سالت لیک سیتی — روز سه شنبه محلی صاحب کسب و کار کامرون Treu تبدیل به توییتر برای به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را با چگونه coronavirus همه گیر می تواند تاثیر خود شرکت.

“امروز ترسناک است. 17 کل معاملات” Treu, مالک و رئیس گودال بم Bams BBQ در Orem در توییتر نوشت که بعد از ظهر همان روز با رژیم صهیونیستی است. گری هربرت صدور یک فرمان که همه یوتا رستوران ها و کافه ها تعلیق ناهار خوردن در عملیات برای دو هفته.

“این کمترین ناهار انجام خدمات در هفت سال باز بودن. امیدوارم این درایو از طریق باز کردن تا فردا کمک خواهد کرد. #تاکید کرد”

آنچه در روز اتفاق افتاده است پس در بم Bams BBQ, شناخته شده برای حمایت از BYU دو و میدانی نشان میدهد که اهمیت حمایت از کسب و کارهای محلی به عنوان آنها مقابله با تنش های اجتماعی فاصله و تعطیلی در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19. محلی, گربه وحشی پشمالو افراد مشهور و حتی کمک در راه خود را.

روز چهارشنبه پشتیبانی ریخت به مردم نشان داد تا به استفاده از تازه باز شده درایو-از طریق گزینه اشتراک گذاری عکس و افکار و تجربه خود را در رسانه های اجتماعی.

“من @BamBamsBBQ برای ناهار امروز با همسر! بهترین BBQ در دولت دست پایین. بروید و گرفتن برخی از مواد غذایی! شما آن را پشیمانی نیست” نوشته کاربر توییتر میلو میچل.

“ما لذت بردم @BamBamssBBQ takeout امروز برای ناهار در خانه. خوشحالم که باز هستند و قادر به خدمت به چیزهای خوب برای مردمی مثل ما گفت:” کاربر توییتر اسکات Wessman.

شخص صاحب کسب و کار Scott Warner — مدیر عامل و موسس Gigg یک شرکت نرم افزاری در آمریکن فورک — مشترک داستان به خصوص سخاوتمندانه حامی چه کسی خرید کارت هدیه از رستوران های متعدد.

“امروز این مرد خریداری $1,000 در کارت های هدیه از @BamBamsBBQ. او توقف 10 از رستوران های محلی مورد علاقه خود را و خرید 1k در کارت های هدیه برای حمایت از جامعه در طول این زمان دشوار است. خوب شما dude @Susanilow,” وارنر نوشت.

کسانی که فقط تعداد انگشت شماری از نوشته ها که بم Bams BBQ به اشتراک گذاشته و یا بازتوییت در طول روز است.

آن شب Treu مشترک چیزی است که این حمایت به معنای او را در ارسال ویدئو در Instagram.

“بیشتر از هر چیزی من فقط می خواستم به اینجا — روز به پایان رسید — و با تشکر از همه برای امروز است,” او گفت:. Treu توضیح استدلال خود را برای ارسال از روز گذشته به عنوان او را دیدم شیب در مشتریان تبدیل شدن به یک واقعیت در رستوران خود را.

“من حدس می زنم من واقعا هرگز انتظار مردم گردان و حمایت و صف آرایی در اطراف ما در راه است که شما همه را نه فقط دیروز اما به خصوص امروز” Treu گفت. “باز کردن آن درایو از طریق امروز خیلی ترسناک بود. من که درایو از طریق آماده برای رفتن به مدت هشت ماه و من فقط نوع شده است می ترسم به ماشه. من تا به حال به امروز است.”

او سپس ابراز قدردانی بم Bams کارگران در حالی که توصیف ناکامی اولین روز از درایو-از طریق گزینه است. “این برای ما خوب است. ما چیزهای زیادی یاد گرفته ام” Treu گفت.

“این فقط بدان معنی است که جهان با همه چیز که در جریان است با هر کس تلاش همه ما در برخورد با آن است. که شما بچه ها می رفتن از راه خود را برای انجام این کار آمده و برخی از مواد غذایی” Treu گفت: بعد از آن در فیلم. “در آن به معنای جهان به من و خانواده من است. آن را به معنای جهان به کارکنان. این فقط یکی از آن یادآوری است که مردم شگفت انگیز است. حتی زمانی که ما در حال مبارزه و رفتن را از طریق این مسائل سخت, مرد, مردم واقعا می تواند شما را متعجب.

“من هرگز فراموش خواهد شد امروز و من فقط می خواستم شما بچه ها بدانند که,” او به این نتیجه رسیدند در حالی که اضافه کردن یک تماس برای پشتیبانی از دیگر کسب و کارهای محلی. “بیایید گسترش عشق. وجود دارد دیگر رستوران رفتن را از طریق همان چیزی که. بسیاری از آنها را نمی به اندازه کافی خوش شانس به یک درایو-از طریق پنجره. اجازه دهید آن را یک نقطه به خارج وجود دارد و کمک به آنها به طوری که آنها می توانید نگه دارید خود را از کارکنان و نگه داشتن آنها پرداخت می شود.”

در روز 2 از بم Bams BBQ بودن محدود به درایو از طریق گزینه یک مهمان ویژه — سابق BYU کارفرمایی Taysom هیل در حال حاضر یک فن مورد علاقه با New Orleans Saints — متوقف شد. لحظه ای که دستگیر شد در ویدئو به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط وارنر به عنوان تپه برداشت مواد غذایی خود را و سپس امضا یک BYU کلاه.

هیل در حال حاضر در حال رفتن را از طریق محدود رایگان آژانس روند و پرستاران قرار داده شده در دور اول مناقصه در برنامه پلیر. این بدان معناست که اگر تیم دیگری می خواهد به سعی کنید و ثبت نام او به دور از نیواورلئان آنها باید به دور اول پیش نویس انتخاب کنید.

سابق BYU تنگ پایان چاد لوئیس نیز متوقف شد پنج شنبه: “اگر شما گرسنه هستند @BamBamsBBQ سریعترین درایو (از طریق) در ایالت یوتا! اجازه دهید به!!! با تشکر Cam!!!!”

تپه بازدید برانگیخته راه دیگری برای کاربران به کمک Bam Bams. روز جمعه Treu افتتاح یک مسابقه سادگی برای مشتریان با یکدیگر رقابت برای شانس برای برنده شدن در این کلاه ایمنی که تپه را امضا کردند.

مشتریان باید در ادامه برای نشان دادن حمایت خود را برای Bam Bams در رسانه های اجتماعی.

روز جمعه لوئیس که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک دیپلم آگهی های توسعه در BYU بخش دو و میدانی مشترک یک لیست از گزینه برای کسانی که در جامعه برای حمایت از رستوران های محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im