هیدروکسی کلروکین بدتر شانس برای بیماران مبتلا به سرطان با COVID-19

به عنوان شواهد انبوهی که یک مالاریا مواد مخدر تبلیغ به عنوان یک امکان coronavirus درمان توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به جای آسیب بیماران یک مطالعه جدید نشان می دهد همان ممکن است نگه دارید درست برای بیماران مبتلا به سرطان با COVID-19.

محققان دریافتند که بیماران مبتلا به سرطان با COVID-19 دریافت خواهید کرد که هر دو هیدروکسی کلروکین و آنتی بیوتیک آزیترومایسین اند بیشتر در معرض خطر مرگ از کسانی که با توجه به این دو دارو.

تبلیغات

از 928 بیماران در این مطالعه 13 درصد درگذشت ظرف 30 روز از اینکه تشخیص داده COVID-19. پس از تعديل اثر عوامل خاصی محققان به این نتیجه رسیدند که بیماران با پیشرفت سرطان شدند 5.2 برابر بیشتر احتمال مرگ در ظرف 30 روز نسبت به کسانی که در بهبودی و یا با هیچ شواهدی از سرطان است.

بيمارانی که ترکیبی از هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین برای درمان COVID-19 تا به حال نزدیک به سه برابر بیشتر در خطر مرگ در ظرف 30 روز نسبت به کسانی که نمی دریافت یا مواد مخدر محققان در بر داشت.

بیمارانی که با دریافت این دو دارو و بعد از آن درگذشت و به احتمال زیاد برای: آیا تا به حال کمی کاهش می یابد بدنی روزانه تابع دریافت کرده اند, درمان سرطان کمتر از 2 هفته قبل از اینکه تشخیص داده COVID-19 دارای Rh مثبت خونی بود از غیر هیسپانیک قومیت و به مصرف پایین آورنده کلسترول استاتین ها.

مطالعه ارائه خواهد شد تقریبا در نشست سالانه American Society of Clinical Oncology. چنین تحقیقاتی در نظر گرفته شده است مقدماتی تا زمانی منتشر شده در کارشناسی, مجله.

“این است که زود و در حال تکامل داده و بیشتر وقت و تجزیه و تحلیل مورد نیاز خواهد بود برای تایید و گسترش این یافته ها گفت:” منجر نویسنده دکتر جرمی وارنر استادیار پزشکی و انفورماتیک پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل, Tenn.

“در حال حاضر ما در حال کار به سرعت دریافت اطلاعات در مورد که چرا برخی از بیماران مبتلا به سرطان تبدیل شدن به آلوده به SARS-CoV-2 ویروس و شناسایی عوامل موثر بر شدت بیماری و مرگ است. ما نیز علاقه مند به اثرات درمان است که استفاده می شود برای درمان بیماران مبتلا به سرطان که COVID-19,” وارنر گفت: در اسکو انتشار اخبار.

“در حالی که این یافته ها تحریک آمیز ما معتقدیم که &hellip با دقت برنامه ریزی شده آینده نگر مطالعات مورد نیاز به واقعا نشان دادن خطر و یا بهره مندی از این مواد مخدر” وارنر اضافه شده است.

نگرانی های ایمنی بیش از هیدروکسی کلروکین درخواست سازمان جهانی بهداشت برای حذف دارو از جهانی محاکمه بالقوه COVID-19 درمان در اوایل این هفته.

دیگر مطالعات نیز نشان داد این دارو فایده ای ندارد و احتمالا می تواند آسیب COVID-19 بيمار.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فقط به پایان رسید در نظر گرفتن یک هفته دو دوره از مالاریا مواد مخدر به گارد در برابر COVID-19 عفونت پس از دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

در ضمن اسکو رئیس جمهور دکتر هوارد Burris سوم گفت: تحقیقات بیشتر مورد نیاز است به مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان زده توسط COVID-19.

“سرطان مراقبت از جامعه به فوریت نیاز به اطلاعات در مورد اثرات COVID-19 به طور خاص در بیماران مبتلا به سرطان,” او گفت:. “چگونه ما را در بهبود مراقبت ما با ارائه این بیماران و کاهش تعداد مرگ و میر و عواقب شدید در ارتباط با این بیماری در میان سوالات بالا.”

اطلاعات بیشتر

انجمن سرطان آمریکا در COVID-19 و سرطان است.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im