‘پیروزی بزرگ برای جامعه برابری” به عنوان دادگاه عالی آمریکا با تأکید محل کار حمایت

کار و جامعه طرفداران حقوق جشن دوشنبه پس از دیوان عالی ایالات متحده حکم داد که کار تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت ممنوع است تحت دیرینه قانون فدرال است.

حکم صادره توسط تهمت منصوب عدالت نیل Gorsuch است ملامت به کاخ سفید که در آن مدعی عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 را پوشش نمی دهد گرایش جنسی و این که “عادی معنای ‘جنسیت’ بیولوژیکی است یا زن.”

دادگاه در یک 6-3 تصمیم گیری است که این قانون باعث می شود آن را غیر قانونی برای کارفرمایان به تبعیض در برابر یک کارگر به دلیل فراجنسیتی وضعیت و جهت گیری جنسی خود را در علاوه بر این به خودشان اختصاص داده شده در هنگام تولد.

“کسانی که به تصویب رسید حقوق مدنی عمل ممکن است پیش بینی خود را به کار خواهد منجر به این نتیجه خاص اما محدودیت های تدوین کنندگان’ تخیل عرضه هیچ دلیلی برای نادیده گرفتن قانون خواسته است. تنها کلمه نوشته شده است و همه افراد حق دارند به آن بهره مند شوند.”
—دیوان عدالت نیل Gorsuch

“یک کارفرما که اخراج یک فرد برای اینکه همجنسگرا یا فراجنسیتی آتش سوزی که فرد برای صفات یا اقدامات آن را مورد سوال در اعضای مختلف انجمن” نوشت Gorsuch. “کسانی که به تصویب رسید حقوق مدنی عمل ممکن است پیش بینی خود را به کار خواهد منجر به این نتیجه خاص اما محدودیت های تدوین کنندگان’ تخیل عرضه هیچ دلیلی برای نادیده گرفتن قانون خواسته است.”

“تنها کلمه نوشته شده است و همه افراد حق دارند به آن سود,” او اضافه شده است.

Gorsuch و قاضی جان رابرتز هر دو منصوب توسط داعش پیوست, چهار لیبرال متمایل به قضات در دادگاه عالی در حکم.

آیتالله سیستانی که به نمایندگی دو شاکی در دیوان عالی کشور مورد به اعتباری به پیروزی های بی شماری به جامعه آمریکایی است که مبارزه در بیش از پنج دهه گذشته برای برابری جنسیتی در محل کار.

“این یک پیروزی بزرگ برای جامعه برابری گفت:” جیمز Esseks مدیر آیتالله سیستانی را LGBTQ & HIV پروژه. “بیش از 50 سال پیش سیاه و قهوه ای ترانس زنان, drag queens و بوچ لزبین مبارزه علیه خشونت پلیس و تبعیض است که بیش از حد بسیاری از LGBTQ مردم هنوز هم چهره. دیوان عالی آمریکا روشن است که آن را غیر قانونی به آتش مردم به خاطر آنها تجاوز است نتیجه چند دهه از طرفداران مبارزه برای حقوق ما است.”

“دادگاه به اکثریت کشور ما که در حال حاضر می داند که تبعیض آمیز در برابر تجاوز افراد این است که هر دو غیر منصفانه و برابر قانون” Esseks افزود: با اشاره به 28 متحده که در حال حاضر محافظت از تجاوز کارکنان از تبعیض است.

حاکم می آید یک ماه پس از مرگ Aimee Stephens, یک زن بود که اخراج از کار او در یک مراسم تشییع جنازه به خانه پس از گفتن او کارفرمای او نما.

“برای آخرین بار هفت سال از Aimee در زندگی او به عنوان یک رهبر که مبارزه علیه تبعیض نما مردم شروع شد زمانی که او از کار اخراج شدند برای بیرون آمدن به عنوان یک زن با وجود های اخیر ارتقاء در آن زمان گفت:” دانا Stephens, Aimee است. “من سپاسگزار برای این پیروزی به افتخار میراث Aimee و به مردم اطمینان دهد که در حال درمان نسبتا صرف نظر از گرایش جنسی یا هویت جنسیتی.”

طرفداران جشن تصمیم گیری در رسانه های اجتماعی.

حکم صادره در روز پس از هزاران نفر از مردم در سراسر کشور بسیج برای حقوق سیاه نما آمریکایی ها پس از قتل دو سیاه, ترانس زنان در هفته گذشته.

“شایان ذکر است که اشتغال شاید بیش از هر چیز یک بتن پیش بینی کننده ایمنی, سیاه, ترانس زنان در این کشور ایم” روزنامه نگار کیت Sosin به عنوان ملت در انتظار حکم دیوان عالی کشور.

طرفداران در روز دوشنبه اشاره کرد که جامعه تجاوز هنوز هم چهره یک مبارزه برای تضمین کامل حقوق مدنی.

“کار ما انجام شده است. هنوز هم وجود دارد نگران کننده شکاف در فدرال حقوق مدنی قوانین است که مردم ترک—به خصوص سیاه و سفید و قهوه ای و تجاوز مردم به تبعیض در کسب و کار باز به مردم و مالیات دهندگان بودجه برنامه” گفت: Esseks. “کنگره باید تأیید امروز تصمیم گیری و به روز رسانی قوانین ما برای اطمینان از جامع و صریح و روشن در حمایت از جامعه و همه مردم است که به صورت تبعیض است.”

ایالات متحده نیز کار را به انجام برای محافظت از تمام LGBTQ مردم از ستم درمان در تمام فضاهای عمومی اضافه شده GLBTQ قانونی طرفداران و مدافعان (خوشحال).

“ما فدرال و بسیاری از قوانین دولتی هنوز هم ترک بیش از حد بسیاری از LGBTQ مردم و دیگران محافظت نشده در مناطق بحرانی از زندگی از جمله دسترسی به مکان های عمومی مانند فروشگاه ها و یا حمل و نقل عمومی و یا در بودجه فدرال حیاتی خدمات اجتماعی” گفت: مریم Bonauto, حقوق مدنی, مدیر پروژه خوشحالم. “امروز حکم نیز می رسد و در مقابل افت فراگیر نژادپرستی نظاممند و نژادپرستانه و خشونت که تحمیل نا معلوم و غیر قابل تحمل هزینه های سیاه و سفید آمریکایی ها و همه مردم از رنگ از جمله کسانی که LGBTQ.”

سازمان عفو بین الملل ابراز امیدواری کرد که تصمیم دادگاه عالی خواهد طنین انداز با قانونگذاران در سراسر کشور و نشان دهنده یک گام بزرگ به سمت به رسمیت شناختن کامل حقوق برابر.

“هیچ کس نباید ترس می شود که آنها به منظور کار یا زندگی خود گفت: Tarah Demant مدیر گروه و جنسیت و تمایلات جنسی و هویت برنامه. “LGBTQI مردم حق دارند به همان حمایت به عنوان هر کس دیگری سزاوار آنها قادر به زندگی می کنند زندگی خود را بدون ترس از تبعیض—چیزی دیوان عالی کشور تأیید کرده است امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de