پروو — زمان سختی را بهترین رقبا. و این COVID-19 چالش است به خصوص دشوار است برای ورزشکاران است.

این است که چرا من دوست دارم کلمات حکمت از این مربیان که دیده ام محاکمات با تیم, تغییر, شغل, برقراری مجدد خود و طراحی مجدد مشاغل و ورزشکاران است. این نقل قول از 2020 طرز فکر رهبری کنفرانس به میزبانی سابق یوتا دولت BYU و برف کالج کارفرمایی Riley Jensen, در حال حاضر یک عملکرد ذهنی مربی وبر دولت است.

جنسن تصمیم به جمع آوری کلمات حکمت از مربیان با یوتا اتصالات. شما می توانید ایجاد چقرمگی روانی? خود منبع بود تلفن همراه خود را فهرست. او شروع به ارسال پیامک برای مشارکت و آنها شروع به جریان.

در اینجا یک نمونه از کلمات برای رابطه جنسی خشن زمان:

از وبر دولت سر مربی تیم بسکتبال رندی راه: “من به بچه ها داستان گاو و گاومیش در همه زمان ها. هنگامی که طوفان می آید یک گاو اجرا می شود به دور از طوفان است. یک بوفالو همیشه اجرا می شود به طوفان امید فتح آن است. من به بچه های ما همه وقت ما رو به مانند گاومیش و تکیه به طوفان.”

و “ما هرگز واقعا می دانم که چگونه خوب ما هستند تا زمانی که ما دریافت پانچ در صورت. و یا هنگامی که ما ضربه سختی. که به شخصیت واقعی تیم ما. هر کس در حال رفتن به رفتن را از طریق آن شما می توانید از آن اجتناب نیست.”

راه گفت: سخت ترین شخص او تا به حال شده است در اطراف بود Damian Lillard. “او چقرمگی روانی کردن نمودار. او تا به حال یک تراشه بر روی شانه خود را مثل هیچ چیز دیگری. این تراشه فقط نگه می دارد در حال رشد است. در NBA … آن را فقط نگه می دارد در رفتن با او. او کاملا هرگز فکر می کند که او از آن ساخته شده. او همیشه به دنبال چالش بعدی.”

راه گفت: از COVID-19 چالش “ممنون و سپاسگزار. در حال حاضر آن را ممکن است کوچکترین چیز. بسیاری از مردم خواهد بود مایل به شما کمک کند. نترس به درخواست کمک ذهنی.”


استنفورد دفاعی هماهنگ کننده لنس اندرسون مذاکرات در یک کنفرانس خبری در لس آنجلس یکشنبه آذر. 27, 2015. استنفورد برنامه ریزی شده است به بازی Iowa در رز باول NCAA college football بازی در روز سال نو.
ریچارد Vogel, AP

دانشگاه استنفورد دفاعی هماهنگ کننده لنس اندرسون اگر بچه ها در طول سال تغییر کرده: “بله. من به همه چیز کمی متفاوت است. به خصوص در بخش سطح کودکان و نوجوانان را از جمله انتظارات بالا. وجود پاداش فوری و پیش میرود ، برخی از آنها کمتر مایل به کار و منتظر پاداش و یا نتایج. گاهی اوقات که می تواند چالش است.”


دیکسی دولت سر مربی جان Judkins شکایت در مورد تماس با داوران استنلی رینولدز (سمت چپ) و کریس Rastatter برابر یوتا در شکارچی مرکز در دانشگاه یوتا. عکس: مایکل Brandy. ژانویه 9, 2008.
مایکل هویج

دیکسی دانشگاه ایالتی مربی تیم بسکتبال جان Judkins: “اگر شما آن را ندارد خود را دانشجوی سال اول یا سال دوم بدترین چیزی که شما می توانید ترک. شما فقط باید به کار سخت تر است.”

Judkins اگر چقرمگی روانی تغییر کرده است: “بله. وجود دارد چیزهایی که شما می توانید و نمی تواند انجام دهد در حال حاضر. شما باید برای پیدا کردن آنچه دکمه ایجاد انگیزه خواهد شد. برخی مانند به چالش کشیده می شود و بعضی نمی کنند. شما باید برای پیدا کردن آنچه که هر بازیکن در پاسخ به. … ذهن شما یک عضله است. من واقعا بر این باورند که. من از دکتر غنی Gordin به من آرامش روح زمانی که من در کالج بود. این فقط یک بازی فیزیکی آن را کشش ذهنی.”


وبر دولت و سافتبال مربی مری کی Amicone (مرکز) به سلامتی در تیم او در یک بازی در سال 2016.
رابرت کیسی وبر دولت دو و میدانی

وبر دولت و سافتبال مربی مری کی Amicone بزرگ آسمان مربی سال: “من فکر می کنم چقرمگی روانی صحبت می کند واقعا به توانایی یک فرد برای دریافت زدم و متوجه آنچه در آینده مهم ترین چیزی که به انجام است. … این واقعا چگونه آنها وفق دهند به شکست است.”

چگونه Amicone استخدام ذهنی دشوار ورزشکاران چیست ؟ “خواندن زبان بدن خود را پس از یک strikeout. چگونه آنها خود را نگه دارید, چگونه آنها بازگشت به ستاره شرق و هم تیمی های خود را.”

چقرمگی روانی در اینکه مربی: “چگونه بازیکنان دریافت مربیگری می گوید زیادی به اعتماد به نفس خود را و خود را به سختی به بازخورد دریافت می کنند.”


Derek Jones, دانشیار, سر مربی تیم فوتبال در فناوری تگزاس در فروتنی: “در برخی از نقطه در زندگی همه ما را به درک و می دانم که همه چیز ما را از طریق در زندگی یک نتیجه گیری. هر چیزی هم نتیجه چیزی آغاز می شود. … گاهی اوقات به من همه چیز من می خواستم برای انجام و نه از آنچه من تا به حال به انجام. من باید بیشتر متمرکز بر بزرگ بودن خوب نیست. این یک بلوغ روند.”

مشاوره برای یک جوان Derek: “من می خواهم که گفت: به 25 سال من را به فکر می کنم مانند شما 35. برخی از تصمیمات من در آن زمان نبودم تصمیم گیری با چشم انداز من بود تصمیم گیری با چشم.”

در چقرمگی روانی: “قادر بودن به نشستن و گفتن” بله آقا ” هنگامی که شما در حال جرم چیزی کسی است گفت: به شما به جای تلاش برای صحبت کردن و توضیح بدهد.”

عاقلانه واژه های نگران کننده در زمان واقع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de