چگونه برای تبدیل شدن به یک essentialist با پرفروشترین نویسنده گرگ McKeown (+پادکست)

یادداشت سردبیر: زیر یک رونوشت از یک قسمت جدید از “پس چی ؟ ” آن ویرایش شده است برای وضوح.

بوید Matheson: افراد بی شماری احساس overcommitted, overworked و غیرمنتظره. بسیاری از آنها خسته از تلاش برای انجام بیشتر. گناه, مقایسه و تلاش به آن وزن سنگین در قلب و ذهن و روح. می تواند راه حل توان در کمتر ؟ نویسنده نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال پرفروش “Essentialism,” گرگ McKeown ما می پیوندد به بررسی منظم پیگیری کمتر در این قسمت از “پس چی؟”

من هیجان زده به پیوستن به ما امروز گرگ McKeown. گرگ یک نویسنده پرفروش که ما ذکر کرده اند و به اعتقاد من او در کتاب “Essentialism: منظم پیگیری کمتر” باید خواندن مورد نیاز برای همه است. توقف کامل است. هر کس باید به خواندن این, از رییس جمهور, یک سر از یک شرکت محلی جامعه فرد — هر فرد است. چرا که ما پیدا کردن اجزای ضروری برای زندگی ما می تواند بیشتر انجام دهید ما می تواند بیشتر ما می تواند تبدیل به بیشتر و ما می تواند به حل بسیاری از مشکلات پیچیده ما در جهان امروز است.

گرگ, با تشکر بسیار برای پیوستن به ما.

گرگ McKeown: Boyd این لذت را با شما.

BM: همه حق است. پس بیایید حق در آن است. من می خواهم برای به دست آوردن حق به اصول در اینجا در شرایط از آنچه essentialism است. و آن را حتی ممکن است خوب برای شروع با آنچه در آن است, هنگامی که ما بحث در مورد essentialism.

GM: مشکل این است که essentialism زندگی به حل این است که nonessentialism. است که در تلاش برای انجام همه چیز را برای همه بدون واقعا فکر کردن در مورد آن است. شما ممکن است آن را دلیل این که شما احساس سرویس. هیچ مشکلی با آن. اما اگر شما ترکیب که تمایل به خدمت و ایجاد تفاوت با این ایده که شما باید به انجام همه چیز را برای همه شما نمی توانید آنچه شما امیدواریم که برای به دست آوردن. شما لازم نیست حفظ همه خوشحال و انجام همه چیز شما می خواهید. شما فقط گسترش بیش از حد نازک در محل کار یا در خانه. شما دریافت می کنید شلوغ است اما نه مولد و شما شروع به احساس می کنم مثل روز خود را و زندگی است که به طور مداوم ربوده شده توسط افراد دیگر دستور کار برای شما. که nonessentialism. Essentialism است پادزهر برای این مشکل است.

BM: شما ضربه چیزی است که من می خواهم برای تمرین کردن در حال حاضر. و است که بسیاری از ما نمی توانیم بگوییم هیچ. چگونه ما آن را انجام دهیم ؟ چگونه ما به فضایی که در آن ما در واقع می توان گفت هیچ می گویند آن را مثبت می گویند و آن را با اعتماد به نفس ؟

GM: خوب, من فکر می کنم شما باید به یاد داشته باشید که ارتباطات به طور کلی با این نسخهها کار بر روی این زنجیره. اکثر مردم فکر می کنم از آن به عنوان یک زنجیره. و در سمت دور از این مودب “بله.” و سپس انتهای دیگر بی ادب “هیچ.” و مردم به دام افتاده در راه است که از تفکر است. چون دام است که به عنوان به زودی به عنوان شما را حتی یک اینچ از مودب “بله” شما در راه خود را به rude “هیچ.” و مردم تشخیص اگر آنها فقط به rude “نه” به هر کس و همه چیز پس از آن آنها در حال رفتن به آسیب روابط خود را. آنها در حال رفتن به باید حرفه ای-محدود کردن تعاملات. و به طوری که آنها در واقع به دام افتاده در این وانمود هماهنگی این “من فقط به بله گفتن به همه — من فقط تلاش برای یک بازیکن خوب تیم.” اما به عنوان ما در حال حاضر ذکر شده, آن کار نمی کند.

BM: من فکر می کنم بدترین چیز ما است ما یک درخواست ما می دانیم که ما باید می گویند اما ما لبخند و به ما می گویند بله به هر حال. اما پس از آن ما در واقع نمی تواند ارائه وعده. و است که یک ترکیب مشکل است.

GM: بله که دقیقا درست است. و بنابراین در راه آن می شود خوب در مقابل صادق باشید. در احساس خوب و به نام خوب ما می گویند بله و ما به این, “اوه, بله, من می توانید انجام دهید که. بله البته. من که اضافه کردن به لیست.” اما شما واقعا نمی تواند آن را انجام دهد. بنابراین شما در واقع نمی تواند ارائه آنچه که شما در حال ارتکاب. شما در حال نوشتن چک های خود را با کلمات که اقدامات خود را نمی تواند از طریق در دنبال. بنابراین شکستن یکپارچگی اگر شما زندگی می کنند و بی وقفه در این “مودب بله” حالت. چه من استدلال این است که وجود یک سوم دیگر که شما نه تنها باید به “مودب بله” یا “بی ادب ندارد.” شما می توانید گام به مذاکره و که شما می توانید مکث به کشف شما می توانید مکث به یک سوال بپرسید.

این اتفاق با دختر من تا چندی پیش من 14 سال دختر و من در تلاش بود برای متقاعد کردن او را به خواندن این کتاب برای اضافه کردن این لیست برخی از مهم کتاب است که من فکر کردم او باید انجام دهید. و او را عقب هل دادن مودبانه. او مذاکره بود. و سپس رفت و برگشت به دفتر من تا به حال یک جلسه و یا چیزی. او سراغ یک توجه داشته باشید در زیر درب من. من قصد دارم به عنوان خوانده شده آن را به شما.

او نوشت: “من در حال حاضر ابراز عدم تمایل من برای خواندن این کتاب, اما من مایل به ایجاد یک counteroffer. من مایل به خواندن تمام آن را در یک روز اما من خوشحال به کشف امکان خواندن آن در آینده بیش از این دوره از چند هفته. من معتقدم که این امر می تواند بهترین به صبر کنید تا زمانی که پایان من ادبیات انتساب. اگر شما می خواهم من را به خواندن این کتاب در محل جداگانه انتساب و در طی چند هفته من مطمئن هستم که می توان ساخته شده است.”

BM: اوه خدای من. و او 14?

GM: 14. و او را درک است که یک سوم دیگر که شما می تواند مذاکره. آن را فقط “مودب بله” یا “بی ادب ندارد.” شما می توانید به عنوان مثال مذاکره تجارت به صداقت در مورد این واقعیت است که گفت: بله در تجارت است. هر بار که او و یا شما می گویم بله, ما در حال گفت نه به چیزهای دیگر. و هنگامی که ما وانمود می کنیم که اتفاق می افتد, ما در حال انجام چیزی است که نقض اصول صحیح. و پس از آن بیرون می آید و بعد از آن در زشتتر راه. آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که ایجاد فضای قادر به صحبت در مورد آنچه که مرکزی ترین به طوری که ما می تواند همچنین مذاکره و گفتگو در مورد آنچه که کمتر ضروری و یا کاملا غیر ضروری. بنابراین nonessentials, اجازه دهید آن را پایین 10 درصد فقط باید حذف شود. و بالای 10 درصد می شود توجه خود را. و وسط 80% آن را به یک مکالمه است. اجازه دهید کار اینکه که باید کاهش یابد و یا به طور کامل حذف شود.

BM: که چنین بحرانی اصل زیرا اغلب و در بسیاری از مناطق زندگی ما فقط به این غلط را انتخاب کند. این یا این یا این. اما وجود دارد این است که راه سوم که سوم جایگزین و من فکر می کنم بسیاری از ما نمی فکر می کنم در مورد آن. ما فکر می کنیم خوب من هر دو رو به معتاد شدم به اینجا بمانید تا 8 بعد از ظهر امشب برای دریافت این انجام می شود یا من کسی و من پذیرش حد وسط. اما هیچ کدام از اینها درست است و اغلب که باعث ایجاد استرس بی مورد و نا امیدی. شما اغلب مراجعه به بیماری حرکت به عنوان حرکت رو به جلو و یا حرکت. به ما بگویید که کمی بیشتر در مورد آن.

GM: به عنوان به زودی به عنوان شما می گویند چیزی کمتر از “در اینجا یک مرز روشن” در جهان امروز وجود دارد نمی توان هیچ مرزهای. از آنجا که گوشی خود را, لپ تاپ خود را, آن را حمل با شما در همه جا, در همه جا می رود. اگر شما مراقب باشید شما کار می کنند تا 6, 7, 8, 9. هر روز می شود مثل این. و آنچه شما در حال تلاش برای انجام این کار در این محیط است که شما می گویید “اگر من هیچ مرزهای اگر من سعی کنید به انجام همه چیز را پس از آن من همه چیز را من می خواهم.” اما در واقع این همان چیزی است که شما دریافت کنید. این لایحه کالا. ما شده ایم conned. و بنابراین ما می خواهم واقعا خوب و مرزهای آن است که سالم هستند.

من شما را یکی از زندگی خود من است که من به تازگی به تصویب رسید. من می خواهم به طور کامل با روز کاری من در 5 p. m. و بنابراین در اینجا چگونه من آموخته ام برای انجام این کار این است که من راه رفتن را از دفتر یک دفتر خانه — و من در راه رفتن به اتاق خانواده به این منطقه و اعلام میکنم ، من آن را با صدای بلند به طوری که تمام خانه را می شنوید. این کمک می کند تا من به مسئول انجام آن است. امیدوارم این 4:59. بسیاری از زمان آن است. آخرین آن بوده است از آنجا که این آخرین آزمایش بود 5:23 وقتی که من بیرون بروید. اما در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد: زمانی که شما می دانید که وجود دارد در واقع یک پایان زمان هنگامی که شما می گویند “این آن است” شما نیاز به خودتان اولویت بندی کنید. به جای فقط گفت: “من شما را در حل این ساعت بیشتر” شما باید برای حل آن با تفکر بیشتر به وضوح در واقع فهیم حیاتی چند از بی اهمیت بسیاری است. و است که به مراتب با ارزش تر از هزینه های اضافی و یا دو ساعت گذشته پنج ساعت در چیزهایی که مسلما کم ارزش.

BM: که فوق العاده است. و من فکر می کنم که تبدیل شدن به حتی بیشتر مهم است به عنوان بیشتر و بیشتر مردم در حال کار از خانه. و همانطور که شما ذکر عصر دیجیتال اجازه می دهد تا ما برای همیشه متصل می شود حتی زمانی که ما باید قطع شود. بنابراین من می خواهم شما به ما را در یک سفر در اینجا از نظر essentialist و که در آن است در مورد انجام کمتر اما بهتر است. اما پایان دادن به عقب که واقعا چه توطئه من است بنابراین شما می توانید بالاترین ممکن است کمک. روشن است که برای ما.

GM: من از این اعتقاد است که ما باید ضروری ماموریت در زندگی هر یک از ما. و من احتمالا نمی تواند زندگی شما را برای شما و کسی گوش به این نمی تواند زندگی را برای من و بالعکس. و من نیز بر این باورند که همیشه وجود دارد به اندازه کافی در زمان, اما شاید فقط به اندازه کافی زمان برای انجام این ماموریت است. ما به شما فقط به اندازه کافی زمان برای انجام آن است. و اگر ما آن را انجام دهد اگر ما تمرکز بر انرژی ما در آن چیز ضروری, پس از آن ما را به کار گیرند در این نقطه بالاتر از سهم. ما را به انجام آنچه ما در اینجا انجام دهید. ما برآورده خواهد شد اندازه گیری ما ایجاد. اما اگر ما پریشان هر بار که ما به سرمایه گذاری در چیزی است که شاید فقط 80 یا 70 یا 50% مهم آن طول می کشد به دور از زمان است که ما باید به آنچه که ضروری است.

بنابراین همیشه وجود دارد این تجارت. و پس از آن نه تنها کمتر کمتر خاطر. آن را منظم پیگیری از آنچه ضروری است که در واقع کمک به ما برای شکستن از طریق به سطح بعدی از سهم دوباره و دوباره در زندگی ما است. و سپس ما را دریافت کنید به بیشتر های انتخابی در هر سطح جدید از سهم بنابراین ما اجازه می دهد به تمرکز بر روی و حتی بیشتر ضروری است. و غیره همانطور که ما در بالا رفتن لایه لایه از سهم.

BM: من دوست دارم که. و این خیلی جالب است چرا که ما اغلب فکر می کنم برای کسانی که در شرکت های بزرگ فضایی که آنها به عنوان حرکت به بالا از نردبان شرکت ها, پس به صحبت می کنند و سپس آنها را در مسئولیت بیشتر است که آنها در حال رفتن به انجام بیشتر و بیشتر و بیشتر و بیشتر. هنگامی که این واقعیت است که باید آن را معکوس. آنها باید انتخاب که تمرکز قبل از موفقیت است. که تمرکز رو برای رسیدن واضح تر و بیشتر مسئولیت شما.

GM: خوبی آنچه که من آموخته ام این است که سطح خود را از حسن انتخاب را تعریف سطح خود را از سهم. و از آن به سادگی این است: که ما در حال تمرکز ما افزایش موفقیت است. و به عنوان ما افزایش موفقیت ما به دست آوردن یک افزایش گزینه ها و فرصت ها. و تمام است که برای تلفن های موبایل مانند حق مشکل است اما ما در فلات در این سطح اگر ما به سادگی می گویند بله به همه فرصت ها و گزینه های در این سطح از موفقیت این دلیل که ما فقط مصرف شود در پاسخ به کسانی که گزینه ها و فرصت ها. ما حتی نمی خواهد بود قادر به ایجاد فضایی برای فکر کردن در مورد آنچه 10x سهم سطح ممکن است مانند نگاه. و بنابراین ما باید برای حفظ و افزایش ما انتخاب و به طوری که همه چیز ما را گفت: بله به یک سال پیش ما در حال حاضر گفت هیچ.

من به یاد داشته باشید من تا به حال یک تمایل یک هدف به عنوان یک عضو هیات علمی در دانشگاه استنفورد در طراحی و من co-ایجاد یک کلاس وجود دارد و از آن استقبال خوبی شد. آنها ساخته شده ارائه می دهند. خوب است که در زمان حدود یک سال است که روند از زمانی که من هدف قرار داده بودند. و زمان ارائه شده بود متوجه شدم “خوب این است که دیگر درست می گویند بله. وجود سطح دیگری من نیاز به رسیدن به.” و بنابراین من در زمان نسبتا موقعیت ناراحت کننده از مذاکره دور از چیزی که من تا به حال یک بار گفت: من می خواستم برای رفتن پس از. این درست است که در تمام انواع از راه هایی برای همه ما زندگی می کند. ما باید نگه دارید در حال تبدیل شدن بیشتر بسیار انتخابی در مورد آنچه که توجه ما ما انرژی ما منابع زمان ما است.

BM: در حال حاضر من می خواهم به پین شما را به برخی از جزئیات از نظر نرم افزار. ما همیشه بحث در مورد آموزش و پرورش, الهام, نرم افزار و پاسخگویی. من می خواهم به نگاهی به برخی از نرم افزار خاص در حال حاضر به عنوان آن مربوط به زمان بیماری همه گیر. بسیاری از مردم به عنوان آنها کار کرده اند از خانه برخی از آنها را به عنوان ما شده است صحبت کردن در مورد در حال کار در سراسر ساعت. و به طوری که آنها واقعا خسته است. برخی از مردم گرفته اند این فرصت را به شروع به دنبال در essentialism و آنچه مهم است چه می کند مهم است. بنابراین راه — اگر ما در حال کار از خانه اگر ما در حال کار را از طریق این گیر و ناگهان خودمان را پیدا کنیم, فکر, شاید این زمان برای انجام یک زندگی واقعی ارزیابی یا ارزیابی حرفه ای یا رابطه ارزیابی راه رفتن ما از طریق برخی از مراحل است که ما باید مصرف شود.

GM: می توانم به نوبه خود در اطراف برای یک ثانیه و انجام کاری کمی غیر معمول است ؟

BM: همیشه. کاملا.

GM: بزرگ است. اجازه دهید بحث در مورد شما بوید.

BM: آه آه. آیا شما شده است صحبت کردن به جهنم همسر من, گرگ?

GM: کل این چیزی که امروز یک نما. آن را واقعا فقط یک مداخله برای شما.

BM: من آن را می دانستند. در اینجا ما هستند. همه راست بازی میکنم. مداخله در.

GM: آنچه که یک چیز در حال حاضر — اولین چیزی که به ذهن شما می آید, Boyd — که واقعا برای شما ضروری است اما در این محیط در این آب و هوا شما در حال underinvesting در آن ؟ اول فکر کردم رفتن.

BM: خانواده بدون سوال.

GM: OK. و به من بگویید بیشتر در مورد آن. آنچه در آن است که شما در حال سرمایه گذاری در خود را با خانواده می آید که به ذهن فراتر از کلمه خود را ؟

BM: آن زمان عامل. این 24-7 طبیعت از یک چرخه جدید. همه چیز که اتفاق می افتد از همه گیر به ناآرامی های مدنی. و همه چیز به نظر می رسد فوری و بنابراین همه چیز را گدایی برای جلب توجه. و به طوری که راه رفتن در اطراف بلوک و با همسرم که کمی وقت اضافی با پسر من اینها همه چیزهایی است که آن را برای همیشه لطفا برای یدک کش-و-بکشید. و من می دانم که یک منطقه که در آن من یک فضای روشن را که اتفاق می افتد.

GM: آنچه شما فقط به من گفت این بود که در این بی نهایت, انفجار, داستان, است که, اخبار امروز, آن را فقط مصرف شما, بدن و روح ، این فقط همه چیز را جذب می کند. و شما می دانید که اگر شما می تواند انجام دهد فقط حتی چند چیز به طور مداوم آن را یک تفاوت بزرگ در خانواده است.

BM: کاملا.

GM: به طور خاص شما صحبت در مورد رفتن به راه رفتن در اطراف بلوک. من یک زن و شوهر از چیزهای دیگر که نمایندگی به شما در موفقیت در این زمینه است. منظورم این نیست اما منظورم این است که شما می خواهم بگوییم: “تعادل خیلی بهتر در حال حاضر.”

BM: من فکر می کنم همه چیز از ساخت مطمئن شوید که ما در حال حراست و حفاظت از میز شام که ما در حال گرفتن الکترونیک به جدول وجود دارد بنابراین ما می تواند حضور دارند. گاهی اوقات حضور من وجود دارد که ما می خوریم اما من واقعا در حال حاضر. به طوری که در یک منطقه است. و فقط برای همیشه لطفا برای حواس پرتی در وسط یک مکالمه است. شما رو که بوق یا وزوز رفتن از چیزی است که شما رو به واکنش نشان می دهند. و یا حتی چیزهای ساده. من خودم را بیش از آخر هفته ما در حال تماشای یک فیلم به عنوان یک خانواده است و چیزی تا ظهور. و بنابراین من پا را از این فیلم برای مقابله با یک موضوع است. و حتی که من متوقف کردم و فکر کردم “خب از 10 سال از هم اکنون ، من واقعا خوشحالم که من تعقیب این چیزی که در اتاق اضافی برای 10 دقیقه به جای اینکه در حال حاضر با خانواده فقط برای کل فیلم؟” چون من فکر می کنم که چیزی می گوید.

GM: شما در حال توصیف این میکرو تجارت لحظات. و شما به من گفتن “من کمتر نگران تعداد ساعت من قرار دادن در با خانواده من به عنوان من در حال حاضر ساعت.”

BM: قطعا.

GM: من وجود دارد اما من واقعا نمی وجود دارد. من در شام اما من واقعا با آنها. من در این فیلم اما من واقعا تجربه آن را با هم. و شما می دانید که این باعث می شود تفاوت به آنها و شما می دانید که این باعث می شود تفاوت به شما. این است که آنچه شما به من گفتن.

BM: کاملا.

GM: چرا این موضوع خیلی برای شما واقعا وجود دارد ؟

BM: زیرا آنها جزء ضروری. این همه چیزهای دیگر خواهد بود آب در زیر پل برخی از آن قبل از خبر بعدی چرخه آغاز می شود. برخی از آن را قبل از جلسه بعدی هیئت مدیره اتفاق می افتد. اما آنها در حال آنهایی که بلند مدت سرمایه گذاری برای اطمینان حاصل کنید.

GM: آنچه شما فقط به من گفت که آنها راه مهم تر این روابط در حال راه مهم تر برای شما از این چیزهای دیگر. بنابراین شما می دانید آن را نقض خود را اولویت بندی زمانی که شما را در این تجارت آف. و شما می توانید یکی واقعا بالا است. این 90% یا بالاتر مهم است. دیگران واقعا برخی از این 10 درصد و یا کمتر است. شما می دانید که نه کار درست و شما نمی مانند که در آن است که شما طول می کشد پایین جاده. من بیشتر از یک سطح به همین دلیل است. چرا این موضوع تا این حد ؟ گرفتن که تجارت کردن اشتباه است چرا این موضوع خیلی برای شما ؟

BM: به دلیل آن را تقریبا در حالی که من نسبت به آن واکنش نشان و بوسیله اسباب گردنده از طریق آن که فقط طاقت فرسا است. به طوری که می شود آن را چرخه شکست و یا خستگی. چرا که پس از آن در پایان روز شما بیش از حد خسته به معنی گفتگو با همسر و یا شما فقط بیش از حد صرف شده برای تعامل با نوه در یک تماس FaceTime و یا داستان و یا هر چیز دیگری. و پس از آن بخشی از این مارپیچ رو به پایین من فکر می کنم در شرایط از دست دادن کنترل ضروری اولویت است.

GM: آره من شنیده ام آنچه شما گفت فقط در حال حاضر من فکر می کنم. شما فقط گفت: نوع آکادمیک آن را اشتباه به قرار دادن غیر ضروری قبل از ضروری است. شما می گویید من احتمالا در حال حاضر در الگو و در هر زمان من وجود ندارد و هر بار که من احساسی وجود ندارد, زمانی که من از لحاظ جسمی وجود دارد, آن را به یک هزینه. در آن طول می کشد برخی از روغن خارج هیجانی موتور از روابط است. پس, اول, مهم نیست چقدر نفت است پایین رفتن. شما به سختی می توانید بگویید بر روی یک ماشین نفت را کمی پایین تر است. شما نمی دانید. اما وجود دارد می آید یک نقطه که در آن این روابط شروع به خرد کردن در هر یک از دیگر. و شما می دانید که شما نشان داده نمی شود و شما می توانید یک بیت از یک چرخه منفی در حال وقوع است. این چیزی است که من شنیده ام می گویند.

BM: آره شکی نیست. و حتی فراتر از روابط است. آن را گسترش به بخش خلاق کار می کنند. شما تبدیل به تکه تکه با تمام این چیزهای مختلف است که شما یا گفتن بله یا گفتن بله را با پاسخ به آن متن و یا اینکه ایمیل — که ناگهان خود را از ذهن است تا تکه تکه که چیزی که شما عاشق ترین یا چیزی است که شما احساس می کنید بزرگترین تاثیر در دیگران است به طور ناگهانی کاهش یافته است و همچنین.

GM: شما چیزی گفت جذاب است که از قضا با واکنش به بیشتر و بیشتر کار شما در واقع انجام این کار کمتر و کیفیت کار خود را. کمتر وجود دارد فضا برای کار خلاق است. وجود فضای کمتر برای در واقع مصرف آن را به سطح بعدی. بنابراین این تناقض من انجام بیشتر و بیشتر غیر ضروری و آن را به تولید بیشتر و بیشتر غیر ضروری. آن را فقط نگه می دارد در رفتن شخصی و حرفه ای. این چیزی است که شما می گویید. بنابراین اجازه دهید من فقط نشان می دهد یک راه فکر کردن در مورد این شاید جهان ساده ترین ایده است. ما تصور سه دایره متحد المرکز. خارج از دایره “دیگر.” این ایمیل. این آخرین رسانه های اجتماعی به روز رسانی. این واکنش چیزی در کار است. آن را به تمام این مسائل وجود دارد. و آنچه که من پیدا کردن این است که یک nonessentialist شروع می شود وجود دارد. هر چه بیش از سمت چپ است که با توجه به دایره دوم — دایره بعدی در داخل — که خانواده و اغلب فقط از این راه است که ما صحبت کرده ام آن را نوعی کوتاه افتاد چرا که بسیار وجود دارد در سمت چپ شما است. در پایان روز شما خیلی خسته. شما خیلی فرسوده است. شما خیلی خسته شده و واقعا انرژی به تعامل و بنابراین تعاملات می تواند تبدیل به یک کمی بیشتر منفی کمی بیشتر تکه تکه. و سپس سوم دایره ترین دایره درونی است آنچه که من اسمش “محافظت از دارایی.” و دارایی شما است. اما آن را فقط به شما نیست. آن را به شما را فهیم ترین سطح خود بالاترین بصری ترین محل که در آن شما واقعا می توانید به وضوح ببینید چه ضروری و چه چیزی نیست. و دیدن ایده این است که یک nonessentialist است پس از دیگر و کمی سمت چپ است برای خانواده هایی که در آن زمان آنها را به “محافظت از دارایی های” مسائل به نظر می رسد مانند یک نفر که به من گفت: “خوب در نیمه شب زمانی که من باید از رفتن به خواب من صرف دو ساعت پیمایش از طریق Zillow, نگاهی به خواص مختلف می تواند و یا شاید خرید.” که خود را “حفاظت از دارایی.” آن را حفاظت از دارایی. آن را کمک نمی کند. این تلاش در آن است.

BM: شما می بینید که دوباره در بسیاری از مکان های مختلف و فضاهای که آن را نشانی از آن می شود که غلط حفاظت از دارایی ها درست است ؟ شما فکر می کنید من فقط از نوع قطع.” اما شما در حال انجام چیزی است که رفتن به یکی از دو reenergize تجدید شارژ و یا تمرکز در شرایط از آنچه است که بیشترین و بهترین استفاده را از من ؟

GM: بله این چنین وانمود نسخه از حفاظت از دارایی. و بنابراین ساده ترین ایده ها در جهان است که به من وعده داده شده در اینجا این است که essentialist فقط برعکس. که در آن است. به جای این خارج-در — “دیگر” و سپس “خانواده” و سپس “حفاظت از دارایی” — شما شروع با حفاظت از دارایی. سپس شما سرمایه گذاری در, خانواده, پس از آن شما سعی می کنید به کشف کردن آنچه که مهم ترین پروژه ها و کمک های شما می تواند وجود دارد. منظور این است که همه چیز است. اگر شما سرمایه گذاری برای اولین بار در حفاظت از دارایی — اگر به شما می گویند برای مثال من مربی گری کسی به تازگی گفت که برای آنها نمی خوردن ناهار زیرا آنها حتی فکر بود که خودخواه بودن. و آنها فقط انجام شد تمام “دیگر.” آنها در حال انجام کار, کار مثل این است که یک سیاه چاله آن را هرگز به پایان رسید. و البته از آن هرگز پایان. آنها انجام شد که برای اولین بار به طوری که آنها نمی تواند حتی خوردن ناهار.

به طوری که آنها شروع به خوردن ناهار. تقریبا هر روز آنها در حال حاضر خوردن ناهار. و آنها فقط ایجاد یک فضای کوچک. آنها چند چیز دیگر برای محافظت از دارایی. آنها گفتند: “من قصد دارم به حرکت جلسات به بعد از ظهر به عنوان بسیاری به عنوان من می توانم چون من می خواهم برای ایجاد فضا برای کار در محل کار. من می خواهم به صرف صبح تا آنجا که من می توانم در کار خلاق, در, نوشته, در, تفکر, در, استراتژی, چیزهای است که کمک خواهد کرد پایین جاده ها است.” آنها سعی می کنید برای ایجاد برخی از فضا جمعه در اواخر بعد از ظهر به بررسی هفته به نگاه چگونه آن را انجام داده و قادر به پاک کردن آنها قبل از ورود به تعطیلات آخر هفته و سپس هفته آینده. اگر آنها ساخته شده این تغییرات و البته دیگران است که می تواند ما را کسی می تواند مطمئن شوید که آنها در حال خواب هست. من فکر می کنم هدف من پروژه من در “محافظت از دارایی ها” در این ماه این است که به معنای واقعی کلمه درست است — به چرت زدن. را به چرت زدن در هر روز است.

BM: من مانند تفکر خود را.

GM: که پروژه من در آن منطقه است. بنابراین شما انتخاب می کنید یک یا دو پروژه در محافظت از دارایی. و این برای اولین بار است. و سپس شما می گویند, “OK آنچه که یک یا دو پروژه است که من قصد دارم به این ماه در این منطقه به خانواده?” شما لازم نیست در همه چیز. شما می توانید بر روی همه چیز. این چنین باهم. شما می توانید هر چیزی را انجام دهید اما نه همه چیز. بنابراین شما انتخاب می کنید یک یا دو چیز است که شما فکر می کنم واقعا مهم است. و برای من این ماه بوده است تلقین یک عادت جدید که در آن من هر روز من و همسرم برای پیاده روی بروید یک پیاده روی طولانی است. ما واقعا گوش دادن به یکدیگر و صرف زمان با هم. ما آن را گاهی اوقات اما نه در این راه روزمره. به طوری که به همین دلیل آن را به یک عادت من ساختمان به پروژه من برنامه ریزی برای ماه. و فقط یک یا دو در آن منطقه است.

و سپس هنگامی که شما به “دیگر” است که همه کار و همه جامعه و همه چیز, همه چیز, شما دیگری را انتخاب کنید — منظورم اینه که برای من در این ماه احتمالا یکی دیگر از سه یا چهار چیز است. من نوعی به عنوان یک قاعده کلی در مورد هفت پروژه در هر ماه هفت یا هشت. شما لازم نیست که به مذهبی در این مورد. شما فقط سمت راست را انتخاب کنید شماره ای که احساس می کند در مورد حق است. من که خودم. من همسر می کند همین است. ما آنها را با هم. ما بحث در مورد آنها. به ما می گویند: “خب آیا این به نظر می رسد واقع بینانه است ؟ آیا ما نیاز به کشش در بعضی از مناطق در اینجا؟” و ما سعی می کنیم به بحث در مورد آن به طوری که ما پس از آن در تراز وسط قرار دارد و ما می تواند کمک به یکدیگر را از تجارت آف در طول ماه.

هنگامی که همه چیز را در طول زمانی که من یک ایده من خیلی از این گناه, “اوه, من یک ایده خوب! اجازه دهید پس از این چیز.” او می تواند می گویند “بیایید فقط نگاهی به لیست پروژه. این است که مهم تر از آنچه در لیست است؟” و شما به دنبال و آگاه شدن از تجارت آف ، و این چیزی است که من برای تشویق شما به عنوان خوبی است که اجازه می دهد که تغییر را برای شما به طوری که شما لازم نیست صبر کنید تا نوشیدنی اقیانوس قبل از اینکه شما به خانواده و حفاظت از دارایی. چرا که شما هرگز وجود دارد. به جای شروع با حفاظت از دارایی ها و حرکت از وجود دارد. چگونه است که صدا به شما ؟

BM: که فوق العاده است. و من فکر می کنم همه گوش دادن می توانید به دنبال حق با من در این یکی که ما را در مراحل. ما قصد داریم برای انجام یک پیگیری, بنابراین من می توانید به عقب می آیند و پاسخگو باشد برای آنچه که من انجام داده ام بیش از ماه آینده در اینجا.

GM: خوب, من فکر می کنم که درست است چون ما واقعا نمی کردم به جزئیات آنچه در آن است می خواهد در پروژه خود را برنامه ریزی. و شاید که نه عادلانه برای انجام زندگی می کنند در این گفتگو به هر حال. اما من واقعا می خواهم شما را به انجام آن. و من فکر می کنم مردم دیگر را می توانید انجام آن را به عنوان به خوبی. انتخاب یک شریک زندگی مسئولیت پذیری. من می تواند مال شما که خوب است. من خوشحال هستم برای آمدن یک ماه از هم اکنون. آن را به شما بهانه ای به واقعا انجام این کار است. و هر کس دیگری می توانید آن را به عنوان به خوبی. آنها یک ورق کاغذ. آنها شکستن آن را به کسانی که در سه حوزه ما فقط صحبت در مورد “حفاظت از دارایی” و سپس “خانواده” و سپس “دیگر.” نگاه را از طریق تمام پروژه ها و همه چیز شما می خواهید به انجام. شما می توانید یک لیست 100 چیز اما برای این ماه شما فقط رفتن به را انتخاب کنید, شما می دانید, من می گویند هفت مرتب سازی بر اساس تعداد سحر و جادو است که شما در حال رفتن به واقعا تمرکز بر روی اینجا ، و این شاید فقط فشار غیر ضروری باتلاق زندگی ما که در آن ما فقط تلاش برای شنا کردن در تمام این باقی مانده از مسائل است. برخی از آن را بی اهمیت. برخی از این مهم است. برخی از این دیوانه فوری است. برخی از آن احساس می کند مهم نیست. و ما فقط می گویند “این است که ما کمی رفتن به. این است برای رفتن به ما عملی قطب نما برای این ماه است.” و من خوشحالم که این گفتگو دوباره با شما 30 روز از در حال حاضر.

BM: ما به عنوان پایین آمدن قسمت اخر مسابقه امروز ما ضروری از essentialism به عنوان ما “پس چی؟” این برنامه است. مردم با گوش دادن به جلسه درمان — نه در واقع من امیدوارم که من واقعا امیدوارم که ما شنوندگان دیدم چیز در زندگی خود را گوش دادن به من از طریق کسانی که همه چیز. و من واقعا درک است که رویکرد گرگ. آن را بسیار مفید است. اما آنچه که مردم فکر می کنم متفاوت و یا فراموش مختلف فقط پس از گذشته 25 دقیقه ؟

GM: اول از همه بوید آنها شده است استفاده از آن را به آنها. شما انجام داده ایم ما یک سرویس بودن باز بودن آسیب پذیر در این مورد. همه ما مربوط به این. ما همه تلاش را امتحان کنید و کشف کردن آنچه را ضروری و آن را انجام دهد. بنابراین من با تشکر از شما برای انجام این کار است.

ایده های بزرگ در پشت essentialism است که آن را دشوار است به گزافه گویی unimportance عملا همه چیز. ما در یک معدن زغال سنگ که در آن بهره وری دریافت به عنوان بسیاری مسائل را از نقطه A به نقطه B. نه به عنوان ما در حال بیدار شدن از خواب به عنوان ما را در لنز essentialism ما از خواب بیدار به کشف که تمام وقت ما شده ایم در یک معدن الماس. بسیاری از چیزهای مهم نیست اما چند چیز بسیار حیاتی و بسیار مهم است آنها در حال رفتن به ماده تا پایان زمان. و ما می خواهیم به طراحی یک زندگی در اطراف آن چیزهایی که آنها را محافظت می کند که enthrones آنها را و آنها را به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است. این موضوع ما حتی نمی توانید به امروز: چگونه شما آن را آسان به طوری که شما می توانید آن را به صورت مداوم? که به نظر من ایده های بزرگ. و واقعا به عنوان به زودی به عنوان شما دریافت کنید که ایده شما شروع به عمل می کنند متفاوت خود به خود به طور طبیعی به دلیل شما می توانید ببینید چه چیزی شما می توانید قبل از.

BM: فوق العاده است. گرگ با تشکر از شما برای پیوستن به ما امروز در “پس چی؟” ما این کار را انجام دوباره در 30 روز و بیشتر وجود دارد. و دوباره دنبال Essentialism پادکست های آینده است. گرگ که در آن می توانید آنها را ببینید ؟

GM: “Essentialism با گرگ McKeown,” نام پادکست و شما می توانید آن را در هر نقطه که شما گوش دادن به پادکست ها. من بسیار هیجان زده در مورد این. من فقط relistened به قسمت اول — شما می دانید آن را نه می آیند و در عین حال — اما من فقط گوش دادن به آن خودم. و من در گوش دادن به آن مانند ارزیابی آن است. من فقط به حال به آن را امتحان کنید و درخواست آن را به من. و من متوجه شدم که چقدر من نیاز به یک دوز هفتگی از essentialist تفکر است. و من فقط احساس بسیار هیجان زده برای این فرصت را به این گفتگو با برخی از مردم شگفت انگیز است که در حال حاضر امضا من در حال حاضر از مصاحبه. من احتمالا برای راه اندازی چند قسمت همه در یک بار هنگامی که آن بیرون می آید در 22 ژوئن.

من فقط می توانید ببینید و این فرصت را برای مردم برای پیدا کردن یک شریک طراحی برای گوش دادن به این مکالمه هر هفته هر دوشنبه و قادر به حمل آن گفتگو به زندگی خود را. و ذره ذره شیب دور از این غالب گرانشی استخر به سمت nonessentialist زندگی به سمت essentialist زندگی است. و من به شما گفتن من مطمئن هستم Boyd که من و شما احتمالا رفتن به پشیمانی برخی از چیزهایی که در پایان زندگی ما است. اما اینکه یک essentialist است برای رفتن به یکی از حسرت آن. که قصد ندارم به آن می شود. “من باید به صرف زمان بیشتری را بر روی Facebook. به خاطر خوبی من نمی توانم باور کنم که صرف زمان زیادی را با من نوه.” که قصد ندارم به آن را!

من هیجان زده می شود قادر به گسترش این گفتگو که من تا به حال چند بار با مردم اما در حال حاضر در طیف وسیعی از راه های هر هفته و مردم واقعا می تواند به بخشی از آن. بنابراین من به دنبال به جلو به به این چه می شود و من امیدوارم که مردم با گوش دادن امروز می توانید با ما می آیند و اشتراک و فقط بخشی از این جریان essentialist گفتگو.

BM: و شما در حال رفتن به می خواهید به قفل به آن, آن را در مورد علاقه خود را دریافت هشدار و آماده به رول است. خیلی بیشتر به آمده در این گفتگو. گرگ, با تشکر دوباره برای بودن با ما امروز.

GM: با تشکر از شما بوید.

پیدا کردن و عضویت در این پادکست از Deseret News در Deseret.com/Podcasts. و یا پیدا کردن ما در iTunes, Google Play و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de