‘چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید می بیند شما در: Top, مشاور اقتصادی زیر آتش برای تماس کارگران با سرمایه انسانی سهام’

در سخن گفتن منتقدان مشخص به عنوان شواهد دیگری که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت views کارگران به عنوان چیزی بیش از یکبار مصرف ابزارهای رشد اقتصادی و شرکت های بزرگ سود, کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett در یکشنبه nonchalantly با اشاره به گذاشته شدن کارکنان به عنوان “سرمایه انسانی سهام” را به عنوان او تحت فشار قرار دادند و مردم را به بازگشت به شغل خود را در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

ابراز خوش بینی در مورد پتانسیل برای سریع اقتصادی و حتی ایالات متحده با موج بیکاری به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ Hassett گفته سی ان ان گفت: “ما سرمایه سهام نبوده است ما سرمایه انسانی سهام آماده است برای بازگشت به کار, و به طوری که بسیاری از دلایل وجود دارد که باور کنیم که می توانید راه رفتن سریع تر از ما در بحران های قبلی.”

تماشا کنید:

سنگ نورد‘s پیتر وید دوشنبه نوشت که “راه Hassett استفاده از اصطلاح خیلی معمولی خطوط با عدم همدلی نشان داده شده است به قربانیان coronavirus با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوریخواهان پس از بحران شروع ماه پیش.”

“تماس با انسان ‘سهام’— به خصوص به عنوان ضروری کارگران قرار دادن زندگی خود و بدن در خط راست در حال حاضر غیر قابل انکار است پوچ و بی عاطفه,” وید اضافه شده است.

دیگران وزن در رسانه های اجتماعی محکوم Hassett نظر به عنوان نشان دهنده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گاه به گاه تمایل به فدا کردن زندگی به خاطر اقتصاد است.

“‘سرمایه انسانی سهام.’ همچنین به عنوان شناخته شده مردم; به عنوان مادران و پدران و همسران و خواهران و برادران ایم” لی گرینبرگ, co-مدیر اجرایی تفکیک. “آنها همیشه بی تفاوت نسبت به زندگی انسان است. و در این صورت جرم, مرگ, ماسک می آیند.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این است چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید را می بیند بشر آمریکا سرمایه” نوشته جان Walke از شورای دفاع منابع طبیعی.

نمی خواست به توضیح استفاده از dehumanizing برچسب Hassett در ادامه می گویند که گسترش فدرال تغذیه فواید و دور دیگری از مستقیم محرک پرداخت ممکن است لازم باشد از آنجا که “اقتصاد را برداشت تا در یک سرعت سریع”—یک ادعای دروغ های مداوم اخراج های دسته جمعی و افزایش گرسنگی در سراسر ایالات متحده است.

به جای امداد برای دهها میلیون نفر از افرادی که به تازگی از کار و تلاش به پرداخت هزینه اولیه ضرورت Hassett گفت که کاخ سفید می تواند “به طور بالقوه حرکت بر روی چیزهای دیگر که رئیس جمهور شده مانند حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد و به طور بالقوه حتی یک سود سرمایه تعطیلات.”

گروه های حمایت از بارها هشدار داده است که حقوق و دستمزد کاهش مالیات نشان دهنده دزدکی حرکت کردن حمله به امنیت اجتماعی و مدیکر است که هیچ چیز برای بیکاران. ایده دوم Hassett شناور خواهد بود یک مزیت برای غنی سرمایه گذاران به عنوان واشنگتن پست‘s کاترین Rampell که در یک ستون دوشنبه.

“حتی قبل از همه گیر کاخ سفید بود پیشنهاد اضافی مالیات بر سود سرمایه خارج از رمپ” Rampell نوشت. “در حال حاضر Hassett نشان می دهد این تکرار: برای برخی از موقت به-می شود-تعیین طول زمان غنی مردم می تواند به فروش دارایی های خود را متوجه هر آنچه که دستاوردهای آنها انباشته شده در طول دهه و هرگز پرداخت مالیات بر درآمد است.”

بهارات Ramamurti عضو کنگره پانل با سرپرستي مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و نجات وجوه توییتی که در این صورت از “تاریخی نرخ بیکاری, دولت, پاسخ برای سرپا نگه داشتن بازار سهام امیدوار کننده هیچ رشته متصل شده پول به شرکت های بزرگ و سپس اجازه دهید سرمایه گذاران جلوگیری از مالیات بر دستاوردهای آن.”

“این پیشنهاد خالص سادگی برای کسانی که حداقل به آن نیاز دارید در حال حاضر” Ramamurti نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de