شکارچی می گوید او نمی خواهد اجرا به نوشتن در نامزد

سالت لیک سیتی — سابق رژیم صهیونیستی. جان هانتسمن جونیور گفت: او را در حال اجرا به عنوان یک نوشتن در نامزد در ماه نوامبر.

“در حالی که ما درک ادامه داد: شور و شوق از طرفداران در سراسر کشور به خصوص بعد از یک مسابقه بسیار تنگ, ما نمی خواهد به دنبال هر گونه تلاش برای نوشتن در کمپین” شکارچی در بیانیه ای گفت. او کاهش یافته است به بحث در مورد تصمیم خود را.

شکارچی دختر ابی گفت: Deseret News پدر او “همواره احترام به فرایند اولیه.”

این دو بار در انتخاب فرماندار بیانیه می آید بعد از یک گروه از حامیان ملاقات هفته گذشته به بررسی نتایج نظرسنجی که بنا به گزارش ها حاکی از شکارچی می توانست اندکی لبه در انتخابات عمومی بیش از برنده 30 ژوئن توافق فرمانداری اولیه سرهنگ رژیم صهیونیستی است. اسپنسر Cox.

اما حامیان این تلاش به پیش نویس شکارچی به نوشتن در کمپین گفت: آنها هنوز امید به تغییر ذهن خود و در حال حرکت رو به جلو از جمله دیگر رای گیری.

Alecia ویلیامز یک داوطلب در شکارچی کمپین و سخنگوی تلاش گفت که او امیدوار است به ارائه آماده در هفته آینده یا دو.

“ما تا به حال تماس با رژیم صهیونیستی. شکارچی و بنابراین او دیده نمی داده یا حمایت است که در ساختمان” ویلیامز گفت. “ما آماده هستند تا به حال آن را به او هنگامی که ما آماده هستند و ما با اعتماد به نفس است که یک بار او را می بیند از آن او خواهد بود قادر به تصمیم گیری آگاهانه در مورد نوشتن-در مبارزه است.”

او گفت: آنها “اعتماد به نفس است که یک بار او را می بیند از آن او خواهد بود قادر به به طور کامل ارزیابی پتانسیل بسیار شایسته پیروزی نوشتن در مبارزه است.”

یکی دیگر از حامی, صحبت کردن در شرایط نه شناسایی شود گفت: “ما نمی دادن. ما در حال انجام ما علت سعی و کوشش. ما می خواهیم او را به طور کامل مطلع که در آن رای دهندگان نشستن در سراسر طیف.” طرفدار اضافه شده است که به دلیل نزدیک مسابقه دادن Utahns فرصت دیگری به رای شکارچی “عادلانه است که چیزی که به انجام این کار و درست انجام دهد.”

نه ویلیامز و نه حامی خواهد به اشتراک گذاری ویژگی های رای گیری در جریان است پس قبل از این مسابقه نزدیک بود به نام یک هفته پیش و یا نام است که جای پای این لایحه است.

تازه ترین نتایج به طور کامل توسط ایمیل اولیه انتخابات باید شکارچی آینده در بیش از 6,300 آرای Cox. دو نفر دیگر عربستان فرمانداری نامزد سابق یوتا مجلس گرگ هیوز و سابق یوتا اوباما رئیس توماس رایت باید هر دو اذعان کرد.

یوتا قانون اجازه می دهد تا نوشتن نامزدها را به فایل از طریق Aug. 31. تنها نامزد می تواند فایل و نوشتن در آرا هستند و تنها شمارش برای کسانی که انجام این کار. کاکس رئیس رقابت در انتخابات عمومی است که در حال حاضر حزب دموکرات کریس پترسون یک دانشگاه یوتا قانون استاد.

کاکس است نه اظهار نظر در مورد امکان رو به شکارچی دوباره در انتخابات عمومی ،

شکارچی نیز سکوت کرده بود در مورد اینکه آیا او با توجه به نوشتن در مبارزات انتخاباتی تا بیانیه دوشنبه منتشر شد. روز جمعه ابی شکارچی گفت: خانواده “شده است به خارج از شهر و می دانم که هیچ چیزی در مورد این تلاش ها. هر چیزی که انجام می شود می تواند توسط یک شخص ثالث.”

انتخاب فرماندار در سال 2004 و دوباره در سال 2008 شکارچی چپ اتاق کمتر از یک سال به دوره دوم خود را به تبدیل شدن سفیر ایالات متحده در چین تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. او بعد از فرار رئیس جمهور و اخیرا به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفیر ایالات متحده در روسیه است.

شکارچی را معاون فرماندار گری هربرت فرماندار شد زمانی که او پا به پایین. پس از بیش از یک دهه به عنوان فرماندار هربرت نیست به دنبال انتخاب مجدد است و تایید شده Cox. هشت جمهوریخواهان در ابتدا رقابت برای اولین فرماندار صندلی از سال 1992.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>