Feb. 16 (سلامت) — قهرمان حاکم دنی Hamlin است که در میان پنج شرط بندی های مورد علاقه را به نفع خود نسکار 2020 دیتونا 500 یکشنبه در Daytona International Speedway در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا.

Hamlin, Brad Keselowski جوی afton wagner, Kevin Hoffman و 2019 جام قهرمان سری Kyle Busch هر کدام از 1000 شانس به دست گرفتن پرچم شطرنجی در مسابقه اصلی این آخر هفته با توجه به سزار.

تعقیب الیوت و مارتین Treux جونیور با هم گره خورده ششم-بهترین شانس برنده شدن در این مسابقه است. جان شکارچی Nemechek دارای طولانی ترین شانس برنده شدن در +8,000.

“ما بسیار خوش شانس بوده ام در این هشت تا 10 سال به مشاجره برای بسیاری از این دیتونا 500s” Hamlin گفت: از تیم خود را روز شنبه در دیتونا 500 رسانه های بعد. “امیدوارم ما قادر به دست [wrecks] دوباره این سال است.”

ریکی Stenhouse جونیور برنده قطب برای چهار فصل-افتتاح نژاد عطفی در 194.582-mph دامان روز یکشنبه در مقدماتی. الکس بومن دوم شروع خواهد شد.

سفارش برای بقیه 40-ماشین درست شد طی دو مرحله مقدماتی مسابقات روز پنج شنبه در Daytona International Speedway.

جوی afton wagner ادعا پرچم شطرنجی در Bluegreen تعطیلات دوئل شماره 1 پنج شنبه. ویلیام بایرون برنده Bluegreen تعطیلات دوئل شماره 2. Afton wagner و بایرون شروع خواهد شد در سطر دوم از سال 2020 دیتونا 500.

“راستش هدف این است که برای برنده شدن” afton wagner گفت. “واقعا وجود دارد هیچ هدف دیگر خارج از آن. … این بزرگترین مسابقه سال. این بدان معنی است که مقدار آن را به نفع خود. وجود دارد بسیاری از چیزهای دیوانه است که می تواند اتفاق می افتد

Kyle Busch تا به حال پنج برد و 17 top-five پس از اتمام در سال 2019. او به پایان رسید دوم پشت Hamlin در سال 2019 دیتونا 500. Truex جونیور تا به حال یک سری جام پیشرو هفت برنده فصل گذشته. Hamlin تا به حال شش برد و یک سری جام پیشرو 19 top-five پس از اتمام در سال 2019.N

نسکار متوقف افشای پول جایزه تیم کسب در مسابقات در سال 2016 اما afton wagner به دست آورده $1.58 میلیون برای برنده 2015 دیتونا 500.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد شد گراند مارشال در دیتونا 500 و گفت: “آقایان شروع موتورهای خود را” قبل از مسابقه.

یک سخنگوی کاخ سفید روز پنجشنبه گفت که تهمت برنامه ریزی برای حضور در مسابقه قبل از حرکت تایید شد توسط Daytona International Speedway جمهور تراشه بطمع انداختن. نسکار گفت: جمعه برنده خواهد شد گراند مارشال و تحویل شروع فرمان برای این رویداد.

“ما مفتخر هستیم که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا انتخاب کرده است به تجربه تب و تاب و هیجان ‘آمریکا بزرگ مسابقه’ با حضور در روز یکشنبه 62 سالانه دیتونا 500,” بطمع انداختن در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود دوم نشسته رئیس جمهور آمریکا برای حضور در دیتونا 500 و برای اولین بار به یک نقش در precooled جشن.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش با حضور 2004 دیتونا 500.

نسکار پنج شنبه اعلام کرد که محفوظ بلیط برای 62 سالانه دیتونا 500 به فروش می رسد و برای پنجمین سال متوالی است.

چگونه به سازمان دیده بان

چه: این 62 دیتونا 500

زمان: 2:30 p. m. EST یکشنبه

که در آن: Daytona International Speedway در دیتونا بیچ فلوریدا.

تلویزیون: روباه

جریان: Fox Sports Go app

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im