چقدر coronavirus هزینه دیزنی?

است coronavirus واقعا که یک تهدید?

ممکن است آن را به دیزنی پایین خط. دیزنی خود را بسته دیزنی لند شانگهای و هنگ کنگ دیزنی لند پارک در ماه گذشته به عنوان مقامات چینی نگاه به نگه داشتن مردم در خانه برای محدود کردن گسترش شیوع. در اوایل این ماه شرکت تخمین زده است که این پارک ها می تواند بسته باقی می ماند برای دو ماه هزینه دیزنی 175 میلیون دلار درآمد.

که بسیاری از پنیر حتی برای میکی. اگر پارک ها بسته باقی می ماند برای دو ماه خواهد بود که بیش از پنج و هفت هفته است که توکیو دیزنی لند و DisneySea بسته شد پس از سال 2011 زلزله ژاپن و سونامی.

اما آنچه در مورد در اینجا در ایالات متحده? گزارش چند مورد در اینجا باید الهام گرفته از نگرانی در سراسر کشور است. چند هفته پیش من با هواپیما به اورلاندو و دیدم بیشتر facemasks در سهل انگاری از من تو را دیدم در تمام سال گذشته Halloween Horror Nights. در حالی که دیزنی دیگر پارک های تفریحی در سراسر جهان باقی مانده اند باز coronavirus می تواند آنها را تحت تاثیر قرار اگر آن منجر به کاهش جهانی گردشگری به مردم را انتخاب کنید به ماندن در خانه به جای این شانس را از گرفتن بیمار در جاده ها است.

سفر من است ، و من نمی توانم به خوبی کار می کنند وقتی که من بیمار هستم بنابراین پیدا کردن راه هایی برای سالم ماندن در حالی که سفر را تبدیل به یک اولویت در زندگی من است. من نیاز به اطلاعات خوب در مورد چه کار می کند و چه چیزی نیست — و نه وحشت و شایعات.

مطمئن شوید که آن را فوق العاده خواهد بود اگر هر فرد بیمار به سادگی در خانه مانده تا آنها به خوبی دوباره. آن را نیز فوق العاده خواهد بود اگر ما می تواند برنامه ریزی مجدد زمان تعطیلات از محل کار یا مدرسه با اطلاع قبلی یک لحظه و تمام airfares و هتل اتهامات عنوان شده به طور کامل قابل استرداد اگر شما مریض شدم. اما آن است که هنوز در جهان ما زندگی می کنند در حال حاضر, بنابراین افراد بیمار در حال رفتن به سفر است.

چه چیزی می تواند بقیه از ما در دفاع … من واکسن آنفولانزا و آرزو می کنم که هر کس دیگری که از لحاظ جسمی می خواهد همان را انجام دهید. می رود که برای همه در دسترس واکسن بیش از حد.

دریغ من شکایت در مورد شیطان بزرگ داروسازی. با سلام این امکان به این باور در همان زمان که برخی از شرکت های دارویی در حال اجرا توسط حریص مدیران قرار داده است که سود بالاتر از بهداشت عمومی و … که واکسن به خوبی تست شده و بی خطر و موثر در حفظ افراد سالم از بیماری های عفونی.

هیچ واکسنی برای این کوروناویروس (هنوز) و نه وجود دارد یکی برای سرماخوردگی. بنابراین من نیز هرگز برای ترک فرودگاه بدون سفر بسته دستمال مرطوب ضد عفونی کننده برای تمیز کردن همه چیز در اطراف من صندلی هواپیما که پوست من ممکن است لمس کنید.

من پاک کردن صندلی عقب در مقابل من سینی جدول و سرگرمی صفحه نمایش و همچنین به عنوان کمربند ایمنی تب و دست و پنجه نرم و armrests. اگر زیرسری است وینیل من پاک است که بیش از حد. اگر من رو صندلی کنار پنجره من را پاک کردن دیوار و پنجره سایه فقط در مورد من چرت و صورت من استوار در برابر آنها. شستن دست های خود را قبل از غذا خوردن یا دست زدن به صورت خود را نیز بیشتر به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را.

هی آن را برای من کار می کرد. و من امیدوارم که توصیه من برای شما کار می کند بیش از حد. اجازه ندهید ترس شما را از سفر هنگامی که وجود دارد راه های خوب برای محافظت از خودتان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر