیز ما که ما را نگه می دارد در هماهنگی با خداوند.”

پس از به اشتراک گذاری خاطرات خانواده صرف بقیه روز را به تماشای مذاکرات از رهبران کلیسا گوش دادن به سرودهای و خدمت به دوستان و عزیزان خود را در جامعه از طریق پیام های متنی و ویدئو کنفرانس.

“ما مجموعه ای از بسیاری از اهداف برای هفته پیش رو — بخش اول به ادامه با حوزه علميه با استفاده از ویدئو کنفرانس گفت:” کامپوس.

نمک دریاچه دره یوتا

هزاران مایل دور در, Salt Lake, یوتا, دره Christa Woodall و هم اتاقی او کریستینا Davis, میزبانی یک روز سبت جمع آوری در Facebook Live.

Christa Woodall, left, and her roommate, Christina Davis, host a Facebook Live Sabbath gathering from their home in northern Utah. Dozens participated in the virtual gathering. Traditional gatherings were cancelled because of the coronavirus pandemic.
Christa Woodall چپ و هم اتاقی او کریستینا Davis, میزبان یک Facebook Live سبت جمع آوری از خانه خود در شمال ایالت یوتا است. ده ها شرکت در مجازی جمع آوری است. سنتی گردهمایی لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد تصویر از Christa Woodall

مجازی خود را عبادت سرویس شد هر دو پر جنب و جوش و استقبال.

“من استقبال مردم به عنوان آنها ظهور به زندگی می کنند و در پایان از حدود یک ساعت بحث این ویدئو تا به حال 90 views” گفت: Woodall. “در میان بینندگان شد دوستان نه از ایمان ما و من احساس می کردم که این یک فرصت فوق العاده برای نه تنها بحث در مورد انجیل با همکار Saints اما برای به اشتراک گذاشتن پیام خود را با هر کسی در Facebook شبکه است.”

در طول “بیا دنبال من” بحث Christa و کریستینا ساخته شده مطمئن شوید که برای اضافه کردن متن خود را به بحث در کتاب یعقوب پس هموطنان حاضر عبادت از همه پیشینه ها می تواند به درک بهتر معنای آن است.

سانتو دومینگو, جمهوری دومینیکن

در سانتو دومینگو, جمهوری دومینیکن, بزرگان Jorge M. آلوارادو کلی اقتدار و هفتاد و یک مشاور در منطقه کارائیب ریاست جمهوری گفت: امروز سبت مشخص شده “بسیار جدی یکشنبه.”

به طور کلی مقامات مانند سالمند آلوارادو یکشنبه به طور معمول پر از خطر و منطقه تجمع مملو از صدها نفر از هموطنان قدیسان.

اما امروز بزرگان آلوارادو را سوگندی خدمات برگزار شد و در اتاق نشیمن خود را سانتو دمینگو خانه با همسر, خواهر, Cari Lu آلوارادو و 16 ساله پسر خورخه دانیل.

این Alvarados اول گوش به هفته نامه “موسیقی و دکلمه” پخش قبل از خورخه دانیل برکت و اداره سوگندی به پدر و مادر خود را و خود را.

در این روز فراموش نشدنی سالمند آلوارادو گفت: کلیسا اخبار او سوگند توسط کلمات سرود “آن است که به خوبی با روح من.”

“ما با هم گریه و پیام مشترک به عنوان ما خواسته شد به انجام,” او گفت:. “ما می دانیم که چالش وجود دارد اما ما باید صلح به دلیل عیسی مسیح و کفاره.”

رئیس جمهور نلسون پیام ویدئویی ارائه Alvarados راحتی اضافه شده است. آنها را تماشا کرده اند آن را بارها و بارها.

“[حضرت] ارائه شده محبت ثابت پیام: اگر ما مطیع خداوند مراقبت از خواهد شد.”

کالی, کلمبیا

این Trochez خانواده لذت می برد آن خانه سبت روز خدمات در کالی, کلمبیا با بستگان در تمام سنین است.

“این یک تجربه معنوی به شریک شدن از سوگندی با هم و ما سپاسگزار به پیامبر (ص) که ما را راهنمایی میکند” نوشت: Argemiro Trochez یک ایمیل به در. “من احساس می کنم که پدر آسمانی ما را رها نمی کند, آمریکا در لحظات مشکل و من از داشتن قدرت روحانیت در خانه من.

The Trochez Family gathers for a home sacrament service in Cali, Colombia, on March 15, 2020. Traditional gatherings were cancelled because of the coronavirus pandemic.
این Trochez خانواده جمع آوری برای یک خانه سوگندی خدمات در کالی, کلمبیا, در تاریخ 15 مارس سال 2020 است. سنتی گردهمایی لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد عکس از Argemiro Trochez

“من احساس عشق نجات دهنده من در این روز فراموش نشدنی از بقیه است.”

مطالعه “بیا دنبال من” هم اضافه بها راهنمایی برای Trochez خانواده است.

“ما همچنین به اهداف تعیین شده به عنوان یک خانواده به بندگان کار در کنار خداوند در تاکستان خود را حتی در میان بحران است. من احساس فوق العاده برکت به ابزار برای تقویت روح من و خانواده من است.”

گیلبرت آریزونا

در گیلبرت آریزونا, Dustin و DeLynne قهوه ای و شش فرزند خود را در لباس پوشیدن در لباس یکشنبه و شهادت و آموزش در خانه خود را.

“ما با دریافت مشاوره از ما سهام جمهور و اسقف به ایجاد یک فضای احترام در خانه ما” گزارش DeLynne قهوه ای است. “در زیر که مشاور ما tidied خانه ما و تا به حال موسیقی پیانو از سرودهای ارائه شده توسط یکی از فرزندان ما.”

The Brown Family of Gilbert, Arizona, gather in their living room for a home Sabbath day service. Traditional gatherings were cancelled because of the coronavirus pandemic.
خانواده براون از گیلبرت آریزونا جمع آوری در اتاق نشیمن خود را برای روز سبت خدمات. سنتی گردهمایی لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد عکس از DeLynne قهوه ای

خانواده جوان همچنین در مورد چگونه آنها هنوز هم می تواند احساس شادی و آرامش در طول دوران عدم قطعیت.

“پدر آسمانی ما آگاه است از ما و آنچه که ما در حال تجربه. ما می تواند به ما نگاه پیامبر برای هدایت و آماده سازی است. هدیه ای از دانش و قدرت روحانیت را برکت دهد, تقویت و حفظ ما از طریق همه چیز است.”

فقط به عنوان Browns بودند اقامت در یکشنبه خود صفحه اصلی-عبادت خدمات Brocks (مایکل Nanda و جسیکا) جمع آوری شد برای تایید سوگندی خدمات خود را Henderson, Nevada, صفحه اصلی.

Michael Brock and his daughter, Jessica, prepare for the sacrament in their home in Henderson, Nevada, on March 15, 2020. Traditional gatherings were cancelled because of the coronavirus pandemic.
مایکل براک و دخترش, جسیکا, آماده شدن برای سوگندی در خانه خود در Henderson, Nevada در 15 مارس سال 2020 است. سنتی گردهمایی لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد عکس از Nanda براک

“ما قادر به اداره سوگندی و ما همه احساس و روح القدس به عنوان ما در شرکت سوگندی با هم” نوشته مایکل براک.

چهارده ساله جسیکا گذاشته سپس این هفته درس از “بیا دنبال من” می باشد.

“ما در مورد تمثیل چگونه درختان زیتون و چگونه پروردگار مهربان برای فرزندان خود با بازوی خود را تمدید به طور مستمر نسبت به ما.”

براک را به پسر ارشد مایک زندگی در دالاس-فورت ورث تگزاس منطقه و نمی تواند به خانواده اش ملحق خانه امروز سبت خدمات. اما او قادر به تماشای اخیرا منتشر کلیسا-تولید #HearHim تصویری در مورد مسیح و خواندن کتاب مقدس “تأمل در تجربیات معنوی و promptings من تا به حال در طول هفته است.”

ویسبادن آلمان

دیگو Escobar صرف روز سبت توسط خود او در ویسبادن آلمان صفحه اصلی — اما او تنها نیست.

پس از قرار دادن در یکشنبه کت و شلوار او در جواب گفت: تماس تصویری از سه مرد و یک زن از خود بخش. هم کسانی که پنج تن از دوستان لذت بردم یکشنبه سرویس هم از طریق فن آوری.

“برادر که سازمان تماس تصویری بود که اسقف اولین مشاور و او ریاست و رهبری در این جلسه گفت:” Escobard. “ما خواند سرود گفت: نماز…. و سپس به ریاست برادر مشترک برخی از متون و بسته با شهادت او. او سپس ما را تشویق به اشتراک گذاشتن خاطرات.”

حتی پس از تماس تصویری به پایان رسید Escobar باقی مانده در لباس یکشنبه — “آماده به انجام هر ماموریت به من داده شد.”

تگزاس سن آنتونیو ماموریت

مارس 15 روز سبت برای سالمند کوین کریستنسن و همسرش, خواهر, Geri کریستنسن بود صرف انجام وظایف خود به عنوان یک ارشد زن و شوهر اختصاص داده شده به تگزاس سن آنتونیو ماموریت.

آنها را صرف آرام صبح مطالعه “بیا دنبال من” همراه و گوش دادن به موسیقی و دکلمه” پخش همراه با پیام های اخیر از برادران. سپس آنها hustled به یک آموزش قرار ملاقات.

“ما به جلو نگاه به آینده روز سبت عبادت” آنها نوشت: در یک ایمیل. “ما احساس می کنیم ما به ویژه تجربه های معنوی ما به عنوان دعا و به هدایت روح.”

آلپ یوتا

ریچارد و تارا Mickelsen لذت می برد روز یکشنبه سوگندی جلسه در آلپ یوتا خانه با چند بستگان و چهار زن از بخش خود را.

عضو اصلی هیئت مدیره به طور کلی خواهر Mickelsen گفت: خارج وقایع روز چپ او سپاسگزار برای یک زندگی پیامبر و قدرت-انجیل محور خانه.

“این یک تجربه شیرین برای من به دیدن من شوهر و پسر-در-قانون worthily برکت و پاس سوگندی برای هر یک از ما,” او نوشت. “آن نیز اطمینان بدانند که به رغم آنچه که ممکن است اتفاق می افتد فراتر از کنترل ما [نشانه] همیشه می تواند یک برکت و رحمت ما را تجربه کنند.

“همانطور که ما در مورد کتاب مقدس هر فرد کمک تجربیات شخصی و افکار است که حاوی همه ما است. ما نیز لذت می برد از این فرصت برای دیدار با هر یک از دیگر — چیزی که همیشه اتفاق می افتد با ما با عجله برنامه در کلیسا.

“ما نیز سپاسگزار قادر به تماشای Pres. نلسون پیام اخیر بود که اطمینان بخش و کمک به قرار دادن همه چیز در چشم انداز مناسب.”

خواهر Mickelsen گفت: او از دست رفته و حتما با او همکار بخش اعضا در روز یکشنبه. اما عبادت در خانه “به ما یادآوری از آنچه در انجیل عیسی مسیح همه چیز در مورد احکام پیمان و شیرین ارتباط با خانواده و دوستان.”

لیموژ, فرانسه

یکشنبه یک روز پر مشغله برای توماس و کارول ریموند و سه فرزند جوان خود را در خانه و خارج از لیموژ, فرانسه. اما خانواده ساخته شده مطمئن شوید که زمان برای تجدید پیمان مقدس و عبادت با هم.

Carole Raymond and her three young children prepare for the sacrament at the home near Limoges, France, on March 15, 2020. Traditional gatherings were cancelled because of the coronavirus pandemic.
کارول ریموند و او سه فرزند جوان آماده شدن برای سوگندی که در نزدیکی لیموژ, فرانسه, در تاریخ 15 مارس سال 2020 است. سنتی گردهمایی لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد عکس از توماس ریموند

“من به یاد کودکان در چند کلمه در مورد اهمیت سوگندی و آنچه ما انجام شد” نوشته توماس ریموند.

در سن کلمنت

روز یکشنبه در صفحه اصلی بر اساس سبت خدمات مجاز Russ و باربارا بل از سان کلمنت به سهم خود روز شنبه عبادت خدمات خود را با خانواده — از جمله تمام وقت مبلغ پسر بزرگتر جو بل که خدمت در تایوان تایپه ماموریت.

زنگ ها تبدیل شده اند عادت کرده اند به مطالعه “بیا دنبال من” با بزرگان بل در طول هفته تلفن تماس خانه.

The Bells enjoy a home-based Sabbath day meeting in their San Clemente, California, home on March 15, 2020.
این زنگ لذت بردن از یک خانه بر اساس روز سبت جلسه در سان کلمنت صفحه اصلی در 15 مارس سال 2020 است. اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد عکس از اهل بل

روز یکشنبه غیر معمول سوگندی جلسه در صفحه اصلی به یاد خانواده که خانه می تواند یک مکان مقدس عبادت و پناه که در آن روح ساکن.

“ما دو بچه از BYU وارد اواخر شب گذشته و این واقعا شگفت انگیز بود اما ما مبلغ جسمی در همان اتاق” نوشته باربارا بل. “تکنولوژی و اجازه صحبت به مبلغان هر هفته را ساخته اند آن را ممکن است برای همه ما با هم باشیم و به تقویت هر یک از دیگر.

“این تغییر ساخته شده است من نظر بیشتر در خدمت و نحوه بزرگ من تماس منهای آشنایی از رفتن به ساختمان کلیسا به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de