چگونه ایوو جیما بالا بردن پرچم نمادی از رویاهای آمریکایی

هفتاد و پنج سال پیش در این هفته در ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی آغاز تهاجم از ایوو جیما. این جزیره کوچک در اقیانوس آرام در نظر گرفته شد ژاپنی و خاک به شدت محافظت می شود. نبرد شده است: خونین ترین در جنگ و ایوو جیما تا به حال به یاد ماندنی تاثیر در سپاه تفنگداران دریایی.

خونین ترین جنگ

ایوو جیما است کوچک 8-مایل مربع جزیره در حدود یک دهم اندازه جزیره کاتالینا. ایوو جیما به معنی “sulfer جزیره” در ژاپنی و 660 مایلی جنوب توکیو. شاهنشاهی ژاپنی ارتش با استفاده از دو فرودگاه در حالی که ساخت یک سوم برای رهگیری ایالات متحده بمب گذاری اجرا می شود از خانه سلیمان.

ژاپنی ها به شدت غنی شده این جزیره با 11 کیلومتر از تونل های زیرزمینی. نیروهای مسلح برنامه ریزی شده را به این جزیره با بیش از 100,000 نیروهای ایالات متحده. ماموریت انباشته بزرگترین نیروی تفنگداران دریایی (70,000) در جنگ جهانی دوم است.

این حملات در این جزیره آغاز شد و در سال 1944 به طول انجامید و 74 روز. کشتی های نیروی دریایی بمباران جزیره به مدت 72 ساعت قبل از فرود با اثر کمی بر نیروهای ژاپنی است که در پناهگاه زیرزمینی است.

فرود

بیش از 880 عروق مورد استفاده قرار گرفت و 30,000 تفنگداران دریایی ضربه ساحل. وجود دارد حدود 22,000 ژاپنی سربازان حفر و در انتظار. جنگ به طول انجامید 36 روز.

تلفات

ژاپنی خود را از دست داده تمام نیروی خود را با فقط یک زن و شوهر از صد دستگیر شده است. نیروهای ایالات متحده تا به حال 24,053 تلفات و 6,140 مرده است. بود مرده وجود دارد برای هر سه تفنگداران دریایی است که مورد تاخت و تاز.

“برای هر قطعه زمین به اندازه یک زمین فوتبال به طور متوسط بیش از یک و پنج ژاپنی کشته شدند و پنج آمریکایی زخمی” گفت: نظامی مورخ نورمن کوپر.

ماندنی

ایالات متحده آمریکا سپاه تفنگداران دریایی یادبود جنگ در واشنگتن دی سی به تصویر می کشد معروف لحظه از ایوو جیما اما اختصاص داده شده به تمام تفنگداران دریایی که جان خود را در دفاع از کشور است. در اینجا چگونه مجسمه سازی به دست می آمد:

1. پس از خونین ساحل فرود تفنگداران دریایی مبارزه برای گرفتن بالاترین نقطه در جزیره کوه Suribachi. هنگامی که تفنگداران دریایی برگزار شد و موقعیت آنها مطرح شده یک پرچم کوچک در صبح روز فوریه. 23 که هیجان زده سربازان.

2. بعد از آن روز دوم بزرگتر پرچم آورده بود به قله کوه. آسوشیتد پرس عکاس جو روزنتال شات این عکس. روزنتال عکس ها در نهایت برنده جایزه پولیتزر.

3. مجسمه ساز فلیکس د Weldon در نیروی دریایی در آن زمان الهام گرفته شده بود روزنتال عکس. Weldon کار کرده و بدون توقف به مدت سه روز برای ایجاد 3-پا بلند مدل موم. Weldon فرمانده افسران فرستاده مجسمه سازی به ستاد نیروی دریایی بود که در آن ملاقات با پذیرایی بزرگ.

این اثر تاریخی اختصاص داده شده بود Nov. 10 سال 1954. معاون رئیس جمهور ریچارد نیکسون به dedicatory نشانی و گفت: این بنای تاریخی شد “نمادی از امید و آرزو از همه آمریکایی ها.”

“در میان مردانی که مبارزه در Iwo Jima, uncommon valor مشترک فضیلت است.”— ایالات متحده Adm. چستر نیمیتز

سپاه تفنگداران دریایی یادبود مجسمه

  • پرچم مگس در ماست در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال توسط ریاست جمهوری اعلام
  • میله پرچم 60 فوت
  • 20 تن از برنز

در سال 2016 دریایی سپاه آن را کشف کرده بود misidentified یکی از مردان در مجسمه. در اینجا این است که لیست اصلاح:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>