“من فکر نمی کنم که شما به ما گفتن حقیقت”: آمریکا کوره Pompeo در ایران و Coronavirus

دموکرات ها در کمیته روابط خارجی مجلس یکشنبه هزینههای دولت مایک Pompeo برای عدم پاسخ و بهانه در مسائل مربوط به دولت و سیاست در ایران و برنامه های خود را برای رسیدگی به گسترش coronavirus که تهدید به منفجر شدن به جهانی همه گیر.

دو ساعت جلسه صورت گرفت پس از دو ماه از درخواست های مکرر توسط کمیته بودند که در برابر Pompeo با وجود کنگره رسمی نقش مهمی در نظارت بر قوه مجریه.

“آقای وزیر نباید شده اند بسیار دشوار است برای به دست آوردن شما در اینجا ظاهر خود را امروز در اینجا است که بیش از حد کوتاه” گفت: کمیته صندلی Rep. الیوت انگل (D-n. y.). “در حالی که ما تا به حال به صبر برای شما نیست برای کسی صبر کنید.”

این “ارزیابی تهمت سیاست های اجرایی در ایران و عراق و استفاده از زور” شنوایی—آغاز شد که با CodePink معترضان محکوم Pompeo نقش او در دولت سیاست های تهاجمی و طلبی حذف شدن از اتاق—برگزار شد به بحث در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایران, سیاست ناشی از ترور ایران رهبر نظامی قاسم سلیمانی در بغداد در ژانویه 2.

دموکرات در این کمیته گفت: آنها معتقد توسط Pompeo را تکرار اظهارات که سلیمانی را ترور توجیه بود زیرا از یک تهدید فوری برای آمریکا زندگی می کند و منافع.

“من را دیده اند که اطلاعات طبقه بندی شده و پس از بررسی آن, من فکر نمی کنم که شما به ما گفتن حقیقت” گفت: تشکر. Joaquin کاسترو (D-تگزاس).

در آتشین ارز, Rep. اندی لوین (D-Mich.) خواسته Pompeo به او نشان می دهد بر روی یک نقشه از منطقه که چهار سفارتخانه شده بود تحت تهدید از سلیمانی.

“نقطه برای ما که از سفارتخانه های ما در معرض خطر بودند از جمله یک حمله قریب الوقوع است که شما تا به حال برای کشتن ژنرال سلیمانی—صرف نظر از چه عواقب ممکن است در ژانویه 3 سال 2020 گفت:” لوین.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“من هرگز مایل به افشای اطلاعات طبقه بندی شده” Pompeo پاسخ داد. “من فرض کنید شما یا نه.”

پس از طولانی به عقب و جلو که در آن Pompeo بارها و بارها ادعا مکان های طبقه بندی شدند یک برافروخته لوین بازگشت اخراج تیز تلافی.

“شما نمی توانید پنهان در پشت طبقه بندی در این یکی چرا که شما نمی توانید طبقه بندی چیزی است که وجود ندارد” گفت: لوین.

در حالی که شنوایی متمرکز در ایران از دیدگاه مقامات دولت کم اهمیت جلوه دادن شیوع کروناویروس—از جمله کسانی که با اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در ایالت مریلند در اوایل صبح روز جمعه—بودند اولیه موضوع بحث است.

تشکر. تد لیو (D-کالیفرنیا.) خواسته Pompeo اگر او موافقت با Mulvaney که coronavirus بود “جعل.” Pompeo نیست جواب رد به این سوال به عنوان یک “مارپیچ.”

پتانسیل همه گیر و دبیر الگوی به ظاهر نیست در مقابل این کمیته بود که در مرکز یک ارز بین Pompeo و تشکر. براد شرمن (D-کالیفرنیا.).

“از آن گرفته شده شما دو و نیم ماه به اینجا می آیند قبل از این کمیته به توضیح اقدامات ژانویه 3” گفت: شرمن. “امروز جهان چهره ها در سراسر جهان همه گیر—coronavirus. آیا شما می آیند هفته آینده و توضیح ما تلاش های بین المللی برای مقابله با کروناویروس و یا آن را ما دو و نیم ماه به شما را در اینجا؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>