چگونه همه گیر شده اند ممکن است متفاوت اگر این نبود انتخابات سال

سالت لیک سیتی — انتخابات ریاست جمهوری است که بیش از پنج ماه به دور است, اما آن را در حال حاضر متاثر شده است COVID-19 با بحث بر سر امنیت رای گیری از طریق پست و احزاب سیاسی خانههای گلی خالی چه مجازی کنوانسیون خواهد بود.

اما اگر رمان coronavirus حال ظهور دو سال پیش ؟ یا یک سال از در حال حاضر ؟

قرار دادن یکی دیگر از راه: ما می دانیم که این بیماری همه گیر است که بر انتخابات اما چگونه است که انتخابات موثر بر این بیماری همه گیر?

“من فکر می کنم این سوال جالب یکی از دو منظر رای دهندگان و از دیدگاه مقامات دولت خود گفت:” کریس Karpowitz co-مدیر مرکز مطالعه از انتخابات و دموکراسی و یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه بریگهم جوان.

این سوال تا حدودی در هم تنیده به عنوان راه هر دو این بیماری همه گیر و انتخابات در حال بازی کردن. منتقدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال شکایت کرده اند که کاخ سفید جلسات گاهی اوقات صدا مانند کمپین حوادث شده اند که معلق به دلیل ممنوعیت در برابر اجتماعات بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان موافق نیست گفت: آنها مهم هستند كلیك كنید منابع اطلاعات.

اما راه هایی وجود دارد که در آن همه گیر و اثرات آن می تواند هر دو بدتر و بهتر است به دلیل این که در انتخابات سال است. در اینجا چیزی است که Karpowitz و دیگر سیاسی و عمومی-کارشناسان بهداشت می گویند.

‘قابل توجه فشارهای’

هر گونه بحث در مورد چگونه یک انتخابات تحت تاثیر این بیماری همه گیر است که نظری به وجود موارد مشابه در تاریخ اخیر است که می تواند اعمال می شود. زمانی که کشور در تلاطم یک آنفولانزای همه گیر در سال 1918 در آن سال برای midterms نه زمان به انتخاب رئيس جمهور.

نامزدها با این حال هنوز هم تا به حال به خلاق گفت: ماریان موزر جونز اجتماعی مورخ و ethicist بهداشت عمومی در دانشگاه مریلند است.

در میسوری برای مثال جمهوریخواه نامزد Selden اسپنسر به برخی از سخنرانی ها در بالای ماشین خود را که او را نگه داشته و از تنفس در رای دهندگان هنوز هم نقض قوانین در برابر مجامع عمومی.

به دلیل این است که هر سال یک انتخابات رئیس جمهور و ملت فرمانداران ممکن است تحت فشار را به استراحت قوانین برابر جمعیت تجمعات. “مجامع عمومی شده است, در طول تاریخ ایالات متحده مرکزی به انتخابات سال سیاست” جونز گفت.

“حتی اگر ما در حال حاضر تلویزیون و رادیو و اینترنت برای دریافت پیام از سیاستمداران هنوز هم می دانم که در واقع ظاهر می شود در فرد اتصال با مردم در فرد مهم است, بنابراین من نمی توانم تصور کنید که این خواهد بود که به طور کامل هدف تصمیم گیری است.” فشار خواهد بود به خصوص حاد به اجازه می دهد, هوای آزاد, تجمع در نوسان متحده و از دست دادن مبارزات سنتی مانند سالن های نمایشگاه های دولت دشوار خواهد بود به جای.

سالم ترین افراد زیر 65 نمی تواند به طور جدی بیمار اگر آنها قرارداد ویروس. در مورد 4 در 10 بزرگسالان بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی اگر آنها آلوده شدن به دلیل افزایش سن یا شرایط بهداشتی اساسی, با توجه به بنیاد خانواده کایسر. (تعداد پایین است در یوتا 30 درصد.)

اما برخی از جوان سالم مردم را مریض و می میرند و بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد ویروس. و اجازه می دهد اجتماعات بزرگ مانند کنوانسیون های سیاسی و یا دولت نمایشگاه ها می تواند منجر به شیوع بیماری های جدید, مقامات بهداشتی می گویند.

جونز همچنین گفت: این امکان وجود دارد که مقدار امداد ارسال پول به آمریکا ممکن است متفاوت باشد اگر آن را نمی شد در انتخابات سال است. او اشاره کرد که برای این تحقیق تجزیه و تحلیل توزیع پول پس از حوادث بین سال های 1981 و 2004.

“به خصوص از سال 1988 استافورد عمل — که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به اعلام یک فاجعه و باعث انتشار میلیاردها دلار به دولت پس از رقابتی بسیار نوسان متحده می تواند دو بار به عنوان مقدار پول به عنوان غیررقابتی متحده” جونز گفت.

و این درست بود که آیا رئیس جمهور جمهوری خواه یا دموکرات او اضافه شده است.

“من فکر می کنم وجود دارد قابل توجه انتخابات سال فشارهای هستند که عامل در اینجا. و که ما می توانیم می گویند بر اساس اعتماد و تجزیه و تحلیل توسط دانشمندان علوم سیاسی از تاریخ اخیر است که اگر آن را ندارد’, انتخابات, سال, کسانی که فشار خواهد بود کمتر شدید.”

ما نشان می دهد پول

جان Gasper کاردانی تدریس استاد اقتصاد و معاون دین از طرح های استراتژیک در دانشگاه کارنگی ملون دانشگاه Tepper دانشکده کسب و کار در پیتسبورگ نیز مورد مطالعه قرار امداد رسانی و گفت که توزیع به خوبی می تواند متفاوت باشد به دلیل این که در انتخابات سال است.

“این یک سوال باز چون ما هنوز در وسط آن; ما نمی دانیم که چگونه آن را به حرکت به دلیل زیادی وجود دارد و عدم اطمینان به صداقت, هرج و مرج, اما زمان احتمالا مهم” Gasper گفت.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال یا FEMA باعث می شود توصیه به رئیس جمهور در مورد چه مقدار کمک باید داده شود اما این اطلاعات ممتاز. “اگر رئیس جمهور تصمیم می گیرد برای رفتن در یک مسیر متفاوت از آنچه FEMA انتخاب برای انجام وجود دارد واقعا هیچ نظارت. اجرایی اجرایی در این است.”

وجود دارد دیگر انگیزه های مالی است که می تواند به توزیع وو رای دهندگان در نوسان متحده به عنوان محرک اقتصادی پرداخت که در مورد کاغذ چک را با مته سوراخ آن امضای رئیس جمهور به عنوان نامه به افرادی که دریافت مستقیم سپرده است. و CNBC گزارش که به تازگی سه چهارم از احتمال رای دهندگان در نوسان متحده بیشتر خواهیم پرداخت پول نقد از دولت و قرار دادن محافظه کار مجلس برای انتخاب مجدد در تقابل با ارزش های خود را: باید به رای آنها برای پرداخت است که ترکیبات مبارک, حتی اگر آن را می افزاید: میلیاردها دلار به بدهی ملی است ؟

که اخلاق در باتلاق خواهد بود که کمتر دشوار است اگر نیست آن را در انتخابات سال است.

مجلس نانسی پلوسی و بسیاری از دموکرات ها حمایت یک بسته محرک اقتصادی جدید است که اجازه می یکی دیگر از 3 تریلیون دلار در هزینه های دولت. آنها می خواهند به پول به دولت و دولت های محلی قبیله ای ملت و سرزمین و ایالات متحده خدمات پستی. اما آن را درو خشم و انزجار از اوباما که گفته است multitrillion-دلار بودجه دموکراتیک دستور کار مبدل به عنوان COVID-19 امداد.

“این است که از 3 تریلیون دلار آرزو لیست اولویت های مترقی است که مطلقا هیچ شانسی برای عبور در سنای آمریکا” یوتا بهداشت ، مایک لی گفت: در فاکس نیوز.

اگر چه Gasper کار در درجه اول در بلایای طبیعی مانند طوفان همه گیر واجد شرایط به عنوان یک فاجعه است. و مثل همه بحران همه گیر ارائه مقامات منتخب با یک فرصت منحصر به فرد برای ترمیم و یا نا امید.

“در حال مقامات منتخب در پاسخ به شایستگی به این آزمون و یا به چالش کشیدن رهبری که ارائه شده به آنها را? این که چگونه من نگاه بلایای طبیعی در گذشته که در آن وجود دارد این غیر منتظره و تصادفی شوک به سیستم, اما آنها خیلی فرصت را برای رهبران برای نشان دادن رهبری و توانایی تصمیم گیری خود در مواجهه با این بحران است. این بیماری همه گیر به وضوح یک آزمون در همان راه است.”

انتخابات بلندی, اما, تزریق ضرورت به پاسخ از مقامات که به دنبال انتخاب مجدد چه در کاخ سفید و یا در سطح دولت است. در این سال انتخابات فرمانداری برگزار خواهد شد و در 11 ایالت از جمله ایالت یوتا است.

“این سوال خوبی است … اگر آن موثر نیست من به طور مستقیم شاید من می تواند اجرا بیکاری کمی بالاتر” Gasper گفت. “ما فقط نمی دانم چرا که ما هرگز دیده می شود یک رویداد مانند قبل از این.”

Rally ’round the flag?

نظریه پردازان توطئه در اینترنت منتشر شده که مربوط به همه گیر برای هر انتخابات سال پیشرو Snopes.com به کم ارزش کردن این نظریه است.

ایده بنیادی ممکن است از تفکر است که رئیس جمهور می تواند به نفع از بحران یک پدیده شناخته شده به عنوان “rally ’round the flag” اثر. اما در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد را برگزار ثابت با پایه او دیده نشده سنبله در تصویب مثل جورج دبلیو بوش رئیس جمهور را در این روز پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001, حملات تروریستی.

“پس از 9/11, رئیس جمهور بوش که داده بود هیچ نشانه ای از رهبری قوی تا آن نقطه ایستاده بود و واقعا ریاست جمهوری شد و گفت:” ما در حال جنگ با اسلام و مردم هجوم آورده و به او به عنوان آنها تمایل به انجام,” گفت: Max J. Skidmore استاد بازنشسته در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی و نویسنده “رئیس جمهور و بیماری های همه گیر و سیاست است.”

دو هفته پس از 9/11, نزدیک به 90 درصد از دموکرات ها و مستقل تایید شده از خار عملکرد. اما یک سال بعد دموکراتیک تصویب افتاده بود به زیر 50 درصد به یک تجزیه و تحلیل در واشنگتن پست.

Skidmore گفت که او معتقد است تهمت به حال کوچک و موقت “rally ’round the flag’ افزایش, اما که خود را طرفدار, کسب و کار, ضد دولت آثار فلسفه در برابر او در یک بیماری همه گیر و یا حوادث طبیعی که در آن مردم به دنبال دولت برای کمک به. “شما باید درک کنند دولت باید اعتماد به نفس در او می شود و قادر به آن را به کار,” او گفت:.

به طور مشابه Karpowitz در BYU گفت که رئيس جمهور در سبک مبارزه و حاکم است مانع هر نوع وحدت از کشور که ممکن است رخ داده در یک nonelection سال است.

“من نمی تواند به یاد داشته باشید یک رئیس جمهور در طول عمر من است که حکومت با پایه های باریک بسیار در خط مقدم از همه چیز او را از انجام” Karpowitz گفت.

“او متعهد به سبک خاصی حاکم است که هر دو اساسی و نمادین آن نبوده است مجموعه ای از درخواست های که طراحی شده اند را به گروه های مختلف با هم و نه آن را طراحی شده برای برجسته کردن تفاوت است. هنگامی که شما در مبارزات انتخاباتی بود که برای رئیس جمهور و پس از آن شما حکومت خواهم که برای سه سال پس از آن مخازن را فقط در حال حاضر به پس از قرعه کشی.”

که گفت: Karpowitz گفت که او مطمئن نیست که هیلاری کلینتون دموکرات نامزد در سال 2016 شده اند که هر یک موثر در وحدت این کشور به حال او شده است در مواجهه با یک بیماری همه گیر در انتخابات سال است.

“انتخابات ریاست جمهوری سال یاد مردم خود را حزبی تعهدات. که یک چیز از یک کمپین بسیار موثر و همه گیر در حال آمدن است در میان لحظه هر چهار سال که در آن کسانی که حزبی تعهدات در اوج خود است و تنها به افزایش بین در حال حاضر و نوامبر است.”

Karpowitz اضافه شده است که او را باور نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر رئیس جمهور می خواهم یک بیماری همه گیر و همراه با رکود در دولت خود به ویژه پس از کمی وجود دارد که آنها می توانید آن را کنترل کنید.

“ما به رئیس جمهور بیش از حد اعتباری زمانی که اقتصاد به خوبی می گذرد و احتمالا بیش از حد سرزنش هنگامی که آن را ضعیف” او گفت:.

“اما هیچ سوالی وجود دارد که آن را بزرگتر نیروهای در بازی و مبارزه در تصمیم گیری های هر دو رئیس جمهور و جو بایدن در حال رفتن به غرق می شود با مجموعه ای بزرگتر از بهداشت عمومی و شرایط اقتصادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im