چگونه از بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت تاثیر قرار, یوتا, سیاست, انتخابات ؟

Coronavirus اتحادش را تغییر زندگی هر کس. و آخرین چهارشنبه زلزله spooked Utahns. تاثیر هر دو بحران سیاسی جهان خواهد بود بسیار قابل توجهی در هفته ها و ماه های آینده. ما ارائه دیدگاه.

بسیاری از یوتا دفاتر سیاسی هستند تا برای grabs در این پاییز. چگونه باید کمپین های انطباق برای رسیدن به رای دهندگان و موارد خود را در یک زمان اجتماعی فاصله و تقریبا هیچ جلسات و یا تماس شخصی?

Pignanelli: “گاهی اوقات پارانویا است فقط حس خوب.” — پگی نونان, وال استریت ژورنال,

به عنوان با اکثر Utahns من صرف شنبه صبح برنامه ریزی روزانه من در پاسخ به همه گیر. پس از لرزش فروکش من اعلام کرد با صدای بلند: “واقعا ؟ چه بعد ملخ?” روشنگری سیاستمداران درک چنین دغدغه مشترک در میان رای دهندگان ایالت یوتا. در عین حال آنها محروم از سنتی به معنی ابراز همدلی موجود به انسان برای هزاران سال.

این مشکل این است که بیشتر مرکب تصمیمات لازم از هر دو طرف به انصراف از حوزه قفقاز و توانمند سازی نمایندگان منتخب در سال 2018 به خدمت در ظرفیت های خود را در سال 2020 است. هیچ ایالتی و فدرال داوطلبان (به جز برخی از قانونی مدعی) در شرکت استخدام و انتخاب این نمایندگان. سنت میزبانی رویدادهای برای نمایندگان ممنوع است و کنوانسیون های آنلاین انجام خواهد شد. این یک تغییر و نماینده/کنوانسیون سیستم ممکن است زنده ماندن به عنوان شیفت اولیه انتخابات بیشتر می شود عملی است.

رسانه های اجتماعی همراه با مسیرهای معمول از تلویزیون و رادیو و ایمیل خواهد شد به طور گسترده مورد استفاده است. تعداد زیادی از فرمانداری در کنگره و قانونی نامزدها خواسته که تنها خلاق ترین و قدرتمند پیام ها جذب می شود. برش کوکی آگهی های بازرگانی و تبلیغات به احتمال زیاد به شکست است.

امیدوارم در ماه نوامبر ویروس زلزله و دیگر کتاب مقدس وحشت را متوقف آشکار است که نامزد هستند سازگار است.

Webb: این واقعا عجیب و غریب زمان برای سیاست است. هنگامی که ما در حالت عادی و راحت زندگی می کند و روال ناگهان طرح میتوانست توسط طاعون و یا زلزله و ما به سرعت به نوبه خود توجه ما را به اصول بقا و مطمئن شوید که دوستان و خانواده مان خوب هستند. سیاست می شود به طور ناگهانی ثانویه است.

در زمان هایی از این رای دهندگان نیست بسیار علاقه مند به دیدن نمونه کمپین تبلیغات و یا سخنرانی در مورد چگونه یک نامزد است. آنها به دنبال اطمینان رهبری نه خود خدمت پیام و یا حمله تبلیغات. سنتی مبارزه بی دست و پا.

و روند مبارزات انتخاباتی به طور چشمگیری تغییر کرده. بیشتر درب-به-درب تماس با ما. هیچ بیشتر در فرد تجمعات انتخاباتی و یا سخنرانی. معمول حوادث که در آن نامزدها به نظر می رسد و یا صحبت می کنند تمام شده است لغو شد. بحث خواهد شد و مجازی.

این خواهد شد یک آزمایش واقعی از یک نامزد توانایی محوری به سرعت و انطباق با واقعیت های جدید است. رسانه های اجتماعی در حال حاضر بسیار مهم است اما در حال حاضر آن میباشد. رسیدن به حق مخاطبان با پیام حق کاملا ممکن است از طریق رسانه های اجتماعی, اما آن را تست یک نامزد تخصص و ارتباطات غرایز.

استفاده هوشمندانه از سنتی پخش و رسانه های چاپی, همراه با, خلاق, روابط عمومی, خوب خواهد بود کانال های پشتیبانی ساخت به عنوان شهروندان لحن در برای دریافت آخرین اخبار بحران.

خواهد بحران ایجاد مزیت یا ضرر برای امتیازهای در انتخابات آینده?

Pignanelli: دفتر دارندگان و متقاضیان که واقعا درک زمان احساسات از رای دهندگان در این تغییر محیط و سادگی پیام خود را بر این اساس موفق خواهد شد. کسانی که تنها تکیه بر گذشته روش های انجام این کار در خطر است.

وب: آن را از روی حیله و تزویر برای امتیازهای اما یک مزیت برای آنها را اگر آنها را به خوبی انجام. به عنوان آنها تعلیق سنتی فعالیت های انتخاباتی آنها را به فرصت های دیگر به قبل از رسانه ها و اطمینان شهروندان است. اگر آنها به عنوان دیده می شود بهره برداری از بحران آن را معکوس. به عنوان دولت coronavirus تزار و فرمانداری نامزد سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox بیشتر به دست آوردن و یا از دست دادن آن را به مناسبت افزایش یابد.

در زمان نیاز حتی ضد دولت نگاه مردم به دولت و رهبران سیاسی برای کمک به. این بحران اعتبار از اهمیت دولت در زندگی ما ؟ خواهد دولت را اندازه گیری تا به چالش ؟

Pignanelli: آمریکایی ها کار هر روز را به انجام و یا عواقب رنج می برند. پس آنها انتظار خود را انتخاب و منصوب مقامات دولتی برای ارائه خدمات به ویژه در شرایط اضطراری. اکثر Utahns به درستی اعتماد به نفس در دولت های ایالتی و محلی در حوزه های قضایی که سابقه ای از موفقیت غیر قابل بحث است. اما فدرال جلب بررسی مخلوط.

سرسخت سرمایه داری و مدافع بازار آزاد اعتقاد من در نقش های خاص برای دولت — به خصوص مدیریت ایمنی عمومی بحران. شهروندان مناسب تقاضای مقامات ترک تعصب و خود-ارتقاء برای خوب بیشتر. یوتا رهبران بر این اساس پاسخ — به طور معمول. امیدوارم سیاستمداران ملی با استفاده از این فرصت معکوس فرسایش احترام.

وب: درست مثل وجود ندارد بسیاری از بیخدا ها در یک سنگر وجود ندارد بسیاری از ضد دولتی مردم در زمان بحران. یک فاجعه بزرگ طول می کشد دور توانایی مردم برای مراقبت از خود و حتی پایمال کردن ظرفیت های همسایه و سازمان های غیر انتفاعی و کلیساها برای دیدار با نیازهای شما.

بنابراین دولت در مراحل و به خصوص دولت فدرال با چند محدودیت در توانایی خود را به قرض گرفتن و صرف. همیشه وجود دارد متناسب و شروع می شود در آماده سازی برای مقابله با یک فاجعه بزرگ و متعاقب آن بحران اقتصادی است. داده شده است که من فکر می کنم coronavirus پاسخ در محلی سطوح ایالتی و فدرال شده است بسیار خوب است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن خود پیام های مخلوط شده است اما او احاطه شده خود را با برخی از عالی افرادی که نگه داشتن ملت اطمینان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de