چگونه به پدر و مادر یک ‘خواب’, نوجوانان

سالت لیک سیتی — به عنوان اولین زن به اجرای موفق انتخابات ریاست جمهوری کلیان کانوی استفاده می شود برای بودن در کانون توجه اما آن است که معمولا به دلیل از کار خود را به نمایندگی از رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

به تازگی این دلیل است که از پدر و مادر.

کانوی 15-year-old daughter, کلودیا شده است صحبت کردن در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و مانند پدرش وکیل جورج کانوی انتقاد از تهمت در رسانه اجتماعی سیستم عامل های مانند توییتر. و نوجوان به تازگی پخش یک اختلاف با مادر خود زندگی می کنند در Infinite.

کلودیا کانوی به استفاده از یک اصطلاح محبوب با نسل است “بیدار,” تعریف شده توسط مریام وبستر به عنوان “آگاه و به طور فعال با توجه به حقایق مهم و مسائل (به خصوص مسائل نژادی و عدالت اجتماعی).”

و مانند دیگر او دیجیتال بومی غوطه ور در تکنولوژی تمام زندگی خود و راحت با استفاده از آن.

ترکیبی از “wokeness” و تکنولوژی در حال ایجاد یک معضل برای برخی از مادران و پدران: چگونه به پدر و مادر یک بیدار نوجوانان به خصوص اگر آنها موافق نیست با فرزند خود را ديد.

“دوران نوجوانی طبیعی است رشد و نمو زمان برای بچه ها برای فشار به دور از پدر و مادر خود و توسعه دیدگاه های مختلف از آنها. که همیشه درست بوده است. چه بسیار سخت تر برای پدر و مادر این است که امروز (فرزندان خود) چنین پلت فرم” گفت: کریستین کارتر یک جامعه شناس و نویسنده “جدید نوجوانی, بالا بردن شاد و موفق در عصر اضطراب و حواس پرتی.”

“بسیاری از این بچه ها ده ها هزار نفر از پیروان و این صدای جدید که آنها در حال تلاش برای توسعه دریافت تکثير در راه است که در حال رفتن به ایجاد درگیری در خانواده خود از آن را به طور معمول” کارتر گفت.

برخی از پدر و مادر را انتخاب کنید به چشم پوشی از فرزندان خود را در حضور رسانه های اجتماعی. دیگران تصمیم می گیرید و مانند کانوی و در نهایت به محدود کردن فرزند خود دسترسی داشته باشید. اما دیگر وجود دارد استراتژی است که با وجدان پدر و مادر می تواند برای حفظ رابطه خود با خود را دست نخورده در سراسر بدنام فرار دوره توسعه, پدر و مادر کارشناسان می گویند. و شاید در طول راه آنها می توانند یاد بگیرند از خود بیدار شد مادرش بیش از حد.

‘مخاطرات احساس بالاتر’

تاتیانا کروز استادیار تاریخ در Lesley دانشگاه در بوستون گفت: اصطلاح “بیدار” است که به طور معمول استفاده می شود برای تعریف سفید افرادی که اساسا اجتماعی آگاهانه و اجتماعی-عدالت فکر. “من بیشتر شنیدن آن با دانش آموزان صحبت کردن در مورد افرادی که با کمال تعجب علاقه مند و پیشرفته در درک خود را از نژاد و هویت” او گفت:.

در حالی که مصرف می ایستد متفاوت از پدر و مادر خود را بخشی از یک روند رشد و نمو به نام تشخص کروز معتقد است که امروز نوجوانان و بزرگسالان جوان هستند بیشتر احتمال دارد به صحبت می کنند آشکارا در مورد دیدگاه های خود را به دلیل تکنولوژی اجازه داده است آنها را به شکل جوامع خود را که از آنها دریافت اعتبار.

“در حال حاضر اگر شما یک عجیب و غریب بچه در وسط نبراسکا آنها می تواند کل یک جامعه آنلاین که در آن آنها می توانند پیدا کردن پشتیبانی می کند. قبل از آن بسیار منزوی برای بسیاری از افراد جوان” کروز گفت.

به طور مشابه, قبل, فن آوری, سفید supremacist می تواند زندگی در گمنامی نسبی; در حال حاضر جوان مردم با استفاده از رسانه های اجتماعی برای جلب توجه به موارد تبعیض و بی عدالتی در راه است که ممکن است پدر و مادر خود را ناراحت کننده, به خصوص در یک فضای سیاسی است که در حال حاضر خروشد.

طبیعی است برای پدر و مادر به نا امید و حتی نگران زمانی که یک کودک بیانگر ارزش است که به نظر می رسد متفاوت از خود را به خصوص در حال حاضر گفت: کارتر یک پدر و مادر مربی و عضو ارشد در دانشگاه برکلی را خوب بیشتر مرکز علوم.

“The kids aren’t بدتر; زمینه بدتر است. آن را احساس می کند خیلی بیشتر تهدید در یک فرهنگ است که تفرقه به یک کودک است که فکر می کند متفاوت از شما. پدر و مادر هستند بیشتر احتمال دارد به آن را شخصا. این تفاوت ها بیشتر و مخاطرات احساس بالاتر است.”

مشاور رئیس جمهور کلیان کانوی صحبت با خبرنگاران در کاخ سفید در روز سه شنبه, جولای 7, 2020, در واشنگتن است.
الکس براندون آسوشیتد پرس

William J. Doherty, استاد, خانواده, علوم اجتماعی در دانشگاه مینه سوتا و نویسنده “به به بچه های خود را با اعتماد به نفس پدر و مادر در زمان آشفته” در میان کتاب های دیگر گفت که از لحاظ تاریخی, نوجوانان تمایل به منعکس پدر و مادر خود را’ نمایش در مسائل سیاسی.

و کلودیا کانوی به نظر می رسد برای نگه داشتن برخی از دیدگاه های او پدر, پر سر و صدا منتقد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما تغییر آداب و رسوم در مسائل اجتماعی از جمله کسانی که مربوط به هویت و حقوق مدنی می تواند در نتیجه یک نسل تقسیم است که افزایش مییابد نمو طبیعی تنش بین والدین و نوجوانان, Doherty گفت. در حالی که آن را خوب است برای پدر و مادر اجازه می دهد تا به بیان دیدگاه های خود, آن را OK برای نوجوانان به لکه دار کردن پدر و مادر خود و باورهای خود را در یک انجمن عمومی.

“زمانی که من یک نوجوان بود در اوایل 60s من محافظه کارانه تر از پدر من; من دوست داشتم Barry Goldwater و پدر من فکر Barry Goldwater دیوانه بود. ما استدلال در مورد آن, اما من هرگز به او گفت که چیزی اشتباه است با او. مشکل این است که هنگامی که آن را شخصی است.”

حتی اگر پدر و مادر راحت با فرزندان خود در برگزاری و علنا ابراز کاملا مخالف دیدگاه های خود را از آنها حق نگران فرزندان خود را در معرض نه تنها به عضو شورای نظارت مدت و شکارچیان در زمان واقعی بلکه به داشتن جوانی نظرات دائمی در اینترنت.

اما راه حل این است که جای تعجب low-tech شامل تنها زمان احترام و گوش.

“اگر شما به میدان جنگ بزرگ در مورد آنها چه فکر می کنم و آنچه آنها باور دارند که شما را تا پایان تهاجم به مرزهای خود و شما را تا پایان با آشکار شورش” Doherty گفت.

که گفت: او را تشویق می کند گفتگو در مورد حتی مسائل بحث برانگیز در حالی که نیاز به مدنیت و احترام به یکدیگر.

“این یک ایده خوب برای فرزند خود اجازه دهید استدلال می کنند که دیگر راه شما در حال آماده سازی آنها برای شهروندی” او گفت:. اما او افزود: “وجود یک نسل از پدر و مادر که مایل به نشان می دهد فرزندان خود احترام بگذارند و آنها نمی اصرار بر آن از بازگشت از فرزندان خود را. آن را به هر دو راه.”

این بدان معنی نیست که شما باید به امید که خود را یک روز به اشتراک گذاشتن ارزش های خود را.

یکی از موضوعاتی که کارتر آدرس در کتاب خود “جدید دوران جوانی” است که چگونه به خود را تحت تاثیر قرار ، Spoiler alert: این استدلال کار نمی کند. “این است که مانند تغذیه تمایل خود را برای توان های مختلف و کمک به آنها برای حفاری در. آنها را نگه دارید و حتی بیشتر به شدت به آنچه آنها باور دارند. شما نمی خواهید به راه اندازی اردوگاه بیش از حد دور از هم جدا از یک دیگر,” او گفت:.

به جای آن سوال بپرسید. از آنها یاد بگیرند. “و می دانند که یکی از انگیزه اصلی استقلال است و ما به عنوان پدر و مادر باید اذعان کرد که” کارتر گفت.

کروز در Lesley دانشگاه در بوستون می گویند پدر و مادر نیاز به تلاش برای درک خود را از مواضع و چرا نوجوانان و نگه می دارد آنها را که در حال تلاش برای “از خواب بیدار” پدر و مادر خود را یک تعهد به عمران و سعی کنید به درک زمینه باورهای پدر و مادر. با معنی مکالمه و گوش دادن فعال هر دو پدر و مادر و نوجوانان ممکن است به تغییر.

“من دیده ام مردم رشد در راه فکر نمی کردم که ممکن بود” کروز گفت.

گفت: ممکن است زمانی که پدر و مادر نیاز به مداخله اگر نوجوانان در معرض خطر در حال بهره برداری و یا در غیر این صورت در معرض خطر است.

“این نسل نسل Z, است, برای, در بیشتر قسمت ها بیشتر بیدار شد از پدر و مادر خود و کمتر به احتمال زیاد فریب خورده” کارتر گفت. “اما شما هنوز هم پدر و مادر. احتمالا شما پرداخت شده برای تلفن و احتمالا شما پرداخت هزینه برای تلفن برنامه بیش از حد. اگر بچه های ما به وضوح صدمه زدن به خود و سپس ما نیاز به گام.”

و نگران نباشید — رابطه احتمال زنده ماندن لغو Infinite حساب Doherty گفت. “پدر و مادر می تواند خود یادآوری کرده است که تقریبا تمام روابط بین نوجوان و والدین بهتر است زمانی که نوجوانی به بزرگسالی است. این طوفان خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im