چگونه اتاوا رانندگی است تا هزینه زیرساخت با گوش دادن به وال استریت

این ترودو دولت در حال آماده سازی خود برای صرف میلیاردها دلار در زیرساخت های جدید به عنوان بخشی از آن پس از همه گیر اقتصادی طرح.

چه ایده فوق العاده! — به جز آن که برنامه ای برای انجام این کار در راه است که انبوه دلیلی رانندگی کردن هزینه ها و اجازه می دهد برخی از ما نخست سرمایه های ملی می شود متعلق به خارجی ها.

داستان آغاز می شود با جاستین ترودو اولین پیشنهاد برای تبدیل شدن به نخست وزیر در سال 2015.

پس از سال ها از استفان هارپر ریاضت یکی از ترودو محبوب ترین انتخابات وعده داده بود برای ایجاد یک جدید ملی زیرساخت های بانکی که امکان استفاده از نرخ بسیار پایین-نرخ بهره برای ساخت حمل و نقل عمومی و مسکن و سایر ملزومات.

در آن انتخابات من برای NDP در تورنتو مرکز و لیبرال حریف لایحه Morneau شد و در حال حاضر به کرات به عنوان آینده وزیر دارایی. در محلی ما همه نامزدها بحث Morneau اغلب تبلیغ زیرساخت های بانکی است که من تا به حال به اعتراف صدا مانند یک ایده خوب است.

چیزی که من نمی دانستم این بود که بانک ترودو و Morneau بودند ایجاد خواهد هیچ شباهت به معقول یکی از آنها ترویج در طول مبارزات انتخاباتی.

در عوض در ماه تبدیل شدن به نخست وزیر ترودو چیزی است که او هرگز ذکر شده در طول مبارزات انتخاباتی — او به ارمغان آورد در hotshot وال استریت شرکت سرمایه گذاری بلکراک به توصیه دولت در مورد نحوه طراحی جدید بانک.

BlackRock دخالت مخفی نگه داشته بود (تا زمانی که طرفین در رسانه ها) به دلیل ترودو بدون شک می ترسید آن را زنگ کانادایی.

BlackRock به رهبری بود توسط یکی از وال استریت قدرتمند ترین بازیکنان لری خبرچین, که, کاملی از آنچه تا به حال اشتباه رفته با وال استریت. سال قبل فینک کرده و توسعه بازار وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار یک بازار است که بعد کمک کرد و باعث سقوط مالی سال 2008.

استعداد آقای فینک رفت و به خزانه داری ایالات متحده کلیدی مشاور در 700 میلیارد دلار وال استریت نجات — به طور گسترده ای به عنوان یک زن سادگی به برخی از ثروتمندترین مردم جهان را.

در ماه ژانویه سال 2016 فینک ملاقات منتخب کانادا PM سالانه میلیاردرهای’ عقب نشینی در داووس. گفتگو به سرعت تبدیل به زیرساخت علاقه مند است که آنها را هر دو.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اما منافع خود را جدا در یک راه کلیدی. ترودو قول داده بود کانادایی او می خواهم ساخت زیرساخت با بهره گیری از پایین-نرخ بهره. فینک که نظارت یک صندوق سرمایه گذاری به ارزش $5 تریلیون دلار بود مشتاق به ارائه پول به کانادا زیرساخت اما در نرخ بالای بازگشت.

با وجود مبارزات انتخاباتی خود وعده ترودو به سرعت آمد به دیدن چیزهایی فینک ، در بلکراک تیم توصیه می شود یک بانک که آیا زیرساخت معاملات با سرمایه گذاران خصوصی مانند بلکراک مشتریان بزرگ و سرمایه گذاران نهادی. مشابه توصیه های ساخته شده توسط یک تیم از بخش خصوصی مشاوران مونتاژ Morneau.

اما مربوط به سرمایه گذاران خصوصی به طور چشمگیری موجب بالا رفتن هزینه های ترک کانادایی پرداخت خیلی بیشتر یا از طریق مالیات و عوارض و یا هزینه های کاربر یادداشت توبی سانگر یک اقتصاددان که در حال حاضر سران اتاوا-بر اساس گروه کانادایی برای مالیات انصاف.

سانگر اشاره می کند که تحت کم بهره-نرخ سناریوی پیشنهادی توسط ترودو اتاوا را در بالا بردن پول خود را با فروش اوراق قرضه دولتی به مردم است. (اتاوا در حال حاضر می پردازد تنها 1.4 درصد در 30 سال باند اجازه می دهد آن را به دریافت پول تقریبا به صورت رایگان است.)

از سوی دیگر سانگر, یادداشت های خصوصی سرمایه گذاران انتظار دارند نرخ بالای بازگشت به طور معمول بین 7 و 9 درصد است.

بانک جدید همچنین اجازه خواهد داد که سرمایه گذاران برای پایان دادن به داشتن برخی از پروژه های آنها در سرمایه گذاری است.

این ترودو دولت استدلال می کند که شامل سرمایه گذاران خصوصی در زیرساخت های معاملات خواهد یدکی مالیات دهندگان دلار که پس از آن می تواند صرف مهم اجتماعی در اولویت است.

این تنها می تواند درست باشد اگر سرمایه گذاران ارائه شد پول خود را رایگان و یا با تخفیف. که آنها نمی.

در واقع پس از دخالت خود را خواهد شد در واقع ما هزینه بیشتر — بیشتر — این استدلال این است که به وضوح عجیب. بدتر از آن عجیب لباس پوشیدن و در لباس از عدالت اجتماعی است.

در اخیر رسانه ها مصاحبه فدرال و وزیر زیرساخت های کاترین مک کنا گفت: دولت آماده است تا از عجله کردن میلیاردها دلار در زیرساخت های صندوق از طریق بانک های جدید, پس از همه گیر محدودیت برداشته می شوند.

بنابراین آماده برای شنیدن تعداد زیادی از عجیب با یک خط تیره از عدالت اجتماعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>