چقدر باید Utahns کسب درآمد برای پرداخت هزینه یک آپارتمان دو خوابه ؟

سالت لیک سیتی — نمونه مستاجر در ایالت یوتا را بدست آورده $14.94 در هر ساعت حدود 5 دلار کمتر از آنچه مورد نیاز به پرداخت هزینه متوسط دو خوابه آپارتمان.

و COVID-19 ساخته شده است مسکن ارزان قیمت بیش از یک موضوع برای مردم از جمله بسیاری برای آنها یک مکان ثابت به ماندن شد و قبل از رسیدن به این بیماری همه گیر.

یک گزارش جدید ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف و یوتا مسکن ائتلاف که امروز منتشر شد نشان می دهد کارگران در دولت نیاز به $19.83 یک ساعت به اجاره یک آپارتمان دو خوابه در ارزش منصفانه بازار.

حدود یک سوم از Utahns اجاره خانه یا آپارتمان خود را.

این گزارش با عنوان دور از دسترس نیست را به حساب هزینه های اضافی یوتا اجاره باید پرداخت به عنوان بخشی از اجاره ماهانه برای چنین چیزهایی به عنوان نوکر زباله وانت یا فضاهای پارکینگ. این هزینه ممکن است رویه های اضافی $200 به 400 دلار در ماه است.

“این خوب نیست برای ما سخت ترین کار افراد است که نگه داشتن اقتصاد ما رفتن و شده اند وجود دارد برای ما در طول این همه گیر” گفت: تارا رولینز یوتا مسکن ائتلاف مدیر اجرایی.

مستاجرها او گفت: نمی فهمم چه هزینه ها تا زمانی که آنها در واقع در رفتن و اجاره نامه ثبت قرار می دهد که آنها را در یک کسری در بودجه خود را از شروع.

“مدیریت شرکت در حال افشای آنها را زمانی که آنها اعمال می شود” رولینز گفت. “این فقط یکی دیگر از راه برای دریافت پول است.”

بسیاری از دستمزد پایین کارگران شده اند قادر به نگه داشتن شغل خود را از طریق همه گیر اما هنوز نمی توانیم به جایی که آنها زندگی می کنند, او گفت:. در بالای آن, آنها ممکن است به پرداخت برای مراقبت روز به خاطر بچه ها نبود در مدرسه و بنابراین آنها بسته و حتی بیشتر, او گفت:.

مردم در آن موقعیت نمی واجد شرایط به صورت اجاره کمک, اما کسانی که به جمع آوری بیکاری از جمله اضافی 600 دلار در هفته از طریق فدرال coronavirus امداد لایحه می تواند پرداخت اجاره خود را با وجود نداشتن شغل رولینز گفت.

“COVID-19 تحت تاثیر مردم ما بستگی دارد هر روز هنگامی که ما را به انجام هر آنچه که ما نیاز به انجام است. بسیاری از ما ممتاز و هنوز هم کار می کند اما در عین حال قادر به ایمن ماندن در خانه در حالی که ما که هستیم و آنها را در مقدم است. و این بسیار مردم ما نمی خواهیم در زندگی ما محله” رولینز گفت.

مسکن برای افراد کم درآمد در حال تبدیل شدن کمتر و مقرون به صرفه در هر سال. در سال گذشته یوتا “مسکن دستمزد” برای یک آپارتمان دو خوابه بود $18.30 یک ساعت $1.09 کمتر از این سال است.

کار حداقل دستمزد $7.25 یک ساعت در یوتا یک فرد باید 2.7 شغل تمام وقت و یا کار 109 ساعت در هفته به پرداخت هزینه یک واحد دو خوابه.

مسکن است و دیگر یک پناهگاه اما یک سرمایه گذاری رولینز گفت.

“یک نمونه کارها به انجام,” او گفت:. “به همین دلیل اجاره رفتن نگه دارید تا.”

این COVID-19 انجام شده است همچنین نشان داده است که مسکن است که مراقبت های بهداشتی به عنوان مقامات در سراسر کشور صادر stay-at-home سفارشات. اما داشتن یک مکان ثابت برای زنده بود در حال حاضر در خارج از رسیدن به میلیون ها نفر از مردم قبل از همه گیر با توجه به ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف.

بیش از 7.7 میلیون بسیار کم-درآمد اجاره صرف شد بیش از نیمی از درآمد محدود خود را در هزینه های مسکن به خطر انداختن سایر ملزومات برای انجام این کار. این ترکیبات از دست دادن شغل و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب و منابع قابل ملاحظه ای تهی در حال حاضر منابع محدود و دسترسی به ائتلاف می گوید.

میلیون ها نفر از خانواده ها را از برخورد با یک کاهش در حقوق و دستمزد از طریق اخراج furloughs یا کاهش ساعت کار چند ماه گذشته و بسیاری از مبارزه به پرداخت هزینه اجاره. وجود دارد هیچ متحده مناطق شهری و کدهای پستی در کشور که در آن مستاجرها می توانیم یک خانه بدون صرف بیش از 30 درصد از درآمد خود را در مسکن با توجه به ائتلاف.

“مسکن یک نیاز های اساسی انسان, اما میلیون ها نفر از مردم در امریکا نمی تواند امن و پایدار خانه گفت:” دایان Yentel ملی ائتلاف رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “آسیب و تروما از این چالش پایدار گذاشته است برهنه در طول COVID-19 زمانی که میلیون ها نفر از مردم در آمریکا در خطر از دست دادن خانه های خود را در طول یک بیماری همه گیر. عدم وجود خانه های مقرون به صرفه برای پایین ترین درآمد مردم یکی از کشور ما ضروری ترین و قابل حل چالش ها در طول و پس از COVID-19.”

اطلاعات تکمیلی ارسال خواهد شد در طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>