چگونه به جنگ FDR-سبک ما همه گیر

ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اعلام می ایستد در “جنگ است.” ما رو در این رمان coronavirus “نامرئی دشمن” است که می تواند ادعا می کنند زندگی آمریکایی ها بیشتر از هر جنگی امریکا تا جنگیدند.

اما این نوع از وحشتناک تلفات بهداشت عمومی مردم کار کرده اند بسیار سخت به ما یادآوری نمی کند باید اجتناب ناپذیر نیست و اگر ما همه قربانی های مشترک خوب است.

در سال 1942 در ماه حق پس از پرل هاربر رئیس جمهور فرانکلین روزولت در مواجهه همان چالش اساسی که ما امروز انجام دهید. برای غلبه بر این نیروهای فاشیستی تراز وسط قرار دارد در سطح جهانی در برابر ما FDR درک مردم آمریکا بودند باید به قربانی به عنوان قبل از هرگز.

که قربانی FDR نیز درک خواهد باید به اشتراک گذاشته شود. جنگ این بار او معتقد بود به “توزیع عادلانه” را به اطمینان حاصل شود که “چند نه به دست آوردن از فداکاریهای بسیاری است.”

“توده بزرگ از مردم ما” FDR مشاور Paul Randolph می خواهد قربانی با کمال میل “اگر آنها می دانند که هیچ گروهی است که مورد علاقه است که فقیر و غنی به طور یکسان در حال از دست دادن همینطور نوه ها از زمان صلح به منظور است که ما ممکن است به طور موثر تر تعقیب جنگ است.”

ما امروز غنی و شرکت های آنها را اجرا به نظر نمی رسد متاسفانه دقیقا باید عجله به هر یک از معاصر خود را تسلی. آنها با عجله به جای آن به خط برای کمک مالی. مدیران شرکت هواپیمایی درخواست برای بیش از 50 میلیارد دلار در کمک های مالی و مالیات و وام تضمین می کند. کروز مهمان نوازی و بازی های صنایع تقاضاهای مصرانه برای, تاج, پول نقد بیش از حد.

رئیس جمهور تهمت شده است بیش از دلسوز.

“ما در حال رفتن به پشت خطوط هوایی 100 درصد” او در یک اظهار نظر معمولی. “این تقصیر آنها نیست.”

نیست که اتفاق می افتد کاملا درست است. هواپیمایی reeling در حال حاضر در بخشی از یادداشت موسسه مطالعات سیاست تحلیلگر سارا اندرسون چرا که آنها صرف دهه گذشته هدر دادن خود را “جریان نقدی آزاد”—پول در سمت چپ بیش از پس هزینه های عملیاتی و هزینه های سرمایه ای—در به اشتراک گذاری buybacks. عظیم 96 درصد از دلار بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده می تواند صرف تقویت عملیات خود را برای مسافت های طولانی رفته و به جای آن به خرید خود سهام یک حرکت است که در خدمت تنها به پاداش است که رفتن به بالا شرکت هواپیمایی مدیران و سهامداران است.

شرکت های بزرگ ایالات متحده در خارج از صنعت هواپیمایی در ضمن بازی شده اند همان make-the-غنی غنی تر بازی. به طور کلی, S&P 500 شرکت صرف کرده اند 50 درصد از آنها در دسترس “جریان نقدی” دلار در buybacks.

شرکت های بزرگ امریکا بالای مدیران می خواهم برای دیدن همه سودآور خود بازی ادامه خواهد داد. آنها به دنبال هیچ رشته متصل فدرال کمک مالی کمک آنها کمک می کند که بازگرداندن آنها راحت قبل از تاج وضع موجود. اما مترقی قانونگذاران در کنگره با حمایت از جنبش کارگری در حال هل دادن به عقب. آنها می خواهند نجات کمک های اختصاص داده شده تنها برای کارگران آسیب پذیر نیست سرنشینان سوئیت های اجرایی.

فرانکلین روزولت قطعا تصویب این مقاومت مواجه محوری. FDR صرف یک تکه از جنگ جهانی دوم مبارزه برای حفظ بالا مدیران شرکت از ساخت یک قتل خاموش جنگ است.

در ماه ژوئن سال 1942 به عنوان مثال روزولت جنگ تدارکات سازمان های فرستاده شده 100,000 جنگ پیمانکاران جزوه هشدار داد که در برابر بیش از حد اجرایی جبران. حقوق و دستمزد بسته های بیش از $25,000 فدرال پیمانکاری جزوه نشان داد می تواند “باز به سوال و موضوع به محدودیت.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

محدودیت خواهد آمد که از ماه اکتبر زمانی که ریاست جمهوری اعلام ایجاد یک جدید اداره فدرال ثبات اقتصادی و کارگردانی جدید که آژانس به حد اجرایی شرکت پس از پرداخت مالیات به $25,000 در هر سال حدود 400,000 دلار امروز.

دیوان عدالت جیمز Byrnes پا را از این کشور بالاترین دادگاه برای اجرای این دفتر جدید او به سرعت صادر مقررات است که تاسیس حداکثر جریمه نقدی از $1,000—و تا یک سال در زندان—برای هر اجرایی نقض $25,000 کلاه قانون است. او همچنین با رد شرکت کسر مالیات در کل حقوق و دستمزد پرداخت به کلاه قانون متخلفان نه تنها “میزان در بیش از $25,000.”

متاسفانه در کنگره جدید که تشکیل زیر ژانویه مترقی قانونگذاران دیگر به حال اکثریت عمدتا به دلیل بسیاری از محافظه کاران متمایل انتخابات به طور موثر از حقوق خود محروم FDR-تکیه سربازان خدمت در خارج از کشور. کمتر از 1 درصد از کشور را پنج میلیون خدمت وظیفه فعال پرسنل رای دادند و در سال 1942 انتخابات.

محافظه کاران در نتیجه کنگره جدید متصل زبان کشتن $25,000 شرکت پرداخت کلاه به شدت مورد نیاز است افزایش-the-سقف بدهی قبض و FDR ندارد رای به حفظ حق وتو. بنابراین FDR نمی برد خود را اجرایی شرکت پرداخت-کلاه نبرد اما او برنده جنگ گسترده تر برای به اشتراک گذاشته قربانی—با تشکر از اقدام تهاجمی در مالیات ، امریکا را غنی خواهد پرداخت توسط 1944 حدود چهار برابر بیشتر از درآمد خود را در مالیات از ثروتمندان پرداخت می شود در هر نقطه در طول جنگ جهانی اول

در سال 1939 سال جنگ در اروپا آغاز شد, اولین دلار از مالیات دهندگان با درآمد بیش از $200,000 مواجه 66 درصد مالیات بر درآمد فدرال رای دادن. در سال 1944 و 1945 که دلار بیش از $200,000 مواجه 94 درصد نرخ مالیات. که نرخ بالا خواهد شناور حدود 90 درصد برای دو دهه آینده سال که ظهور در ایالات متحده برای اولین بار توده طبقه متوسط در تاریخ جهان است.

فداکاری مشترک تبدیل شده بود به اشتراک گذاشته رفاه.

می تواند ما امروز دنبال FDR جسورانه قدم به قدم? برخی از قانونگذاران در کنگره هستند و مطمئنا تلاش برای مارس در جهت خود را. کنگره مترقی پارلمانی مرکز, مثلا, منتشر کرده است نوآورانه منو از سیاست های پیشنهادی برای مطمئن شوید که نجات دلار کمک بسیاری و نه معدود.

در میان پیشنهادات: نیاز به مدیران اجرائی از یو بی اس در بازار-از کسب و کار به کلاه اجرایی جبران خسارت در 50 برابر پرداخت از معمول ترین کارگران به حد بالایی از مدیر عامل-کارگر پرداخت شکاف در دهه درست بعد از جنگ جهانی دوم است. در سال 2018 در مقابل 50 شرکت های بزرگ ایالات متحده پرداخت می شود مدیران ارشد خود را بیش از 1000 بار معمولی خود را کارگر پرداخت.

لینک های اجرایی پرداخت در یو بی اس در بازار-از شرکت ها برای جبران کارگر را بالا execs یک انگیزه قوی برای بالا بردن خود را کارگر پرداخت. محدود کردن مدیر عامل جبران طول تاج بحران نیز کمک به ما در گذار به سوی یک برابر اقتصاد برای ما ارسال-تاج جهان است.

“اگر شرکت های بزرگ می تواند به طور موثر اجرا شده توسط مدیران اجرائی شدن یک دهم رفتن نرخ آن را مجموعه ای ارزشمند سابقه” به عنوان اقتصاددان دین بیکر مشاهده.

جهان ما را نگاه کاملا متفاوت است او می افزاید: “اگر ما به همان نسبت از مدیر عامل به کارگر پرداخت که پنجاه سال پیش است.”

اگر ما برنده شدن در این جنگ را به راه راست, به عبارت دیگر, ما می تواند به نفع صلح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de