مجارستان مجلس رای به ممنوعیت قانونی به رسمیت شناختن ترانس مردم

مارس 19 (UPI) — مجارستان پارلمان روز سه شنبه به تصویب قانون جدید که ممنوعیت قانونی به رسمیت شناختن از نما مردم است.

این لایحه به تصویب رسید در یک 134-56 رای با چهار رای ممتنع و مجارستان با رئیس جمهور Janos Ader یک متحد نزدیک نخست وزیر ویکتور اوربان که ملی-محافظه کار فیدز حزب تحت فشار قرار دادند و این قانون از طریق, است, به احتمال زیاد به آن را امضا و به قانون است.

این تعریف جنسیتی بر اساس زیست شناسی کروموزوم اختصاص داده شده در هنگام تولد ممنوعیت توانایی برای تغییر جنسیت و ابهام جنسی به طور قانونی تغییر هویت در اسناد رسمی. آن را نیز بدان معنی است که کسانی که در لیست انتظار برای مراحل قانونی به تغییر جنس رد خواهد شد پس از این روش در حال حاضر منجمد شده است برای حدود دو سال است. علاوه بر این منتقدان می گویند آن منجر به تبعیض بیشتر علیه نما و افراد دو جنسیتی.

“تقریبا دو سال پس از تعلیق از جنسیت و تغییر نام درخواست مجلس با تصویب لایحه ای که منع قانونی جنسیتی به رسمیت شناختن از نما مردم به” کلاهدوز جامعه مجارستانی, ترانس حقوق گروه گفت: در بیانیه ای در واکنش به تصویب این لایحه. “اگر چه پارلمان اروپا, U. N. کمیسر عالی حقوق بشر و سایر بازیکنان بین المللی مخالفت با لایحه دولت نیست خودداری از معرفی یک قانون نقض قانون اساسی حق اساسی. LGBTI سازمان ها در حال حاضر تبدیل به رئیس جمهوری از او درخواست قرار دادن قانون برای بررسی به دادگاه قانون اساسی.”

سازمان عفو بین الملل که در کمپین برای پایان دادن به نقض حقوق بشر همچنین صحبت کردن در برابر این تصمیم است.

“این تصمیم هل مجارستان بازگشت به سمت تاریک و سر حقوق فراجنسیتی و افراد دو جنسیتی,” سازمان عفو بین الملل محقق کریستینا Tamas-Saroy در بیانیه ای گفت. “این نه تنها آنها را در معرض بیشتر تبعیض اما همچنین تعمیق در حال حاضر تحمل و محیط خصمانه مواجه شده LGBTI جامعه است.”

“این مهم برای مجارستان کمیسر حقوق اساسی به عمل فوری و درخواست دادگاه قانون اساسی بررسی و سریع annuls وحشتناک مقررات این قانون” Tamas-Saroy اضافه شده است. “همه هویت جنسیتی باید از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده و هر کس باید مجاز به تغییر نام و جنسیت نشانگر در تمام اسناد رسمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de