چگونه T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن ادغام خواهد شد افزایش نابرابری

یک قاضی فدرال به برکت و رحمت خود را به ما 26.5 میلیارد دلار ادغام بین T-Mobile و Sprint در فوریه. 11 چند ماه پس از معامله کردم و نهایی آنتی تراست از تصویب دولت ایالات متحده.

یک گروه از وکلای کلی از 13 ایالت و ناحیه کلمبیا بود شکایت کرد به سعی کنید برای جلوگیری از ادغام با این استدلال آن را کاهش می دهد رقابت در صنعت مخابرات و افزایش مشتری به قیمت میلیاردها دلار است.

به من اجازه اضافه کردن یک دلیل سوم قاضی باید مسدود معامله: آن را به احتمال زیاد افزایش نابرابری اقتصادی.

تحقیقات بر روی نابرابری از جمله خود من به طور کلی با تمرکز بر چگونگی رشد اقتصادی سیاست های مالیاتی و استفاده از فناوری تحت تاثیر آن است. کمتر مورد توجه واقع شده است یکی دیگر از عوامل مهم: اجرای قوانین ضد تراست.

با شکاف بین فقیر و غنی افزایش به تاریخی جدید اوج مقابله با این مشکل به طور فزاینده ای لازم است.

تحقیقات من در نابرابری و ضد تراست نشان می دهد که ایالات متحده می تواند شروع به مهار آن خمیازه کشیدن ثروت شکاف دوباره شدت سرکوب بر ضد رفتار رقابتی در بازار – فقط به عنوان آن را در اواسط قرن 20th.

file-20200211-146696-9x7fem.jpg?ixlib=rb

ریشه های ضد تراست

ایالات متحده دارای سه اصل فدرال قوانین ضد تراست: شرمن عمل کلیتون عمل و کمیسیون تجارت فدرال عمل می کنند.

شرمن قانون به تصویب رسید در سال 1890 منع ضد رقابتی توافق به عنوان به خوبی به عنوان رفتاری که monopolizes و یا تلاش برای تسلط بر یک بازار خاص است. این امر به کارتل و به هر گونه تلاش برای تثبیت قیمت و کاهش تولید صنعتی سهم بازار یا حذف رقابت است.

دولت پرزیدنت تئودور روزولت به شدت اجرا شرمن عمل که منجر به فروپاشی استاندارد نفت در سال 1911.

این کلیتون عمل تقویت شرمن با دقیق تر تعریف ضد رفتار رقابتی در حالی که کمیسیون تجارت فدرال قانون ارائه شده دولت فدرال با آژانس به منظور بررسی پتانسیل نقض آن قوانین ضد تراست. هر دو قوانین تصویب شد و در سال 1914.

در طول زمان دادگاه فدرال توسعه بدن از قانون ضد تراست ساخته شده است که انواع خاصی از کرم های ضد رقابتی به صراحت رفتار غیر قانونی است. انواع دیگر رفتار شد به موضوع مفصل تر و پر زحمت مورد تجزیه و تحلیل برای تعیین اینکه آیا این رفتار در سوال نامعقول محدود تجارت است.

اما جدا از 1900s دولت فدرال نیست با شور و نشاط اجرای قوانین ضد تراست تا اواخر دهه 1930 زمانی که پرزیدنت فرانکلین دلانو روزولت منصوب تورمن آرنولد برای اجرا به وزارت دادگستری ضد تراست را بدست آورد. آرنولد طلیعه در سه دهه اجرای قوی از جمله یک پرونده تاریخی در برابر انجمن پزشکی آمریکا اجازه داده است که پزشکان برای کار با سازمان بهداشت نگهداری برای اولین بار.

ضد تراست می رود از سبک

این شور و شوق برای ترویج بازارهای رقابتی و رفاه مصرف کننده شروع به تغییر در اوایل 1970s.

محافظه کار قضات و دانشمندان حقوقی مانند رابرت بورک استدلال کرد که هدف از آنتی تراست باید برای ترویج بهره وری اقتصادی به جای مصرف کننده رفاه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این دیدگاه جفت و جور میشد به سادگی با رونالد ریگان دیدگاه خود در مورد نقش دولت در بازار. تا زمانی که او رئیس جمهور شد در سال 1981 ریگان منصوب دو همفکر محافظه کار دانشمندان ویلیام باکستر و جیمز میلر به سر ضد تراست را بدست آورد و FTC.

تمرکز صرفا بر روی توسعه اقتصادی و بهره وری باکستر میلر و قضات با مشابه نمایش ها به طور چشمگیری کاهش دامنه ضد تراست اجرای. و طیف وسیعی از رفتار که قبلا بود را محکوم کرد توسط دادگاه به عنوان ضد رقابتی کاهش یافته و مدرک مورد نیاز برای نشان دادن آسیب به شاکیان افزایش یافته است.

این به کسب و کار بسیار بیشتر آزادی به دنبال سود از طریق ضد رقابتی به معنی. به عنوان یک نتیجه متعدد صنایع از موتورهای جستجو و مخابراتی به شرکت های نوشابه و تایر سازان تبدیل شده اند توسط یک تعداد انگشت شماری از شرکت های.

تاثیر بر نابرابری

این تشدید نابرابری در سه راه.

هنگامی که یک شرکت دارای قدرت بازار در صنعت آن را می توانید تنظیم قیمت خود را در آن شرایط بالاتر از آن خواهد بود در غیر این صورت قادر به در یک محیط رقابتی است. این نقل و انتقال ثروت از مشتریانی که پرداخت قیمت بالاتر برای غالب شرکت. چرا که مدیران و صاحبان این کسب و کار تمایل به ثروتمند از مصرف کنندگان خود این ثروت انتقال پسرونده و در نتیجه ترویج نابرابری اقتصادی.

دوم نوع ضد رفتار رقابتی مطرح می شود در زمینه مالکیت و ادغام و مانند T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن کرد. ارتباطات بخش بود و در حال حاضر بسیار متمرکز و در حال حاضر از آن انتظار می رود برای به دست آوردن حتی بدتر است.

و یا صنعت مراقبت های بهداشتی. پس از قانون مراقبت مقرون به صرفه شد قانون وجود دارد موجی از بیمارستان ادغام. این ادغام منجر به افزایش قیمت ها بیش از 20 درصد برای مصرف کنندگان است.

بنابراین یک بار دیگر ما را عقب انتقال ثروت از مصرف کنندگان فقیر به ثروتمند بیمارستان صاحبان و مدیران.

در نهایت ضد رقابتی رفتار غالبا مطرح می شود که وجود دارد این است که مالکیت مشترک از شرکت های بزرگ. صنعت هواپیمایی را فراهم می کند یک تصویر عالی از این است.

از سال 2013 تا سال 2015 همان هفت سهامداران کنترل 60 درصد از United Airlines 27.5 درصد از دلتا 27.3 درصد از JetBlue و 23.3 درصد از غربی. استاد حقوق دانشگاه هاروارد Einer Elhaug استدلال می کند این نوع از مالکیت مشترک از شرکت های متعدد در یک صنعت است که به احتمال بسیار زیاد منجر به anti-قیمت های رقابتی.

و این دقیقا کاری است که محققان دریافته اند. یک 2018 کاغذ نشان داد که قیمت بلیط 3 درصد به 11 درصد بالاتر به دلیل مالکیت مشترک و مطالعات بانکی و دیگر صنایع پیدا کرده اند اثرات مشابه.

file-20200211-146708-1bi25rc.jpg?ixlib=r

یک سنت آمریکایی

آمریکایی ها در حال حاضر بیش از چهار دهه تجربه و نسبتا سهل انگاری ضد تراست اجرای متمرکز تقریبا به طور انحصاری در باریک معیار بهره وری اقتصادی. در نتیجه تصویر زیبا نیست.

فقیر مصرف کنندگان را خالی ترازنامه شرکت های ثروتمند از طریق قیمت است که بالاتر از آنها می شده اند و با تهاجمی تر ضد تراست اجرای. من و دیگر محققان استدلال می کنند این است که کمک به افزایش نابرابری اقتصادی از حدود سال 1980.

اما پس از قدرت اقتصادی منجر به قدرت سیاسی این شرکت استفاده کرده اند منابع خود را به لابی برای قوانین و مقررات است که بیشتر محدود دامنه قوانین ضد تراست و ضرر مصرف کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر