HPV ممکن است باعث شود 1 در 5 مورد از سرطان پروستات را تجزیه و تحلیل می گوید

جولای 13 (UPI) — بیش از 20 درصد از مردان مبتلا به سرطان پروستات آزمایش مثبت برای ویروس پاپیلومای انسانی یا HPVs یک تجزیه و تحلیل منتشر شده روز دوشنبه در مجله عوامل عفونی و سرطان را در بر داشت.

لینک نشان می دهد این ویروس ها ممکن است در میان علل سرطان است که جان حدود 30,000 مردان آمریکایی در هر سال, حمایت از این مورد برای واکسیناسیون جهانی محققان گفتند.

تبلیغات

“داده ها نشان می دهد که عفونت HPV ممکن است منتقل می شود در طول فعالیت جنسی و بازی علی نقش به سرطان پروستات و همچنین سرطان دهانه رحم [زنان],” co-نویسنده جیمز Lawson, یک استاد دانشگاه نیو ساوت ولز در استرالیا در بیانیه ای گفت.

“اگر چه HPVs تنها یکی از بسیاری از عوامل بیماری زا شناسایی شده اند که در سرطان پروستات آنها تنها عفونی بیماریزا ما می توانیم واکسیناسیون در برابر, که باعث می شود این مهم است که به بررسی شواهد احتمالی علی نقش HPVs در سرطان پروستات” او گفت:.

لاوسون و همکار Wendy Glenn در دانشگاه نیو ساوت ولز مورد بررسی قرار داده ها از 26 مطالعات قبلی در HPVs و لینک خود را به سرطان پروستات است.

پرخطر HPV نوع 16 و 18 که علت اکثر سرطان دهانه رحم در زنان شناسایی شده اند در حالت عادی خوش خیم و بدخیم پروستات بافت آنها یافت می شود.

به عنوان بسیاری از 45 درصد از مردان آمریکایی 18 تا 59 ساله در حال مثبت برای برخی از فرم HPV تناسلی, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

این عفونت شده اند و مرتبط با سرطان در ناحیه تناسلی در گذشته این سازمان گفت:.

شيوع پر خطر HPV DNA که نشان دهنده وجود سرطان زا, انواع به طور معنیداری بالاتر در سرطان پروستات در مقایسه با حالت عادی و خوش خیم پروستات کنترل با توجه به لاوسون و گلن.

مطالعات اخیر دریافتند که 231 از 1,071 سرطان پروستات-یا تقریبا 22 درصد — شد HPV مثبت در حالی که تنها 74 از 1,103 خوش خیم پروستات کنترل — کمتر از 7 درصد — شد HPV مثبت گفتند.

“ما در بر داشت منطقی سازگار شواهدی وجود دارد که خطر HPVs به میزان قابل توجهی بیشتر شایع در سرطان پروستات نرمال پروستات بافت و خوش خیم پروستات بافت” گلن گفت.

چگونه عفونت HPV به طور بالقوه منجر به سرطان پروستات در مردان مشخص نیست و مطالعات افشای نرمال پروستات سلول های HPVs مورد نیاز برای بررسی این مکانیسم محققان گفتند.

این امکان وجود دارد که ویروس ها بازی غیر مستقیم نقش در تشکیل سرطان با مهار عملکرد حفاظتی از آنزیم های خاص آنها گفت. این ویروس همچنین ممکن است باعث التهاب پروستات است که می تواند منجر به بزرگ شدن پروستات خوش خیم و بعد از آن سرطان پروستات, آنها اضافه شده است.

“HPVs یک علت شایع از سرطان ها در مردان — به طور عمده سرطان های دستگاه تناسلی مقعد و آلت تناسلی بلکه … سرطان دهان و زبان و گلو” لاوسون گفت.

“از این رو محتمل است که HPVs نیز ممکن است نقش مهمی در سرطان پروستات و واکسیناسیون HPV ممکن است کمک به جلوگیری از سرطان پروستات” لاوسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>