صدها نفر تخلیه به آتش سوزی در فلوریدا تکدی

پنساکولا فلوریدا. — آتش نشانان در فلوریدا تکدی مبارزه حریق از طریق شب که مجبور صدها نفر از مردم به تخلیه از خانه های خود بروند.

بیش از 575 هکتار آتش سوزی در شهرستان والتون باعث شد حدود 500 نفر به تخلیه. مقامات وجود دارد گفت: چند سازه از دست داده بودند در آتش بود که 65% موجود شنبه صبح.

والتون شهرستان کلانتر مایکل Adkinson گفت: در اواخر شب در کنفرانس خبری که کسانی که خواسته بودند به ترک خانه خود را اما تا به حال هیچ جایی برای رفتن فرستاده شدند جنوبی والتون دبیرستان.

یکی دیگر از آتش سوزی آغاز شد بعد از ظهر دوشنبه در همسایه سانتا رزا شهرستان به عنوان بالا باد و رطوبت کم باعث شعله به گسترش 10 بار در اندازه فلوریدا خدمات جنگل در بیانیه ای گفت. آتش آغاز شده به عنوان یک تجویز می سوزاند اما به سرعت رشد خارج از کنترل با توجه به Tampa Bay Times.

خدمات جنگل گفت: چند سازه از دست داده اند در 2000 هکتار آتش سوزی در سانتا رزا شهرستان و مقامات توصیه ساکنان جنوب بزرگراه میان ایالتی 10 به تخلیه. آژانس را ندارد روشن است که چگونه بسیاری از مردم شده اند تخلیه از منطقه است. تا کنون حدود 20 درصد از آتش شده است شامل, مقامات گفت.

تخلیه سفارش خود باقی خواهد ماند تا ظهر پنجشنبه و پس از آن خواهد بود مجددا در آن زمان وزارت کشاورزی فلوریدا و خدمات مصرفی در بیانیه ای گفت.

“این بسیار خطرناک است و حرکت سریع آتش سوزی وضعیت است که به سرعت در حال تحول بنابراین هر کس در منطقه آسیب دیده باید به دنبال دستورالعمل از دولت و مقامات محلی گفت:” فلوریدا کشاورزی کمیسر نیکی سرخ شده.

تقریبا همه از فلوریدا تا به حال کمتر از معمول بارندگی در این سال است. خدمات ملی آب و هوا هواشناس جک کالن گفت: برابر خشکی کمک می سوخت آتش سوزی چهارشنبه. کالن است که بر اساس Mobile, آلاباما گفت باد است مقصر واقعی.

“آیا این (آتش) امروز باد به همراه شرایط خشک و کم رطوبت” کالن گفت: این آتش سوزی در نزدیکی Pensacola.

شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب و یا مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im