‘گرسنگی ساعت’ تابلوهای تبلیغاتی انفجار مک کانل و اوباما برای مسدود کردن 16 میلیارد دلار در کمک های غذایی

این گروه غیر انتفاعی گرسنگی رایگان امریکا روز دوشنبه اعلام کرد که آن را در حال اجرا است “گرسنگی Clock” بیلبورد و تبلیغات در سراسر کشور به تماس از ایران با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی و دیگر سناتور جمهوریخواه برای مسدود کردن 16 میلیارد دلار در کمک های غذایی برای آمریکایی ها تلاش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“این است که به سادگی بی وجدانی که رهبر مجلس نمایندگان آمریکا و سنا اوباما در حال بازی سیاست با کمک غذایی در حالی که تعداد عظیمی از خود ترکیبات مبارزه علیه گرسنگی است.”
—Joel برگ گرسنگی رایگان امریکا

“این است که به سادگی بی وجدانی که رهبر مجلس نمایندگان آمریکا و سنا اوباما در حال بازی سیاست با کمک غذایی در حالی که تعداد عظیمی از خود ترکیبات مبارزه علیه گرسنگی” گرسنگی رایگان امریکا مدیر عامل Joel برگ در بیانیه ای گفت. “مواد غذایی با تاخیر است مواد غذایی را تکذیب کرد.”

این گروه تابلوهای تبلیغاتی نه تنها در کنتاکی هدف قرار دادن مک کانل و بهداشت ، رند پل (R-Ky.) اما همچنین در پنج ایالت دیگر—هدف قرار دادن سنسور. مارتا McSally (R-Ariz.), مارکو روبیو (R-Fla.), ریک اسکات (R-Fla.), کلی Loeffler (R-Ga.), دیوید پردو (R-Ga.), پت Toomey (R-پن.), John Cornyn (R-تگزاس) و تد کروز (R-تگزاس).

“بسیاری از آنها نشان دهنده متحده با گرسنگی نرخ بالاتر از میانگین ملی” گفت: برگ. “نه تنها این حمایت غذایی, خوراک, مردم گرسنه در خانه متحده, اما آن را نیز حفظ یا ایجاد شغل های محلی و در نتیجه کمک به اقتصاد عقب بر گردیم روی پای خود را. آن است که به سادگی تکان دهنده که خود را برای پذیرش خود مک کانل مسدود کردن این و حیاتی دیگر اقدامات کمک های اولیه در این لایحه به دلیل او می گوید که او نمی خواهید برای کمک به ‘آبی متحده است.'”

در آوریل مک کانل با اشاره به مطالبات برای بیشتر همه گیر امداد به عنوان “آبی دولت کمک مالی” در گفتگو با جناح راست میزبان رادیو هیو هویت.

“در حالی که ما می خواهم برای روشن است که هر دو طرف به طور مساوی مقصر این تاخیر” برگ توضیح داد: “ما نیز نا امید که سناتور دموکرات Kyrsten Sinema از آریزونا است نه صحبت کردن علنی در حمایت فوری عبور از این حیاتی حمایت غذایی در یک زمان هنگامی که بسیاری از آریزونا خانواده گرسنه هستند به همین دلیل است که ما نیز او را در این مبارزات انتخاباتی آگهی.”

تابلوهای تبلیغاتی برجسته که از آن شده است 51 روز پس از دموکرات-کنترل خانه منتقل سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری (قهرمانان) عمل می کنند و جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا است و نه عمل ، اگر چه ترقی خواهان را متهم کرد که coronavirus امداد قوانین نه چندان دور به اندازه کافی آن را شامل برخی از مقدار مورد نیاز مواد غذایی کمک کند.

به عنوان گرسنگی رایگان امریکا خلاصه دوشنبه:

قهرمانان با تصویب قانون توسط مجلس فراهم می کند افزایش 15 ٪ در منافع برای ضربه محکم و ناگهانی (این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه که قبلا شناخته شده به عنوان مواد غذایی تمبر برنامه). که پیاده روی را افزایش می دهد متوسط ضربه محکم و ناگهانی به نفع کشور حدود 20 سنت در هر وعده غذایی از سطح کنونی $1.34 هر وعده غذایی به حدود 1.54 هر وعده غذایی است. این لایحه همچنین شامل 150 میلیون دلار برای افزایش کمک های مالی به خیریه مواد غذایی, بانک, آشپزخانه سوپ و غذا pantries که بسیاری از آنها مبتنی بر ایمان. علاوه بر این, لایحه, افزایش, تغذیه, پشتیبانی از کم درآمد زنان باردار و نوزادان فراهم می کند مواد غذایی اضافی برای کمک به کودکانی که وعده های غذایی مدرسه برنامه ها بسته شده اند و در طول همه گیر و reimburses مدارس برای مواد غذایی اضافی هزینه های توزیع در این بحران است.

“اجازه دهید روشن است: این تاخیر در کمک های غذایی ممکن است منجر به حتی بیشتر آمریکایی ها بی ارزش در حال مرگ” اعلام برگ. “مخالفت جمهوری خواهان کنگره و رئیس جمهور تهمت به افزایش داخلی حمایت غذایی در بدترین بهداشت و گرسنگی و بحران در دوران مدرن است که نه تنها از نظر اخلاقی ظالمانه و اقتصادی خود شکست اما آن را نیز رک و پوست کنده, گنگ سیاست است.”

“هنگامی که مردم آمریکا در مورد یادگیری این کمک های غذایی holdup آنها خواهد بود و خشم. است که چرا ما می خواهیم به ما کمک می کند تا سطح شیب دار فشار بر جمهوری خواهان مجلس سنا به تصویب این کمک های غذایی بلافاصله,” او اضافه شده است. “تنها قدرت مردم می تواند نیروی پایان دادن به این حمله سیاسی و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا.”

گرسنگی رایگان امریکا تشویق منتقدان آمریکا به اوباما انفعال به امضای طومار خواستار بالا اتاق به اقدام فوری کمک به این گروه برای حمایت از تابلوهای تبلیغاتی و طرح های دیگر و به اشتراک گذاری داستان های شخصی در مورد مبارزه در طول بیماری همه گیر در رسانه های اجتماعی با هشتگ #PassHeroesAct.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im