چگونه NFL متوقف مدرسه تسهیلات بازدیدکننده داشته است در پی بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر کالج pro روز

سالت لیک سیتی — coronavirus همه گیر خواهد شد تاثیر بر پیش نویس فرایند NFL است که برنامه ریزی برای برگزاری آن در سال 2020 پیش نویس مارس 23-25 در لاس وگاس.

لیگ ارسال یک یادداشت جمعه — به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط MMQB NFL نویسنده ارشد childhood ruiner — که اعلام NFL است منع فرد از قبل پیش نویس بازديد مربوط به پیش نویس-بازیکنان واجد شرایط به طور موثر به پایان کسب و کار در روز جمعه.

محلی pro روز — زمانی که دانشگاه میزبان از قبل پیش نویس تمرینات برای ورزشکاران خود را با NFL پیشاهنگی در حضور و غیاب — برنامه ریزی شد برای پایان این ماه با ایالتی یوتا در مارس 25, یوتا, مارس 26 و BYU در 27 مارس ،

در بخشی از این یادداشت آمده است: “به طور خاص به شرح زیر ممنوع است:

  • “هر گونه پیش نویس واجد شرایط بازیکن در سفر به یک باشگاه تسهیلات و یا مکان دیگر برای دیدار با پرسنل;
  • “باشگاه پرسنل (از جمله BLESTO یا NFS پیشاهنگی) سفر به هر مکان از جمله پردیس دانشگاه به دیدار با یک پیش نویس واجد شرایط بازیکن.”

NFL یادداشت مشخص شده تیم هنوز هم می شود مجاز به انجام مصاحبه یا از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس تا روز قبل از پیش نویس است. سه محدودیت های جدید مشخص شد: باشگاه ها ممکن است برنامه بیش از سه مصاحبه با یک فرد در هر هفته, هر ارتباطی ممکن است بیش از یک ساعت و تلفن و ویدئو کنفرانس ها نباید دخالت با یک بازیکن مدرسه برنامه.

هر گونه لغو pro روز خواهد بیشترین تاثیر را بر کسانی که پیش نویس-بازیکنان واجد شرایط که کار نمی کند در NFL سراغ ترکیب در پایان ماه فوریه یا دعوت به ارشد کاسه و یا کالج های دیگر همه ستاره بازی.

وجود دارد 12 محلی که شرکت در ماه گذشته ترکیب — نه از یوتا (RB زاک خزه د Bradlee Anae DT Leki Fotu DT جان Penisini, LB فرانسیس برنارد CB Jaylon Johnson, NB, پرتاب نیزه, Guidry S ترل برگس و S جولیان Blackmon) و سه از ایالتی یوتا (QB اردن عشق, د Tipa Galeai و LB دیوید وودوارد).

اوان برنان یک NFL بازیکن و مربیان عامل با ایالات ورزشکار, ورزشی آژانس که تا به حال چندین مشتریان محلی در طول سال خطاب چگونه coronavirus همه گیر می تواند تحت تاثیر قرار دهد این بازیکن است.

“در فوتبال دنیا این است که باعث بسیاری از مسائل برای بازیکنان فوتبال است که ممکن است به پیش نویس بچه ها که رفتن نیست به ترکیب به عنوان خصوصی تمرینات, 30 بازدید و طرفدار روز در حال لغو سراسر کشور و حق به طوری که با توجه به برخی از اقدامات احتیاطی. اما از آن است که باعث بسیاری از ویران و آن را برای رفتن به جالب را ببینید که چگونه این نقش را” برنان گفت: در یک ویدئو او ارسال شده در توییتر در صبح روز جمعه قبل از NFL ارسال یادداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im