چگونه “Looney Tunes’ پیوست جنگ فرهنگ

Elmer Fudd است که هنوز هم تعقیب احمقانه wabbit. تنها او را حمل یک تفنگ. رفته است خود را تمدید شاهین کوچک نر و یا آنچه که در اصل یک شکارچی را با تفنگ. در این زمان او دارای یک داس. گهگاه. نه تمام وقت. گاهی اوقات او را تعقیب در اطراف. گاهی اوقات او را در پنهان شده است.

چرا انیماتورها را دور تفنگ ؟ خشونت اسلحه. پیتر Browngardt تهیه کننده اجرایی جدید “دیزنی” کارتون کوتاه در HBO حداکثر جریان, خدمات, نیویورک تایمز گفت که فاد نمی خواهد که خود را سنتی سلاح در این نسخه جدید است.

“ما در حال انجام اسلحه” او گفت:. “اما ما می توانیم خشونت کارتونی — TNT اوج مسائل است. تمام که شد و به نوعی پدربزرگ در.”

به جای Elmer Fudd پذیرای داس یک ابزار است که کاهش محصولات کشاورزی مانند علف و گندم. این ویژگی های بزرگ منحنی تیغه در پایان یک دسته کوتاه. شما می توانید استدلال می کنند که هم یک سلاح خشونت فرض فاد قرار است به دور برش در خرگوش اگر و هنگامی که او او را جلب.

این لحظه ای کوتاه برانگیخته گفتگو در رسانه های اجتماعی و در سرفصل های ملی. مردم تعجب که چرا شخصیت خواهد بود و بدون نمادین خود سلاح به خصوص از کارتون های جدید, کلاه, شورت شامل تعدادی دیگر از بزرگسالان لحظات توسط “Looney Tunes” استاندارد. برای مثال سری جدید نشان می دهد یک لحظه که در آن Porky بمکد مار زهر از سفیه ، یک شبح از Tweety ثابت سیلوستر. شیطان باعث می شود یک cameo, بیش از حد.

Browngardt گفت: این نشان می دهد برخی از لبه.

“برخی از آنها شاید رفته کمی بیش از حد به طوری که آنها ممکن است بیرون می آیند در فرمت های مختلف. شاید آنها به شما آمده بسته بندی شده برای شنا بزرگسالان نوع از چیزی.”

که ممکن است به نظر می رسد مانند یک فرد نظر در مورد یک کارتون برای کودکان. اما “Looney Tunes” به ندرت مورد یک کارتون برای کودکان.

برای یک لحظه کوتاه “Looney Tunes” پیوست فرهنگ جنگ. منتقدان تعجب اگر نشان می دهد طرفدار یا ضد تفنگ. آیا این نشان دهنده حرکت برای از بین بردن اسلحه از فرهنگ ما? و یا آن را فقط در مورد ساخت امن برای کودکان و نوجوانان?

این ممکن است یک لحظه زودگذر. ما ممکن است فراموش استدلال در روز های آینده. اما بحث کوتاهی در مورد Elmer Fudd از دست دادن تفنگ خود صحبت می کند به وضعیت فعلی کودک انیمیشن و که در آن صنعت سران بعدی در هنگام ایجاد انیمیشن و تولیدات برای کودکان.

اصلی ‘Looney Tunes’

کتاب “خواندن خرگوش: اکتشافات در برادران وارنر انیمیشن” توسط Kevin S. Sandler, توضیح می دهد که خالق Tex Avery گفت: “تکیه بیشتر به سمت مخاطبان بزرگسال.” و انیماتور چاک جونز گفت: انیمیشن “کاملا ساخته شده برای بزرگسالان است.”

بنابراین کسانی که 1940s “Looney Tunes” کوتاه است که پخش? آنها “به هیچ وجه برای کودکان” گفت: کیرا شکار استادیار رسانه و هنر مطالعات در دانشگاه کنتاکی.

اصلی کوتاه نشان داده شد قبل از, فیلم, مردم با دادن یک فرصت به تماشای چیزی کمدی و نشاط قبل از اینکه فیلم شروع شد. گاهی اوقات آنها متصل به “خیلی فیلم های” شکار گفت.

برادران وارنر در طول زمان تکامل و شخصیت های محبوب تر شد. Spinoffs آمد بعدی مانند “Tiny Toon Adventures” و “Baby Looney Tunes” که دوستدار خانواده و نسبت به کودکان است.

شکار تماشا کل سری جدید در حال حاضر. او گفت: این نشان می دهد که واقعا یک به روز رسانی به نسخه اصلی به جای یک spinoff و یا راه اندازی مجدد.

به “دیزنی” شخصیت را حس نوستالژی برای مردم است. آنها به وجود بیش از 60 سال پس از آن را حس می کند برای جریان خدمات مانند HBO حداکثر به آغوش آنها با توجه به کندال فیلیپس یک فرهنگ پاپ استاد در دانشگاه سیراکوس.

“دلیل شما با استفاده از یک شخصیت مانند اشکالات اسم حیوان دست اموز و Elmer Fudd است که ارزش نوستالژی … شما می دانید که مخاطبان می دانم که اینها چه هستند وجود دارد یک نوع خاصی از فرهنگی مهر و تشخیص جنبه ای از این شخصیت” فیلیپس گفت.

این شخصیت در طول زمان تکامل و انطباق با ما تغییر بار فیلیپس گفت. ما راه اندازی مجدد شخصیت های معروف به چین مدرن با فرهنگ آمریکایی است.

گاهی اوقات این بدان معناست که شخصیت خواهد بود در هم تنیده در ادامه فرهنگ سیاسی هم با توجه به فیلیپس.

“ما به طور مداوم بازیافت, فرهنگ,” او گفت:. “ما در حال گفتن داستان از آنکه دوباره. به ما بگویید که این داستان را بارها و بارها. اما هر بار که ما به آنها بگویید که ما آنها را تغییر دهید چرا که ما نمی خواهیم به شنیدن فقط همان داستان است. ما می خواهیم به شنیدن داستان های قدیمی اقتباس جدید ما وضعیت و یا فرهنگ جدید و یا ایده های جدید است.”

و در حال حاضر “تفنگ می شود چیزی که واقعا مهم است” فیلیپس گفت. “است که می گوید چیزی در مورد فرهنگ ما در این لحظه است.”

‘Looney Tunes’ می پیوندد جنگ فرهنگ

پس چه جای Elmer Fudd تفنگ با داس باید بگویم در مورد فرهنگ ما در این لحظه ؟ با توجه به فیلیپس برادران وارنر ساخته شده است که تصمیم گیری است که خشونت اسلحه چیزی نیست که آنها می خواهند برای ادامه را در فرزندان خود روایت است.”

استودیو را ندارد تصمیم به حذف خشونت در دسترس نباشد. هنوز هم وجود دارد دینامیت. هنوز هم وجود دارد و سیلی و مشت زدن.

گرفتن تفنگ نشانه آن است که “Looney Tunes” اتحاد پیوست فرهنگ جنگ هر چند فیلیپس گفت.

“ما در یک نقطه که در آن این امر می تواند واقعا دشوار است به فکر می کنم چه چیزی می تواند یک عنصر از فرهنگ پاپ در حال حاضر چرا که اگر برادران وارنر تا به حال شامل اسلحه آنها شده اند که ساخت یک انتخاب” فیلیپس گفت. “اگر آنها را شامل نمی شود و تفنگ از گذشته شده اند ساخت یک انتخاب. بنابراین به نظر من این می گوید کمتر در مورد برادران وارنر و Elmer Fudd و بیشتر در مورد که در آن ما به عنوان یک فرهنگ آمریکایی که در آن همه چیز تبدیل شده است بخشی از این بسیار دشوار حزبی تقسیم.

“برادران وارنر به نظر نمی رسد به می خواهید به حذف خشونت اما من فکر می کنم آنها می خواهند برای جلوگیری از عادی تفنگ فرهنگ در امریکا است.”

برای برخی از خانواده ها این موضوع از اسلحه می تواند یک نقطه نرم. خانواده ها در سراسر کشور رشد احاطه شده توسط اسلحه. در واقع فیلیپس گفت که او در اطراف اسلحه. تغییر او گفت که می تواند به این معنی است که برادران وارنر ممکن است بخواهید برای تشویق مردم به احترام اسلحه.

“بنابراین در برخی از راه, اگر شما واقعا احترام تفنگ و تفنگ فرهنگ شما باید کودکان می خواهند به فکر می کنم که اسلحه اسباب دلیل … آنها سلاح های مرگبار,” او گفت:.

آیا این حرکت مکالمه رو به جلو ؟

ایجاد یک انیمیشن کارتونی مانند “دیزنی” است که می پردازد ادای احترام به بزرگسالان آغاز در آن مدرن و جدید کودک بازار دشوار است, شکار گفت.

HBO حداکثر و برادران وارنر نیاز به مراقب باشید با آنها چگونه تصویر نشان می دهد, شکار گفت: پس هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از اشکالات اسم حیوان دست اموز و سفیه اردک کالا برای فروش در فروشگاه ها در سراسر امریکا است. بنابراین شما باید به فکر سهامداران. (HBO حداکثر کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان)

و در این راه جدید “دیزنی” انجام داده است یک کار خوب شکار گفت. نشان می دهد می پردازد ادای احترام به اصلی در حالی که باقی مانده امن برای کودکان است.

این نشان می دهد باید “آج که خط بین واقعا ایجاد ارزش و احترام به اصلی تاریخچه و بدون راه رفتن بر روی خط که در آن بچه ها نمی توانند آن را تماشا کنند.”

Tim زمستان جمهور از پدر و مادر تلویزیون شورا گفت: “تحسین هر شرکت و تعهد از هالیوود برای سرگرم کردن کودکان بدون خشونت اسلحه.”

“من امیدوارم که این اولین بار است که از بسیاری از این تعهدات توسط استودیو” برای از بین بردن “گرافیک اسلحه, خشونت,” او گفت:.

زمستان نیز گفت که او امیدوار است همان خواهد شد در نظر گرفته شده برای “همه از آن, برنامه نویسی, فقط کارتون, اما در همه برنامه نویسی آن. اگر آن را به مسئول با انیمیشن چرا توقف وجود دارد؟”

“این خوب است هر دو برای کودکان و برای ویزلی خرگوش “در همه جا” او گفت:. “اما من امیدوارم که این است که نمایشی از یک بزرگتر تعهد توسط استودیو به فکر محتوای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im