چگونه به یک مسافت طولانی در شب فیلم خود را با دوستان و خانواده

برخی از جهان است که به آرامی بیرون آمدن از قرنطینه, اما آن را هنوز هم ممکن است در حالی که قبل از اینکه شما می توانید یک گروه از دوستان با هم برای یک شب فیلم. خوشبختانه فن آوری فراهم می کند راه را به سازمان دیده بان را نشان می دهد توسط خودتان در حالی که هنوز به ما که جمعی فیلم-تجربه تماشای.

وجود دارد تنها چیزی متفاوت در مورد تماشای نشان می دهد با افراد دیگر. وجود دارد هیچ چیز مانند همه جیغ دقیقا در همان زمان دیدن اشک خوبی در دوستان خود را چشم راست آنها به عنوان جریان پایین صورت خود را — و یا شنوایی خود را grandkids فوران در خنده در یک مسخره کارتون. که سخت تر تجربه در این روز از انزوا.

اما وجود دارد برخی از گزینه های است که ما را قادر به حداقل سازمان دیده بان را نشان می دهد از راه دور با دوستان و خانواده های ما کمی نزدیک تر که احساس یک گروه بزرگ شب فیلم.

بهترین گزینه های خارج وجود دارد در حال حاضر است Scener که تماس های خود را مجازی سینما. این برنامه افزودنی Chrome می توانید همگام سازی نشان می دهد در Netflix بکشد HBO در حال حاضر و یا HBO Go بنابراین شما و همه شما عزیزان می توانید در همان زمان. Scener همچنین دارای یک ویدیو سرگرم کننده چت function (شما همچنین می توانید فقط انتخاب های صوتی و یا متن) که میآید تا در کنار بنابراین شما می توانید خود را تفسیر کارشناس به عنوان نشان می دهد می رود.

برای نصب Scener از فروشگاه وب Chrome کلیک کنید “اضافه کردن به کروم” و بنفش آیکون ظاهر خواهد شد در نوار ابزار شما. وقتی که شما آماده برای شروع یک دیده بان حزب آیکون را کلیک کنید و سپس “ایجاد تئاتر خصوصی.”

شما و هر کس که شما را انتخاب کنید برای دعوت به تماشای با شما خواهد شد نیاز به یک Scener حساب کاربری و اشتراک به هر جریان خدمات شما می خواهید به استفاده از.

هنگامی که شما شروع یک تئاتر خصوصی شما شش رقمی تئاتر کد و لینک. شما می توانید یا به اشتراک گذاری با دوستان از سراسر جهان برای پیوستن به خود را غربالگری. من توصیه های کد به جای لینک از Scener تنها با این نسخهها کار در کروم ساخت مراحل دیگر اگر مک کاربران با کلیک بر روی لینک و شاخه های آن را به صورت پیش فرض مرورگر سافاری. اما اگر خود را مدعوین بر خود Scener افزونه در کروم را از آنها بخواهید اگر آنها یک کد. آنها نوع در کد شما فرستاده شده به آنها را در.

شما می توانید به 20 نفر در حال مشاهده در همان زمان. اگر که نیست به اندازه کافی برای شما Scener می گوید: بعد از آن آغاز خواهد شد نورد از حمایت حتی بزرگتر co-تماشای احزاب است. نسخه برای iOS و Roku نیز در آثار با توجه به Android Authority.

میزبان مسئول مجازی از راه دور در مورد آنها می خواهند به توقف نشان می دهد. میزبان می توانید انتخاب کنید به رمز عبور از راه دور به شخص دیگری اما تنها یک نفر در یک زمان دارای قدرت کنترل نشان می دهد.

این فرمت بوده است در اطراف یک زن و شوهر از سال, اما TechCrunch گزارش Scener استفاده سر به فلک کشید 15 بار به عنوان مستندات برای coronavirus نورد.

“با ترکیب کرات چت تصویری زنده و جریان سرگرمی” Scener بنیانگذاران جو Braidwood گفت: “Scener باعث می شود آن را آسان برای بینندگان به لذت بردن از یکی از محبوب ترین سرگرمی — تماشای تلویزیون با هم — از یک فاصله امن است.”

سیاتل-شرکت بر اساس توصیه می کند با استفاده از هدفون بنابراین شما نمی توانید اکو.

وجود دارد چند گزینه های دیگر برای شرکت-مشاهده اما تنها یکی دیگر من می خواهم توصیه (به دلیل حفظ حریم خصوصی و سهولت استفاده) توسط Netflix ، این هم یک رایگان افزودنی Chrome در دسترس بر روی رومیزی و یا لپ تاپ.

نصب Netflix حزب را از فروشگاه وب Chrome و سپس سر به Netflix وب سایت. را انتخاب کنید شما می خواهید به تماشای و شروع به بازی می کند. برای ایجاد یک حزب با کلیک بر روی قرمز “NP” آیکون در کنار نوار آدرس و کلیک بر روی “شروع ، از آنجا شما می توانید به اشتراک گذاری حزب URL با هر کس که شما می خواهید به عنوان طولانی به عنوان آنها Netflix بکشد حساب و نصب Netflix حزب فرمت. هنگامی که دریافت کننده کلیک بر روی آدرس آن را خواهید آنها را به Netflix وب سایت (به یاد داشته باشید, آنها نیاز به مطمئن شوید که آن را در کروم باز می شود). آنها نیاز به کلیک بر روی “NP” را فشار دهید در کنار نوار آدرس برای پیوستن به.

میزبان می تواند کنترل نشان می دهد اما همچنین می تواند به بینندگان دیگر توانایی به کنترل. هیچ صوتی و یا چت تصویری, قابلیت, اما آن را به یک گروه چت در سمت راست از روی صفحه نمایش.

یکی از دلخوری های کوچک است که هر یک نمایش جدید شما می خواهید به تماشای از راه دور با دوستان شما خواهد شد نیاز به یک آدرس جدید که شما می خواهید برای ارسال به همه. این درست است حتی اگر شما فقط می خواهید به تماشای قسمت بعدی از تلویزیون نشان می دهد با توجه به LaptopMag.

و به یاد داشته باشید این کنترل از راه دور تماشای احزاب باید یک هدف طولانی گذشته شده است. همه ما دوستان و خانواده پراکنده در سراسر جهان که دوست دارم به تماشای آخرین تلویزیون نشان می دهد با ما حتی از دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im