هانتینگتون بیچ مقامات رای به چالش رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را به همه اورنج کانتی, سواحل, یک تصمیم او اعلام کرد در اوایل روز شنبه در پاسخ به ساحل, جمعیت در طول موج گرما آخر هفته گذشته.

“رژیم صهیونیستی. Newsom دستور به بستن تمام سواحل در اورنج کانتی امروز یک نامطلوب تصمیم گیری است که به طور قابل توجهی اثرات ما در اینجا در هانتینگتون بیچ” شهردار Lyn Semeta گفت: در انتشار اخبار. “با توجه به این که اورنج کانتی میان بالاترین سرانه COVID-19 نرخ مرگ و میر در کالیفرنیا اقدام توسط دولت اولویت سیاست بیش از داده ها در تناقض مستقیم با استاندار اظهار داشت: هدف اجازه می دهد تا علوم و حقایق به راهنمای ما در پاسخ به این وحشتناک جهانی همه گیر.”

در هانتینگتون بیچ شورای شهر رای دادند 5-2 مستقیم دادستان شهرستان به دنبال هر و همه اقدامات قانونی لازم برای به چالش کشیدن دولت را بسته شدن بخشنامه.

این شهر همچنان بسته شدن تمام سواحل در مارس 1 از نگرانی برای مسائل است که می تواند علت اینکه تنها اورنج کانتی شهر با سواحل هنوز باز گفته است.

این بسته شامل شهر مسیرهای دوچرخه, قایق رمپ دستشویی پارکینگ و همراه امکانات تفریحی. علاوه بر فعالیت های از قبیل حمام آفتاب, راه رفتن, دویدن و ورزشهای آبی ممنوع خواهد شد..

“تجربه ما به صورت محلی بوده است که اکثر مردم مسئول است و مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز” این شهرستان بیانیه ای گفت:.

نیوپورت بیچ مقامات همچنین ملاقات در یک بسته-جلسه شورای شهر بحث دوشنبه شب. فرماندار مختصر و کلی بخشنامه افزایش اجرای پرسش است که نیاز به توضیح بیشتر از خود دفتر و دفتر امور خارجه از خدمات اورژانس با توجه شهردار را اونیل در بیانیه ای گفت.

“این شهر ماموران امنیت عمومی را در تلاش برای آموزش عمومی در فرمانداری بخشنامه و امیدوار استناد خواهد بود غیر ضروری” شهر یادداشت می گوید.

در نیوپورت بیچ شورای شهر برگزار جداگانه جلسه ویژه انتظار می رود این آخر هفته به بحث در مورد گزینه های قانونی برای به چالش کشیدن دستور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im