‘لحظه بزرگ برای جنبش’: New Orleans شورای شهر به اتفاق آرا پشت مدیکر برای همه

مدیکر برای همه طرفداران تشویق شنبه پس از نیواورلئان شورای شهر به اتفاق آرا قطعنامه ای را در حمایت از تضمین پوشش بهداشت و درمان.

“این یک لحظه بزرگ برای جنبش” گفت: حمایت از گروه های عمومی شهروند است که بخشی از یک ائتلاف گسترده اصرار شهرداری به تصویب مدیکر برای تمام قطعنامه های.

قطعنامه تصویب شده توسط شورای شهر در ویدئو کنفرانس در جلسه سیگنال های حمایت از بهداشت و درمان اضطراری تضمین عمل نوشته شده توسط سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) و تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), که مستقیم مدیکر برای پوشش تمام هزینه های بهداشت و درمان از هر کس که در ایالات متحده برای مدت زمان بیماری همه گیر. این قطعنامه همچنین خواستار حمایت ساندرز مدیکر برای همه, قانون معرفی شده در سال گذشته که با ارائه جامع پوشش بهداشت و درمان برای هر آمریکایی فراتر از مدت زمان Covid-19 بحران است.

این در دستور کار شورای یادداشت از پنج شنبه خلاصه وضوح گفته است که اندازه گیری پشتیبانی می کند:

حمایت و اصرار قوانین فدرال برای ارائه جهانی, جامع پوشش بهداشت و درمان با صفر هزینه های بیماران در طول این بحران از جمله بهداشت و درمان اضطراری تضمین عمل و فراتر از آن مانند مدیکر برای همه عمل 2019 و تماس در کنگره برای کار به سمت فوری تصویب این یا قابل ملاحظه ای مشابه قوانین برای اطمینان از مناسب پوشش بهداشت و درمان برای همه ساکنان ایالات متحده در هر دو بحران کنونی و بحران دوره بهبود.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس گذاشته لخت مشکلات خطرناک از ما برای سود سیستم بهداشت و درمان,” ملیندا St. Louis مدیر عمومی شهروند مدیکر برای همه کمپین در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به اتفاق آرا تصویب این قطعنامه گفت: “سنت لوئیس می فرستد “یک پیام قوی, بازتاب نیاز حیاتی برای تضمین بهداشت و درمان برای همه به اطمینان حاصل شود که هیچ کس نباید بدون مراقبت به خصوص در این بیماری همه گیر.”

“از شهرهای کوچک مانند بیت لحم, Pa. و Newburgh ارتفاعات اوهایو به شهرهای بزرگ شهری مثل لس آنجلس تمپا و در حال حاضر New Orleans, شهرداری های سراسر کشور خواستار تضمین بهداشت و درمان,” او گفت:.

ساندرز نیز با استقبال از تصویب قطعنامه و به اصطلاح برای ادامه کار “برای ساخت این مردمی انرژی در هر سطح—در شهرستانها نواحی و کشورهای سراسر امریکا—در نهایت تضمین بهداشت و درمان برای همه مردم ما است.”

این سناتور ورمونت را ستایش نمی خسته شده اید توسط New Orleans شورای شهر.

در آن Facebook صفحه, شورای تشکر ساندرز “برای رهبری به اتهام” نسبت به تضمین بهداشت و درمان.

“پس از چند هفته گذشته است و کاملا روشن است که عدم بهداشت و درمان تا به حال تاثیر مستقیم بر ما فیزیکی و مالی خوب بودن” شورای نوشت. “ما می توانیم و باید انجام دهید بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de