چگونه رسانه های اجتماعی در واکنش به Green Bay انتخاب یوتا دولت اردن عشق با شماره 26 به طور کلی انتخاب در سال 2020 پیش نویس NFL

سالت لیک سیتی — اردن عشق NFL حرفه ای خود را در نقطه شروع: Green Bay.

سابق ایالتی یوتا کارفرمایی انتخاب شد توسط هکرها با 26th کلی انتخاب در دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL. او چهارمین کارفرمایی گرفته شده در پنجشنبه دور اول. خلیج سبز در اصل شماره 30 انتخاب معامله با میامی برای 26th انتخاب کنید.

“این یک بحث انتخاب” ESPN استیو Muench گفت: در تجزیه و تحلیل انتخاب شده است. “از یک طرف و عشق را به مطلق سرقت اگر او می رسد قابل توجه خود را وارونه. Aaron Rodgers 36 است و سال گذشته او کمترین رهگذر امتیاز پس از 2015. از سوی دیگر راجرز در حال بازی برای یک مربی جدید او نیاز به سلاح های بیشتر برای تکمیل <url> آدامز و پنجره خود را برای برنده شدن یک سوپر باول بسته است. بنابراین استدلال به ساختمان برای این سال است.”

عشق که در سمت چپ Aggie برنامه زیر junior فصل تا به حال بیش از 9000 متری از مجموع جرم در ایالتی یوتا در حالی که پرتاب برای 8,600 متری 60 touchdowns و 29 interceptions. او تا به حال 12 حرفه 300-حیاط عبور بازی ها اضافه شده 12 عجله touchdowns و انداخت برای 3,567 متری 32 touchdowns و شش interceptions در بهترین فصل سال 2018 است.

6-پا-4, 224-پوند کارفرمایی از بیکرزفیلد کالیفرنیا کشیده شده مقایسه به Kansas City All-Pro کارفرمایی پاتریک Mahomes برای بازوی خود قدرت و توانایی خود را ایفا می کند زمانی که همه چیز شکستن. او نیز طلبه برای تصمیم گیری در طول سال 2019 فصل زمانی که عشق انداخت یک NCAA Division-من اکثر 17 interceptions.

“اردن اعتماد او می تواند هر پرتاب” Yost دیوید یوتا دولت هماهنگ کننده توهین آمیز در سال 2017 و 2018 گفت: ESPN. “او به قرار دادن توپ در راه آسیب است بیش از یک مرد است که به محافظت از توپ اما هرگز آن را هل می دهد. اردن یک checkdown-checkdown-checkdown مرد.”

توییتر در واکنش به این انتخاب

ایالتی یوتا مشترک یک پیام از عشق مادر آنا:

سابق خود Aggie مرکز Quin فیکلین مشترک, از عکس, از او, عشق و داروین تامپسون در حال حاضر در حال اجرا با کانزاس سیتی است.

تامپسون بود که پیش نویس در دور ششم توسط این ستاد در سال گذشته و برنده سوپر باول حلقه در ماه فوریه نیز یک پاسخ.

از ایالتی یوتا کارفرمایی هنری Colombi که حمایت کردن عشق:

و مدیریت ورزشی مدیر جان منزل:

تبریک همچنین در آمد از امثال یوتا جاز گارد داناون Mitchell, Las Vegas, اظهارات کارفرمایی درک کار و سابق کابوی گیرنده دز برایانت:

ESPN هکرها خبرنگار راب Demovsky آورده تا یک واقعیت جالب آیا به عنوان ESPN آمار و اطلاعات حساب توییتر.

عشق مشترک یک زن و شوهر توییتهایی پس از انتخاب:

سابق یوتا گیرنده گسترده استیو اسمیت, Sr. یک دیرین NFL standout که در حال حاضر یک تحلیلگر مشترک خود نظر در انتخاب کنید:

سابق Aggie تصویب حمله کننده Tipa Galeai که همچنین امیدوار به دریافت پیش نویس این آخر هفته را تبریک می گویم:

و در اینجا چند دیگر تصادفی طول می کشد از اطراف Twitterverse:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im