آغوش برای سلامتی خوب هستند در طول سال و نه فقط در روز ولنتاین

سالت لیک سیتی — جنت جنیس بود با خوشحالی بازی یک کارت بازی در خانه خود را هنگامی که او شگفت زده شد با بداهتا آغوش از محلی مراقبت خدمات.

“این خیلی متفکر” 89 ساله بیوه گفت. او تا به حال یک منزل پر از بستگان وجود دارد در چهارشنبه, اما, به طور معمول, جنیس متکی به خدمات بازدید از فرشتگان برای همراهی و غیر پزشکی نیاز دارد.

“من عاشق کار کردن با افراد مسن گفت:” نیکول Maynes که مشغول به کار به عنوان یک CNA برای بازدید از فرشتگان سالت لیک سیتی برای شش سال. او یک عشق تسهيلگر در حالی که کمک به مراقبت از خود great-grandmother سال پیش بود و در دست به توقف در جنیس برای در آغوش گرفتن در روز چهارشنبه.

“من واقعا دوست دارم یادگیری در مورد زندگی خود” Maynes گفت.

بازدید از فرشتگان ملی حق رای دادن حدود 100 مشتریان در دریاچه نمک دره و تقریبا همه آنها اخذ خواهد شد اضافی بازدید این هفته برای روز ولنتاین همراه با یک نشانه از “سازمان” است که نشان می دهد آنها چقدر ما مراقبت” گفت: بروس آلیسون franchisee و مدیر در 4095 کوهستانی رانندگی محل. او گفت: تعطیلات drop-ins مهم هستند به مشتریان از آنجا که بسیاری از آنها را می توانید خیلی تنهایی.

مرکز تحقیقات پیو گزارش بیش از یک چهارم از آمریکایی ها 65سال یا به تنهایی زندگی می کنند و احساس جدا شده است که می تواند منجر به افزایش نرخ بیماری های مزمن و افسردگی و زوال عقل و مرگ است.

علاوه بر افزایش چسبندگی بغل کردن یک دوست می تواند به روشن کردن خلق و خوی فرد کاهش استرس و دفع علائم بیماری و کاهش فشار خون بالا, با توجه به پژوهش های مختلف. آن را به تولید یک دست انداز در هورمون اکسی توسین است که گاهی اوقات به نام “عشق مخدر است.”

“مردم نیاز به آغوش, به خصوص اگر آنها به تنهایی زندگی می کنند” گفت: کتی Sorenson بازدید از فرشتگان سخنگوی. “آنها نیاز به عشق و ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها احساس دوست داشتنی.”

“ما واقعا نمی مراقبت برای مشتریان” آلیسون اضافه شده است. “آنها خانواده است.”

در علاوه بر این به طور منظم وظایف بازدید از فرشتگان در مشتریان در تعطیلات زمانی که آنها بر این باورند کمی مراقبت بیشتری ممکن است مفید باشد.

جنیس گفت: آن روز او ساخته شده.

تخمین زده می شود که خانواده ها در ایالت یوتا ارائه بیش از 80 درصد از مراقبت مورد نیاز سالمند در کشور وجود دارد و بیش از 132,000 از آنها انجام می دهند آن را به صورت روزانه. خدمات مانند دیدن فرشتگان تبدیل به بحرانی برای ارائه مهلت بسیار مورد نیاز و برای کمک به آن دسته از سرپرستان که باید زندگی خود را به منجر شود گفت: Allison.

“این مهم برای سلامت روان را به مطمئن شوید که پدرم مراقبت از گرفته شده است,” او گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از مردم آگاه هستند از خدمات مراقبت و کمک به آنها می تواند در مراقبت از یک دوست.

منابع مانند بازدید از فرشتگان نه تنها پیشنهاد همراهی و حمایت عاطفی بلکه با کمک داروها و غذا و بهداشت و کمک و سلامت کلی. آنها با کار در آسایشگاه سالمندان ارائه دهندگان مراقبت و دیگر در صفحه اصلی خدمات پرستاری به “کمک به آنها برای شاد بودن در خانه” Sorenson گفت.

“هر آنچه در آن طول می کشد برای کمک به آنها را در محل” او گفت:, و اضافه کرد که خانه یک آشنا محل که در آن مردم می توانند احساس امنیت و حفظ استقلال خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر