چگونه به مقابله با پروژه های بهبود صفحه اصلی در حالی که پناه در محل

مسیحی مارکوس و همسرش اریکا Diehl-مارکوس در نظر گرفته شده به مجددا اراستن خود را در لس فلیز آپارتمان با یک دهه 1930 پرنیان. این زن و شوهر که خود را در شرق هالیوود مغازه عتیقه فروشی Diehl مارکوس و شرکت فاقد زمان برای انجام آن است.

“ما خود را از یک مغازه عتیقه فروشی بنابراین شما فکر می کنم که آن را آسان تر برای ما می گوید:” مارکوس توسط تلفن. “اما آن را می توانید آن را بسیار سخت تر است چرا که شما باید به مرتب کردن بر اساس از طریق بسیاری از مجموعه های خود.”

آنها بدست می خواهم به کار با نقاشی اتاق نشیمن با نور سبز با یک احساس و در آوردن قطعه از مبلمان عتیقه اما پس از آن اقامت در خانه سفارشات در آورده با COVID-19 همه گیر آمد.

در حالی که اجتماعی فاصله آمده است با چالش های آن — فروشگاه فیزیکی خود را در حال حاضر بسته شده اگر چه خود را در فروشگاه وب است که هنوز عامل آن را تحت فشار قرار دادند این زن و شوهر تا پایان کار در داخل خانه خود را.

  • برت سیمپسون هانتینگتون بیچ فرو می رود در حرارت او در ون باز ما از گشت و گذار در هانتینگتون بیچ در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

  • “پسر من است که در اینجا به خاطر شما!” می گوید: ممنون جف اندرسون از سرو مرکز امنیتی گارد دوان لوئیس بود که یکی از اولین در صحنه و شروع به ماساژ قفسه سینه در Jesse Anderson, 20 ،

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

“داشتن این فرصت ساخته شده آن را برای ما آسان برای سازماندهی را روشن تصمیم گیری در مورد آنچه باقی می ماند و آنچه که می رود می گوید:” مارکوس. “ما در بر داشت تنظیم مبلمان به طور ناگهانی ساخت حس از آنجا که شما با آن در همه زمان ها. شما دیگر به فکر آن decoratively.”

برای برخی از, این stay-در-خانه دوره تبدیل شده است یک زمان به تمایل گسترده به انجام لیست پروژه های بهبود صفحه اصلی, اما محدودیت وجود دارد. بودجه ممکن است سخت تر از حالت عادی است. اگر چه تعدادی از فروشگاه های بهبود خانه باز باقی می ماند شما ممکن است راحت مرور رنگ راهرو. برای خرید nonessentials در فرد است ،

مارکوس در بر داشت یک راه برای تهیه چند فهرست موارد مقرون به صرفه و با خیال راحت از طریق Craiglist و Facebook بازار. او با استفاده از Venmo برای پرداخت و مرتب بدون تماس با وانت برای نگه داشتن معاملات اجتماعی دور.

اما این نیز یک ویژه زمان خوبی برای ارزیابی آنچه شما باید در صفحه اصلی در دسترس برای استفاده مجدد.

“ما نمی خواهید به بیرون رفتن بی ارزش می گوید:” مارگارت Garcia of میشن ویجو. او و شوهرش بسته سپردن در خانه خود را در ماه اکتبر و تا به حال یک لیست طولانی از کارهای به پایان خواهد رسید. برخی از کسانی که فعالیت هایی مانند نقاشی باید صبر کنید.

“ما تصمیم گرفته اند چه اتاق نیاز است که رنگ اما ما نمی خرید هر گونه رنگ و یا انجام هر یک از آن تا بعد از مستند است.”

آنها نگاه به اطراف خانه خود را به دیدن آنچه که می تواند انجام شود بدون نیاز به خرید سفر.

“ما از طریق گاراژ و گفت: آنچه که ما را که می تواند به رفع چیزهایی که می گوید:” گارسیا. آنها تا به حال به اندازه کافی ابزار در دست به بازسازی نرده ها که قبلا رنگ شده — “من دوست دارم وسایل فلزی به فلز و نه کسل کننده رنگ سفید” او می گوید: — و مانده آجر به همراه کیف از دانه های آنها در حال حاضر منجر به در باغ پروژه های.

به طور مشابه, Claudia مندوزا در ساحل طولانی شد و وادار به کار در باغ خود را پس از مشکل پیدا کردن غذاهای خاص در Instacart سفارشات. “من بسیار خوش شانس بوده ام با من سفارشات برای تمام مواد یخ زده اما من نمی تونم خوب گوجه فرنگی. من نمی توانم به هر گوجه فرنگی واقعا” او می گوید. “چیزهای شبیه به آن بوده است واقعا سخت است.” مندوزا قادر به دریافت گلکاری خاک و گیاهان از لاو.

لاو است که با توجه به افزایش محبوبیت در باغ پروژه در این زمان.

“ما همچنان به تعامل با مشتریان در بهار پروژه خرید لوازم و استفاده از وقت خود را در خانه به کار بر روی پروژه های که شده است در به انجام لیست. یکی از پروژه های در حال ظهور بوده و کاشتن بذر در خانه میوه و سبزی باغ گفت:” سباستین حال یک نماینده از لاو را در ایمیل. “ما آماده به خدمت به مشتریان و جوامع با این حال آنها را انتخاب کنید به فروشگاه با ما.”

برخی از پروژه های خانه هستند در نتیجه از بار. مندوزا کار کرده است در فضاهای زندگی در فضای باز “به دلیل اینکه cooped شده است چنین بکشید.” او دستور داد چند آیتم های جدید مانند سنبل هندی مشعل.

“برخی از آن را کار کرده است با آنچه من,” او می گوید. خوشبختانه او در حال حاضر اسپری رنگ و تهویه فضای هنری در داخل گاراژ خود را که در آن او می تواند تازه کردن پاسیو مجموعه ای است که او تا به حال برای حدود یک دهه و همچنین به عنوان یک چند گلدان که او برنامه ریزی شده برای استفاده در حیاط جلویی است.

حتی اگر زمان فراوان است در حال حاضر برخی از پروژه ها خواهد بود بهترین برگزار می شود برای آینده. برخی از کسانی که بستگی به اندازه از فضای خود را. “این آسان نیست برای انجام هر گونه ساخت و ساز اگر شما یک حیاط خلوت ندارد می گوید:” مارکوس. قفسه که او می خواهد را در انتظار نگه داشته در حال حاضر. “من می خواهم پر آپارتمان با خاک اره,” او می گوید.

مارکوس نیز اشاره می کند که پروژه ها شامل رنگ و یا گازهای شیمیایی هستند بهترین ذخیره برای زمانی که شما می توانید خانه خود را ترک کنند. حتی سنگین تمیز کردن می تواند باعث برخی از مسائل. “هنگامی که این مستند آغاز شده و ما شروع به تمیز کردن همه چیز و گرد و غبار بود و ما را می کشد می گوید:” مارکوس. “ما در پر کردن خانه با گرد و غبار و احساس در ما تا به حال coronavirus چون بینی ما شد در حال اجرا به طور مداوم. آن را تبدیل به گرد و غبار.”

و در حالی که شما به طور معمول ممکن است پیش بینی یک پروژه مصرف طولانی تر از انتظار می رود می تواند درست باشد در حال حاضر.

مندوزا شروع به کار بر روی حیاط خلوت پروژه در طول هفته اول در خانه است. “من فکر می کردم این زمان زیادی از ما نمی خواهد انجام این کار که برای مدت طولانی. به من اجازه استفاده از آن را در حال حاضر” او می گوید. هنگامی که ما صحبت می کرد در هفته چهارم در خانه او تا به حال نزدیک به پایان رسید, هوای آزاد, مناطق. “من که همه خیلی سریع,” او می گوید.

به طور مشابه, گارسیا شده است ضربه زدن یک وظیفه پس از next کردن لیست. هنگامی که ما صحبت کرد او در حال آماده شدن یک لحاف برای استفاده به عنوان یک دیوار حلق آویز در خانه. “این سریع ترین که من تا کنون انجام شده پروژه های در زندگی من,” او می گوید: “اما این به آن دلیل است که بسیار دیگری برای ما انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net