چگونه به بازگشایی امریکا با خیال راحت

در اواخر فوریه به عنوان اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه داد: به آشکار شدن من شروع به برقراری تماس با دوستان و خانواده به آنها آماده است. من به آنها گفتم به آماده شدن برای سرپا ایستادن به مدت سه ماه. برای بسیاری از آن سخت به این باور است که یک ویروس ما نمی تواند خیلی دیدن شواهد کمتر درک خواهد ما نیاز به خاموش کردن اقتصاد ما.

من هم از صحبت با مدیران و فرمانداران ترغیب آنها به کسب و کارهای غیر ضروری و تصویب stay-at-home سفارشات برای جلوگیری از گسترش ویروس. دیگر بهداشت عمومی طرفداران نام برای همان — و خوشبختانه دولت و رهبران کسب و کار پاسخ داد. اقدامات خود را ذخیره صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از زندگی و امان آمریکایی بيمارستان وحشت از سهمیه بندی مراقبت. تعطیل شد, سیاست های مناسب در زمان.

به عنوان شرایط تکامل یافته اند بنابراین من فکر. ما جان سالم به افزایش موارد بستری و دچار عظیم اقتصادی تروما. کامل مستند ساخته شده حس هفته پیش. اما این وضعیت در حال تغییر است و اطلاعات بیشتر در مورد این ویروس در حال حاضر در دسترس به اطلاع ما گام های بعدی. انتخاب قبل از ما نیست به طور کامل قفل کردن و یا به طور کامل بازگشایی شده است. بسیاری استدلال می کنند که هر چند این تنها گزینه است.

به عنوان یک پزشک, من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که هدف اصلی ما بازگشایی استراتژی باید برای به حداکثر رساندن تعداد زیادی از زندگی را نجات داد. اما ویروس کاهش می تواند اشکال مختلفی اعم از موثر به بیش از حد. اشکال شدید کاهش می را کاهش می گرداند. پیش بینی مرگ و میر تولید شده توسط جریان اقتصادی shutdown اغلب با انگیزه های سیاسی اما اثرات آن بر زندگی انسان واقعی هستند.

در اواخر ماه آوریل سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا گزارش شده است که 250 میلیون نفر ممکن است در صورت گرسنگی به عنوان یک نتیجه از تاثیر اقتصادی COVID-19. در امریکا, مواد غذایی محلی بانک ها در حال حاضر متراکم با ثبت زمان انتظار. وجود دارد دیگر عواقب جدی از ادامه اقامت در خانه سفارشات و طولانی اقتصادی اختلال. معوق مراقبت های پزشکی مشکلات روحی و روانی خشونت خانگی و یکی از بزرگترین قبل از COVID-19 مشکلات سلامت عمومی در ایالات متحده — تنهایی — همه بزرگ شده در خانه پناه. اقتصادی و بهداشت عمومی آسیب های مرتبط با پناه است که هنوز به طور کامل اندازه گیری می شود.

در همان زمان coronavirus ادامه خواهد داشت. ما باید مراقبت مناسب در چگونه ما بازگشایی مبادا ما تخفیف زندگی بشر در مسابقه رستگار. که بدتر در حال حاضر نگران روند با توجه به این که COVID-19 طور نامتناسبی تحت تاثیر جوامع محروم وابسته به حمل و نقل عمومی و تراکم شرایط زندگی. مسیر ما برای بازگشایی باید محافظت از کسانی که در معرض خطر است. در این زمان “عادی” با اقتصادی آن اضطراب و بالا رفتن سرسام آور بیکاری و انزوای اجتماعی نمی تواند حمل — ما باید کار جدید به سمت وضع موجود تا زمانی که وجود دارد در دسترس تولید انبوه درمانی.

پس چه جدید و امن تر وضعیت موجود چگونه است ؟ به نظر می رسد متفاوت در نقاط مختلف کشور است. نه همه reopenings برابر خلق شده اند. مناطق با ادامه شیوع بیماری و یا افزایش موارد باید به تعویق انداختن فعالیت های غیر ضروری و کسانی که با کاهش مورد روند باید در تعامل با برخی از شیوه های اساسی.

ما باید جهانی پوشش. چین به اولین پیش نمایش از بازگشایی جامعه پس از یک سخت موج ویروس. و در حالی که حزب کمونیست چین بوده است نه صادقانه در مورد آن coronavirus دست زدن, چینی, پزشکان و شهروندان را تا حد زیادی شفاف شده است. من به تازگی به نام برخی از برجسته پزشکان چینی به بپرسید که چرا آنها بر این باورند که عفونت کنترل شده است در بسیاری از کشور خود. در قضاوت بالینی آنها بر این باورند که دلیل اصلی جهانی است پوشش.

من فرسوده یک ماسک بیشتر از زندگی بزرگسالی من به عنوان یک جراح و من تا به حال شک و تردید شده است که ماسک را بازی نقش بزرگی در مبارزه با این بیماری همه گیر. ترین ماسک ندارد و مهر و تصفیه برای محافظت از ما از استنشاق coronavirus. اما این تنها راه کار می کنند. ماسک کاهش aerosolized قطرات انتقال به دیگران و به سطوح که ممکن است دیگران را لمس کنید. آنها محافظت از دهان و بینی خود را از قطرات دیگران و جلوگیری از آنها شما را از دست زدن به بینی و دهان خود را.

صرف زمان بیشتری را در خارج. پس ما آموخته زیادی در مورد داخل ساختمان در مقابل, هوای آزاد, انتقال coronavirus. در اوایل ما بسته پارک ها و گفت: مردم به داخل خانه های خود بمانند. اما مطالعات نشان داده است که پس از بودن در خارج از منزل با فاصله مناسب حمل یک کاهش خطر ابتلا به عفونت از بودن در داخل خانه. این یافته ها دارای پیامدهای برای رستوران ها و دیگر کسب و کار ها و فعالیت هایی که قادر به استفاده از فضای آزاد. یوگا و دیگر فعالیت های تناسب اندام باید از سر خارج زمانی که ممکن است. به طور مشابه به جای داشتن کسی را به خانه خود را برای یک وعده غذایی در نظر داشتن یک وعده غذایی در حیاط خود و یا در یک پارک شش فوت از هم جدا.

کسب و کار باید وفق دهند. یکی مشغول مصرف کننده-مواجهه با صنعت در حال حاضر نشان داد که چگونه تطبیق با یک ویروس-کاهش روش امکان پذیر است. اکثر فروشگاه های مواد غذایی شده اند با خیال راحت عامل از طریق این بیماری همه گیر. بسیاری از انجام این کار با محدود کردن تعداد خریداران در یک فروشگاه نیاز به ماسک فاصله خطوط و متناوب ثبت نام, نصب پلکسی گلاس پاسداران تمیز کردن بی وقفه و قطع برخی از خدمات مانند خود-خدمت به سالاد. فروشنده باید سیاست های سختگیرانه برای کارگران با علائم به گزارش کار و برخی همچنان به پرداخت آنها برای جلوگیری از ایجاد انگیزه های مالی به فاش نمی کند علائم. با پیوستن به فاصله و استانداردهای بهداشت, این کسب و کار ثابت کرده است که حتی در اوج این بیماری همه گیر آنها می تواند بدون تبدیل شدن به نقاط داغ از سرایت. این شیوه باید به گسترش کسب و کارهای کوچک. اگر این امکان پذیر نیست برای یک کسب و کار مانند یک کشتی کروز یا یک بازی به تابع با سخت دورى ماسک و بی عیب و نقص, بهداشت, پس از آن که کسب و کار باید بسته باقی می ماند تا زمانی که آن را امن برای بازگشایی شده است.

ما باید اولویت بندی حفاظت از خانه های سالمندان. در طول ماه آوریل مطالعات با استفاده از آنتی بادی آزمایش دریافتند که عفونت بدون علامت هستند و 10 تا 20 برابر شایع تر از آنچه قبلا مشاهده کاهش واقعی در مورد مرگ و میر. داده ها نیز به ما آموخت که سالم و جوان آمریکایی به یک نرخ مرگ و میر مشابه آنفولانزای فصلی. مرگ و میر در میان کسانی که جوان و سالم نادر است. (در واقع جامعه مصونیت از فصلی ویروس است که اغلب از طریق افراد جوان در حال توسعه آنتی بادی است.) حدود یک سوم از تمام COVID-19 مرگ و میر در امریکا رخ داده است و در میان ساکنان خانه سالمندان. در نیوجرسی نیمی از تمام مرگ و میر شده است در میان دراز مدت مراقبت از ساکنان و یا کارگران. خانه های سالمندان اغلب کوتاه کارکنان و آخرین در خط زمانی که می آید به گرفتن منابع مورد نیاز.

خانه های سالمندان نباید اجازه داده شود به خانه هر COVID-19 بیمار مگر اینکه این مرکز دارای اتاق انزوا و کافی تجهیزات حفاظتی و آزمون تمام کارکنان و ساکنان برای coronavirus حداقل دو بار در هفته. علاوه بر این بیمارستان ها باید ممنوع از انتقال COVID-19 بيمار به خانه سالمندان مشترک انتقال بردار که باعث شیوع بیماری در هفته های اخیر.

محافظت از کسانی که در معرض خطر است. داده ها نشان می دهد که کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی مانند دیابت و بیماری های ریوی و یا ضعف سیستم ایمنی هستند در میان بیشترین آسیب پذیر است. بر اساس میزان خطر و شیوع این ویروس در منطقه ما باید این توصیه در معرض خطر افراد به ویژه افراد مسن برای جلوگیری از تعامل با دیگران تا زمانی که خطر سرایت بسیار کم است. این رویکرد هم راستا با کاخ سفید بازگشت-به-کار نقشه راه است که در پناهگاه های در معرض خطر افراد تا زمانی که فاز 3 حتی به عنوان بسیاری از کسب و کار در حال بازگشایی شد.

این شیوه کمک خواهد کرد بهینه سازی سلامت عمومی وجود دارد تا درمانی راه حل و یا تا زمانی که این ویروس جهش ژنتیکی به کمتر تلخ فرم. در علاوه بر این به صرفه جویی در زندگی در حال حاضر تسلط بر این استراتژی را نجات پاییز امسال اگر این ویروس نشان می دهد یک الگوی فصلی شبیه به دیگر coronaviruses.

در اوایل ما کاملا می دانیم آنچه که ما در برخورد با. اما در حال حاضر که ما بهتر اطلاعات ما باید بیشتر روش جراحی برای مبارزه با ویروس به حداقل رساندن آسیب.

مارتی Makary استاد سیاستگذاری سلامت در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده بهداشت و نویسنده “قیمت پرداخت کنیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de