انسان باقی می ماند می تواند کمپوست اگر دولت لایحه برنده تصویب

بچه های خود را خواهد بود قادر به بارور در باغ خود را با شما باقی می ماند و اگر دولت جدید لایحه موفق است و باعث کالیفرنیا دوم دولت ایالات متحده اجازه می دهد تا کمپوست از اجساد انسان.

Assemblywoman Cristina گارسیا, D-بل گادرنز معرفی یک اندازه گیری سهشنبه که به دنبال دولت واشنگتن قانون در سال گذشته تصویب و اجازه بشر باقی مانده را می توان در فرد عروق که در آن آنها را به خاک با کمک تراشه های چوب و نی. در نتیجه کمپوست پس از آن می تواند بازگشت به بازماندگان و یا اهدا به حفاظت از زمین است.

محیط زیست در میان هواداران از آنچه که لقب “طبیعی آلی کاهش” از آنجا که آن را فضای مورد نیاز به صورت سنتی دفن می کند و تولید کربن تولید گازهای گلخانه ای در ارتباط با هولوکاست. در حال حاضر حدود دو سوم از تمام کالیفرنیا در حال سوزانده با توجه به ملی مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن.

“با تغییرات آب و هوایی و افزایش سطح آب به عنوان بسیار تهدید واقعی برای محیط زیست ما این است که یک روش جایگزین وضع نهایی است که نمی خواهد مشارکت در تولید گازهای گلخانه ای به محیط زیست ما” گارسیا گفت.

“(درختان) بهترین فیلتر هوا با کیفیت و اگر بیشتر مردم به شرکت در آلی کاهش و کاشت درخت ما کمک می کند با کالیفرنیا کربن. من مشتاقانه منتظر ادامه میراث به مبارزه برای تمیز کردن هوا با استفاده از من باقی مانده کاهش می یابد به کاشت یک درخت است.”

کالیفرنیا در حال حاضر یکی از حداقل 33 متحده که در آن گورستان مجاز به انجام “طبیعی تدفین” است که در آن جسد است embalmed و به خاک سپرده شده است در به راحتی زیست تخریب پذیر کفن یا جعبه اغلب بدون سنگ مزار. اما گارسیا قانون اجازه می دهد تجزیه را بالاتر از زمین در یک محیط کنترل شده.

واشنگتن به راحتی قابل اندازه گیری به تصویب قوه مقننه با 80-16 رای در دولت خانه و و 38-11 رای در سنا دولت.

کلیسای کاتولیک به مخالفت با اندازه گیری.

“خلاصی از انسان باقی می ماند و در چنین شیوه ای نتواند برای نشان دادن احترام به اندازه کافی برای بدن مرحوم” سعید یوسف نژاد Sprague, مدیر اجرایی, دولت واشنگتن کاتولیک کنفرانس در نامه ای به دولتی که قوه مقننه.

هزینه کمپوست رویکرد تخمین زده شده است در $5,500 توسط کاترینا بیل که مستقر در سیاتل شرکت دوباره انشاء کردن است ramping تا به ارائه جسد کمپوست خدمات در واشنگتن است و ارائه پشتیبانی به گارسیا لایحه.

که کمتر از متوسط هزینه یک سرویس کامل دفن سنتی اما بیش از هولوکاست با توجه به لینکلن متقابل بیمه عمر. در حالی که هزینه هر رویکرد خاص می تواند متفاوت باشد لینکلن متقابل لیست قیمت متوسط یک سرویس کامل سنت دفن در کالیفرنیا در مورد $11,600 از جمله تابوت طرح و قبر نشانگر و یا در مورد $9,200 بدون مشاهده و مراسم خدمات.

این شرکت لیست به طور متوسط با سرویس کامل هولوکاست در حدود 3500 دلار یا حدود 1500 دلار بدون مشاهده و مراسم خدمات.

یک مطالعه از شش انسان اجساد در دانشگاه ایالتی واشنگتن در بر داشت که در عرض چهار تا هفت هفته بدن تخریب به یک اسکلت. دوباره انشاء کردن و دیگر کمپوست شرکت ها انتظار می رود به ساییدن استخوان یک رویکرد مشترک در هولوکاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>