چگونه به از دست دادن: یک مقاله

سالت لیک سیتی — چهل و چند سال پیش یک توپ بیس بال nicked جف Pearlman او به عنوان رهبری از اول برای پایه دوم در طول یک لیگ کوچک بازی. داوری به نام او و با او گریه کرد. او اغلب زمانی که بازی نمی رفتن راه خود را — به خصوص زمانی که او از دست داده است.

اما پسر او امت, فرفری-mopped 13-year-old, هرگز با وجود فرصت کافی.

او وارد جنوب کالیفرنیا YMCA اخیرا از دست داشتن 39 از 39 بسکتبال جوانان, بازی و با هفت دقیقه سمت چپ پایین توسط دو خود را از دست دادن رگه رشد شاخص نسبت به 40. این یک خط شش سال در ساخت.

امت Pearlman, 13, به شمار, در طول سفر اخیر به جنوب کالیفرنیا YMCA که در آن او نقش برای مرغ آبی در تفریحی لیگ بسکتبال.
ارائه شده توسط Jeff Pearlman

آن زمانی آغاز شد که Pearlman خانواده نقل مکان کرد به اورنج کانتی در سال 2014. جف Pearlman امضا امت برای rec بسکتبال.

امت خود را از دست داد اولین بازی. سپس او را از دست داده و دوباره و دوباره. خانواده نمی کنم خیلی از آن است.

تا ضرر و زیان ادامه داد: در فصل دوم خود را با یک تیم جدید و بازیکنان جدید است. آنها شروع به شمارش حدود 10 پس از هر مرحله. بیست و زیان مستقیم. سی و زیان مستقیم. امت وارد شده در این فصل در 0-37.

او همچنان خوش بینانه است.

“من از دست داده ام بسیاری به عنوان شما می دانید,” او گفت:. “اما در ابتدای فصل همیشه وجود دارد امیدوارم که شما می تواند واقعا یک تیم خوب است.”

که امید میره در بازی 1, زمانی که امت را مرغ آبی از دست رفته به اسپارتها, 61-25. سپس آنها را از دست داده به Wildcats, 58-18. اما امیدوارم که پرورش داده سر خود را یک بار دیگر پیش از بازی 3 و بالقوه از دست دادن شماره 40.

دو مرغ آبی از دست رفته بودند که در واقع یک مزیت است. با بهترین بازیکنان حال حاضر آنها را مجبور به پراکنده دقیقه است. و چه شانس! — این Mambas’ بهترین بازیکن غایب بود.

اما توسط دو با هفت دقیقه سمت چپ Mambas آمار 3-اشاره گر و مرغ آبی نیست ، توسط پنج, آنها تسلیم یکی دیگر از سطل. نمره نهایی: 30-40.

پس از به خصوص دشوار بازی فصل پیش Pearlman ارائه پسرش ترحم. “من متاسفم” او به او گفت. که امت جواب داد: “آیا ما می توانیم یک Slurpee?” که نگرش Pearlman گفت: اتحاد در اثر مالش بر او. حتی او الهام گرفته. حتی بعد از 40 زیان مستقیم.

“بسیاری از لحظات کوچک در زندگی است که شما می توانید چشم پوشی در تعقیب خود را از نیاز را به نفع خود,” او گفت:. “و من می بینم که بسیاری از پدر و مادر که انجام دهد.”

مانند یک امت تیم بیس بال که اندازه گیری خود 9 ساله را سرعت زمین با یک تفنگ رادار. Pearlman نیز اخیرا در نامه ای به Y لیگ مدیر شکایت در مورد ناهموار رقابت است. و پس از امت 40th از دست دادن خود را YMCA rec لیگ برتر نقل مکان کرد و یکی از با استعداد ترین تیمی به یک “top-tier” تیم. “بزرگسالان همیشه این” امت مشاهده شده است.

اما حتی زمانی که Pearlman سرخوردگی جوش و حتی با تیم آماده برای یکی دیگر از winless مبارزات امت خواهد ماند متمرکز, سخت بازی شانه را بالا انداختن شانه های او و به جای گریه برای درخواست دیگری Slurpee.

“من تقریبا بیشتر مشتاق در حال حاضر,” او گفت: “از آنجا که من اصلا استرس برنده شدن یا از دست دادن. من فقط می خواهم بازی و داشتن سرگرم کننده است.”

A scoreboard at the Laguna Beach YMCA shows 13-year-old Emmett’s team losing, 57-18, a season ago. ارائه شده توسط Jeff Pearlman

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im