چگونه مدیکر برای همه خواهد بهبود یافته است و ایالات متحده در پاسخ به همه گیر

واشنگتن – برای-سود سیستم مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده آمریکا کشور در یک نقطه ضعف خطرناک در مدیریت COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus بیماری همه گیر. با 87 میلیون آمریکایی بیمه و یا underinsured و بار مالی و پوشش هشدارهای برای بسیاری از مردم با بیمه های خصوصی بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها که آلوده ممکن است قادر به مراقبت از آنها نیاز خواهد شد و یا در صورت مشکلات مالی زمانی که آنها به دنبال مراقبت. و ما سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله بسیاری از بیمارستان ها, چهره, چالش های قابل توجهی دست زدن به چنین یک بیماری همه گیر.

عمومی شهروند با انتشار یک برگه امروز که برجسته راه مدیکر برای همه را در پاسخ به COVID-19 ساده تر از جمله:

  • فعلی ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی ایجاد سود – نه سلامتی
    • حتی یک بار آزمون به طور گسترده ای در دسترس از بالا, کردن از جیب هزینه های معنی کسانی که تست مثبت ممکن است قادر به پرداخت هزینه درمان ضروری است. اجتناب از نیاز به درمان به آن معنا است که برخی از آمریکایی ها صبر کنید تا زمانی که آنها مریض تر قبل از رفتن به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی که از گسترش بیشتر این بیماری و یا افزایش هزینه به دنبال مراقبت.
  • تکه تکه شدن به معنی کندتر و کمتر پاسخ هماهنگ
    • کشورهای با تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی بهتر قادر به رول از تست مسیر گسترش ویروس و مداخله مناسب به عنوان آنها را مجبور به مذاکره با تعداد زیادی از شرکت های بیمه خصوصی هماهنگی های متعدد عمومی برنامه های بیمه و یا کشف کردن که چگونه برای رسیدگی به آزمایش و درمان برای بیمه. توسط نورد تست سرعت بیشتر و ramping تا برای دیدار با بحران بدون نیاز به هماهنگی های به عنوان بسیاری از شرکت های خصوصی کشورها با تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی را قادر به سرعت واکنش نشان می دهند و شروع آزمایش به طور گسترده ای.

آمریکایی ها و برخی از نمایندگان مجلس هستند و به سرعت متوجه می شوند که ما نیاز به آزمایش و درمان برای coronavirus به عنوان به خوبی به عنوان یک آزادانه در دسترس واکسن. اما برای هر فرد بیمار چالش های آنها در صورت تأمین مراقبت به احتمال زیاد همان صورتی که COVID-19 سرطان یا دیابت است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جلوگیری از تجویز دارو احتکار و تضمین دسترسی به نیاز دارو از جمله به تازگی ایجاد شده واکسن در حالی که همچنین disbursing بودجه در شرایط اضطراری مانند برای خرید هواکش و یا ماسک مدیکر برای همه خواهد اطمینان از آمریکایی ها دریافت درمان آنها نیاز به هنگام بحران و همچنین به صورت معمول بیماری و بیماری.

جزئیات کامل برگه در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net